• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ağa...ağalar....vay efendimciler....:)))

• Konbuyu başlatan güney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Ağa...ağalar....vay efendimciler....:)))

G

güney

Ziyaretci
"kırsal kesimde büyük toprakları olan, güçlü, sözü geçen, varlıklı kimse; okur yazar olmayan yaşlıca kişilerin adlarıyla birlikte kullanılan san.
halk arasında sayılan ve sözü geçen erkeklere verilen san; osmanlı ımparatorluğu'nda kimi örgütlerin başında bulunanlara verilen resmi san.
büyük kardeş, ağabey; geleneksel bir san. "

Diyor sözlük...

Peki sizin ağanız kim? varmı sizce hala ağa'lar....

yada biraz komikleştirelim işi..:))

sizce SÜPERMEYDANIN ağa sı kim?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
oooo kızmasın sakın:)))

başka?

bide hanım ağamız var....
İnternet aleminde büyükbir forumu olan, güçlü, sözü geçen,sayılan,....ne güzel bir yakıştırma işte ne varmış kızılıcak keşke herkes bu sıfata yakışsa.....:Entusiasmado:

G

güney

Ziyaretci
İnternet aleminde büyükbir forumu olan, güçlü, sözü geçen,sayılan,....ne güzel bir yakıştırma işte ne varmış kızılıcak keşke herkes bu sıfata yakışsa.....:Entusiasmado:
Bütün sanal alemin "ağa"sı yaptık valla...öyle galiba....

yakışır admine bence ağalık....

bide carpediemin var ağası tanıyomuş...hemde kral ağa....vay be...

Gül@y

Kıdemli
Üye
"kırsal kesimde büyük toprakları olan, güçlü, sözü geçen, varlıklı kimse; okur yazar olmayan yaşlıca kişilerin adlarıyla birlikte kullanılan san.
halk arasında sayılan ve sözü geçen erkeklere verilen san; osmanlı ımparatorluğu'nda kimi örgütlerin başında bulunanlara verilen resmi san.
büyük kardeş, ağabey; geleneksel bir san. "

Diyor sözlük...

Peki sizin ağanız kim? varmı sizce hala ağa'lar....

yada biraz komikleştirelim işi..:))

sizce SÜPERMEYDANIN ağa sı kim?
Valla ben Yüksel abiden başka bi ağa tanımadım güney :Entusiasmado:

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Valla ben Yüksel abiden başka bi ağa tanımadım güney :Entusiasmado:
Bizim oralarda ağalar genelde zülümleri ve kabalıkları ile zihinlerde kalırlar....

Ben şahsen Yüksel beyi o sıfata laik görmüyorum...
en iyisi forumun dışında veya Bu işe gönüllü birisini
bulmak daha iyi olur..

Hanım ağaya gelince ona da hanımlar karar versin derim Arkadaşlar....:Entusiasmado:

Gül@y

Kıdemli
Üye
Bizim oralarda ağalar genelde zülümleri ve kabalıkları ile zihinlerde kalırlar....

Ben şahsen Yüksel beyi o sıfata laik görmüyorum...
en iyisi forumun dışında veya Bu işe gönüllü birisini
bulmak daha iyi olur..

Hanım ağaya gelince ona da hanımlar karar versin derim Arkadaşlar....:Entusiasmado:
Bizim oralardada ağalara efendi saygın kişilere denir bende buna en layık Yüksel abimi gördüm ali kardeşim:Entusiasmado:

Üst Alt