• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Okunuyor :
Ağustos Ayı Burç Yorumları

yigit1907

Acemi
Üye
İkizler Burcu Yorumu
8 Ağustos tarihinden itibaren kendinizi daha iyi ifade edebilir, yakın yerlere seyahat edebilirsiniz. Ayın son günlerinde ailevi temalar, ev, yerleşim ile ilgili temalar ön planda olucak. Bu dönemde finans, eğitim, seyahat ve hukukla ilgili konular ön planda olucak. 7 Ağustos tarihinden itibaren finansal anlamda şanslı olabilirsiniz. 8 Ağustos tarihinden itibaren iletişim becerilerinizi daha aktif kullanabileceğiniz bir sürece gireceksiniz. 22 Ağustos tarihinden itibaren ailevi temalar ve yerleşimle ilgili konular ön planda olucak. Ay genelinde finansal konularda şanslı olucaksınız.

Aslan Burcu Yorumu
Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, yakın yerlere seyahatler ve sosyal ilişkiler açısından aksamaların ortadan kalkacağı bir süreçtesiniz. 8-22 Ağustos tarihleri arasında kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 22 Ağustos tarihinden sonra finansal konular ön planda olucak. 8 Ağustos tarihinden itibaren kendinizi daha iyi ifade edebilir ve yeni fikirlerle dikkat çekebilirsiniz. 2 Ağustos tarihinden sonra finansal konular ön planda olucak.

Yengeç Burcu Yorumu
8-22 Ağustos tarihleri arasında finansal konularda daha şanslı olabilirsiniz. Bu dönemde aşk ile ilgili konular ön planda olucak. 7 Ağustos tarihinden itibaren aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir süreçte olucaksınız. Yakın çevrenizden destek göreceğiniz, sanatsal becerilerinizi kullanabileceğiniz bir süreçtesiniz. 8 Ağustos tarihinden itibaren finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay genelinde finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Başak Burcu Yorumu
22 Ağustos tarihinden itibaren yönetici becerilerinizi daha efektif kullanabilirsiniz. 8 Ağustos tarihinden itibaren kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ayın ilk 22 gününde kendinize zaman ayırmalı ve dinlenmelisiniz. Önemli kişilerle yapacağınız görüşmeleri 22 Ağustos’ta gerçekleştirmenizde fayda var. 15 Ağustos tarihinde finansal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 23 Ağustos tarihinden itibaren yakın çevre ilişkileriniz aktifleşebilir ve seyahatler yapabilirsiniz. Ayın ilk 22 gününde yapacağınız işleri gözden geçirmelisiniz.

Akrep Burcu Yorumu
Ayın ilk 22 günü iş, kariyer ile ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. 22 Ağustos tarihinden sonra sosyal alanda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacaklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 7 Ağustos tarihinden itibaren uluslararası işler, seyahatler, eğitim yayıncılık alanlarında olumlu gelişmeler yaşanabilir. 8-22 Ağustos tarihleri arasında iş, kariyer ve gelecekle ilgili konulardan fayda sağlayabileceğiniz bir süreçte olucaksınız. 22 Ağustos tarihinden itibaren sosyal çevreniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay genelinde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Yorumu
8-22 Ağustos tarihleri arasında parasal konular ön planda olucak. 22 Ağustos tarihinden sonra kendinize zaman ayırmalısınız. 30 Ağustos tarihinden itibaren iş ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 7 Ağustos tarihinden itibaren ikili ilişkiler ön planda olucak. 7 Ağustos tarihinden itibaren aşk ile ilgili temalarda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Diğer kişilerden beklediğiniz alacaklarınızı 8 Ağustos sonrası tahsil etmeye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu
8-22 Ağustos tarihleri arasında sosyal alanda daha fazla yer alabilirsiniz. 22 Ağustos tarihinden sonra biraz daha içe dönük olabilirsiniz. 15 Ağustos tarihinde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz ve şartları fazla zorlamamak gerekebilir.

Boğa Burcu Yorumu
Ayın ilk 22 günü ailevi temalar, ev ve yerleşimle ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. 22 Ağustos tarihinden itibaren çocuklarla ve aşk ile ilgili konular ön planda olucak. Parasal konularda şanslı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. 7 Ağustos tarihinden itibaren yakın çevrenizden destek görebilir ve yakın yerlere seyahat edebilirsiniz. 8 Ağustos tarihinden itibaren ev ile ilgili konuları aktifleştirmek için uygun bir süreçtesiniz. Yakın çevrenizden destek göreceğiniz bir aydasınız.

Kova Burcu Yorumu
8 Ağustos tarihine kadar ikili ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde aşk ve ikili ilişkilerde, çocuklarla ilgili konularda, sportif aktiviteler ve yaratıcı becerilerinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 7 Ağustos tarihinden itibaren çalışanlarınızdan pozitif etkiler alabilirsiniz. 8 Ağustos tarihinden sonra ortak projeler için başlangıç yapılabilir. Aşk ve ikili ilişkilerden yana şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

Balık Burcu Yorumu
22 Ağustos’tan itibaren yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Bu dönemde ailevi temalar, ev ve yerleşimle ilgili konular ön planda olucak. 30 Ağustos tarihinden itibaren yer değişikliği yapmak ve aile içinde karar almak için uygun bir döneme gireceksiniz. 7 Ağustos tarihinden itibaren aşk ile ilgili konulardan pozitif etkiler devreye girebilir. Sahne becerilerinizi aktif bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir süreçtesiniz. 23 Ağustos sonrası dış kaynaklı işler, seyahatler, eğitim ve yayıncılık gibi alanlarda aktif olabilirsiniz.

Koç Burcu Yorumu
15-22 Ağustos tarihleri arasında kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde yakın çevre ilişkileri, seyahat ve eğitim gibi konular gündeminize giriyor. 7 Ağustos tarihine kadar destekleyici etkiler ön planda olucak. 7 Ağustos tarihinden itibaren ev, aile ve yerleşim ile ilgili konularda şanslı olabilirsiniz. 8 Ağustos tarihinden itibaren taşınmak, alım satım gibi konular ön planda olabilir. Bu dönemde çocuklarla ilgili konularda, aşk ile ilgili ve becerilerinizi ortaya koyabileceğniz konularda aksamalar yaşayabilirsiniz. 8-22 Ağustos arasında yaratıcılığınız ön planda olucak. Ayın ilk 22 günü tatil, yaratıcılık ve hobilere yönelik etkiler ön planda olucak. 22 Ağustos tarihinden itibaren daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Yay Burcu Yorumu
8 Ağustos tarihinden sonra dış seyahatler, eğitim, yayıncılık ve uluslararası işlerde kendinizi etkin bir şekilde gösterebilirsiniz. 22 Ağustos tarihinden itibaren iş ile ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. 30 Ağustos tarihinden itibaren ilişkinizdeki bazı zorlanmaların üstesinden geleceksiniz. 7 Ağustos tarihinden itibaren diğer kişilerden beklenen gelirler ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. 8 Ağustos tarihinden itibaren uluslararası alanda, yazışmalar, konuşmalar, eğitim ve yayıncılık gibi alanlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 8-22 Ağustos tarihleri arasında dış kaynaklı işlere girişmek, seyahatler yapmak ve hukuksal konularla ilgili adımlar atmak için uygun bir süreçtesiniz. İkili ilişkilerde ay genelinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

KAYNAK : Ağustos Ayı Burç Yorumları | İnternetin En Güvenilir ve Güncel Bilgi Kaynağı
 
Üst Alt