• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ağlatan şarkılar...

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Ağlatan şarkılar...

Guney

Kıdemli
Üye
Bangladeş'te Türk Okulunu Ziyaret Eden Gül, Türkçe ve Bengalce 'Katibim' Şarkısını Dinleyince Göz Yaşlarını Tutamadı.
KATİBİM
"Üsküdara gider iken aldı da bir yağmur
Katibimin setresi uzun eteği çamur"

Efendim bu duygu yüklü şarkıdan hareketle sizin duygularınıza tercüman olan ve mendilinizin elnizden düşmemek için inat ettiği şarkı desem ne dersiniz?...:))

not: sakın sözlerin hepsini yazmayın benim gibi hatırlayın hatırlatın yeter.. Yanlız gariptir ben bu şarkıya ağlayan birini daha hatırlıyorum ama adını çıkaramadım...????

simqe

Kıdemli
Üye
Üsküdar'a gider iken bir mendil buldum
Mendilimin içine de lokum doldurdum
......
ağlamak istiyorum :icon_cry:

Guney

Kıdemli
Üye
"Sen ağlama dayanamam ağlama gözbebeğim sana kıyamam"

bu haberi okuduğumdan beri göz pınarlarım kurudu vallahi...:))

Guney

Kıdemli
Üye
Tmda denk geldi denir ya anlatayım bari.
Biz iki arkadaş biraz çatlak patlak azda garibiz,
saatler süren sessizliğimizi sadece her ikimizin kucağındaki klavyenin çıkardığı sesler eşlik ediyordu ve bu evde yaşayan birileri var galiba hissi yaratıyordu. ben çok akıllıyım ya bir şarkı çalmaya başladım ve seslendim
-hey hadi ağlayalım
- de get delimisin ağlamayacağım
baktım ikna olacak gibi değil sustum ve meydanı incelemeye başladım sessiz...sonrasında yine şarkı zamanı ve ben yine
- ya hadi gel cidden ağlayalım
- manyakmısın kadın niye ağlayalım durup dururken
- ya olsun canım ağlamak istiyor ama yalnızda ağlanmıyor hadi bak şarkıda çok güzel
- yarabbim yardım et bana..
ben yine gözpınarlarımın ucuna kadar gelmiş düşmeye ramak kalmış yaşlarımı özenle topladım ve döndüm yine kendi dünyama .. AZ BİRAZ KEYİFLENMİŞTİMKİ ODA NE
böyle bir ses olamaz böyle bir müzik olamaz ve bir şarkı ancak böyle okunur (müslüm gürses ve şarkısı "bakma bana öyle bakma bir bakışta tanıyamazsın beni)
yanlız iki aptal birbirine bakar ve mendil hazır zaten salya sümük ağlamaya başlar..yaklaşık on dk lık gözyaşı salya ve sümük hallerinden sonra sanırsam bozuk ruh hali göstergesidir bu kahkaların sonu gelmez ve kıyasıya kavga
-deli kadın hep senin yüzünden tutturdun ağlayalım ağlayalım a ağladın ne oldu...

hala gülüyoruz bazen ben takılıyorum hadi ağlayalım mı diye ardından kocaman bir küfür geliyor özenle..
bu haberi okuduğumda bak millet neye ağlıyo sen birde bana kızıyorsun dedim ve kaçtım...:)))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ne ya salya,sümük,gözyaşı olmuş buralar...:freakedout:

Siz ağlamayın dayanamam
Ağlamayın göz bebeklerim size kıyamam ........:))

Guney

Kıdemli
Üye
evet güneşimmm her yer gözyaşı doldu... yetişşş...tin...kalbime güneş doğdu...:))

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Bangladeş'te Türk Okulunu Ziyaret Eden Gül, Türkçe ve Bengalce 'Katibim' Şarkısını Dinleyince Göz Yaşlarını Tutamadı.
Bengaldeşte,Türk okuluna gidiyorsunuz
ve orda bengal çocuklar Üsküdara giderken şarkısını söylüyor. sn Abdullah Gül ve eşi
duygulanmış
neden çok sıra dışı bir olaymış gibi algılanıyor ki

simqe

Kıdemli
Üye
Bengaldeşte,Türk okuluna gidiyorsunuz
ve orda bengal çocuklar Üsküdara giderken şarkısını söylüyor. sn Abdullah Gül ve eşi
duygulanmış
neden çok sıra dışı bir olaymış gibi algılanıyor ki

Üsküdara gider iken...ağlanacak,duygu yüklü şarkı..yapma mekselina :))

Üst Alt