• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

ADSL arızaları cozumler

• Konbuyu başlatan EMRE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 17K

Okunuyor :
ADSL arızaları cozumler

EMRE

Tecrübeli
Üye
Sık sık ADSL arızası yasayanlar Sorunlarını Bu baslık altına yazabilirler ( Lutfen Bos ve gereksiz mesaj gondermeyiniz. Silinecektir)

korsankirici

Acemi
Üye
slm arkadaşlar, bu foruma yeni katıldım, bende çorbada tuzum olsun ba'bından sizlerle bişeyleri paylaşayım, adsl arızalarınızda size yardımcı olabilirim. Ben Türk Telekom Adsl Arıza Destek biriminde görevliyim ve bir çok sorununuza yardımcı olabileceğimi düşünüyorum...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
slm arkadaşlar, bu foruma yeni katıldım, bende çorbada tuzum olsun ba'bından sizlerle bişeyleri paylaşayım, adsl arızalarınızda size yardımcı olabilirim. Ben Türk Telekom Adsl Arıza Destek biriminde görevliyim ve bir çok sorununuza yardımcı olabileceğimi düşünüyorum...
Tesekkurler bunu dusunup yazmıs olman bile yeter.Bircok kisinin problemlerine yardımcı olacagından eminim Hosgeldin SUPERMEYDAN!a

osman1793

Acemi
Üye
selam arkadaşlar ben daha 1 dakika önce kayıt oldum ve bir soru sormak istiyorum. Benim adsl hesabım kotalı ve 3 gb. ben interneti kurdurduğumdan beri kesilmeler yaşıyorum.Kablolara baktım tam da telekomun sitesnde gösterildiği gibi. Ama olmuyor 5 dakika 10 dakika bazen de (genelde sabahları)1 saat kadar duruyor. Sorun ne olabilir. Şimdiden teşekkür ederim. (NOT:Bu mesajı yazarken bile kesildi)

atmaca34

Kıdemli
Üye
selam arkadaşlar ben daha 1 dakika önce kayıt oldum ve bir soru sormak istiyorum. Benim adsl hesabım kotalı ve 3 gb. ben interneti kurdurduğumdan beri kesilmeler yaşıyorum.Kablolara baktım tam da telekomun sitesnde gösterildiği gibi. Ama olmuyor 5 dakika 10 dakika bazen de (genelde sabahları)1 saat kadar duruyor. Sorun ne olabilir. Şimdiden teşekkür ederim. (NOT:Bu mesajı yazarken bile kesildi)

selam dostum
bu tür arızalar genellikle bina içi tel koblolarında eklemelerden kaynaklanır bence kabloyu binanın veya evin ana kutusuna kadar takip et ekleme varsa kabloyu değiştir bence arıza kaybolur .
bilmem yardımcı olabildimmi

daldiy

Acemi
Üye
benim sıkıntım rüzgar ne zaman rüzgar esse hava rüzgarlı olsa adsl kopuyor eyer hava guzelse gunlerce kesilmeden sürekli hatta kalıyor.ev içi hatlarda sorun yok ondan eminim. neden rüzgarla alakasınıda kuramadım.bana bi fikir verebilcek varmı

blackdiamond

Amatör
Üye
benim sıkıntım rüzgar ne zaman rüzgar esse hava rüzgarlı olsa adsl kopuyor eyer hava guzelse gunlerce kesilmeden sürekli hatta kalıyor.ev içi hatlarda sorun yok ondan eminim. neden rüzgarla alakasınıda kuramadım.bana bi fikir verebilcek varmı
senin sorununun aynısından bende yaşadım evin içindeki tesisatta değiştirmediğim kablo kalmadı ama sonuç olumsuz çıktı.rüzgarlı havalarda kesinti olduğundan sorunun dışarda olabileceğini düşündüm ve bina girişinde dairelere dağıtılan telefon kablolarının uçları açık olduğundan oksitlenme yapıyo ayrıca rüzgar kabloyu sağa sola savurduğundan kopmalar oluyo benim daireye gelen kabloyu buldum ve ucunu temileyip iyice bantladım ogün bugündür şeytan kulağına kurşun bir daha kesinti olmadı.ayrıca aynı sorunu yaşayan başkalarına da söyledim onlarda kurtuldu senin sorunun da böyledir.kabloyu bul ve bantla

CaRzy_TeAm

Acemi
Üye
Slm arkdaşlar aranıza yeni katıldım ve faydası olacagını inanıyorum.benim 2 gündür Silkroad Online girdigim zaman 10-15 dk sonra adsl kopuyor ama msn sabaha kadar durdugum zaman hiç bir kopma olmuyor!!yardım ederseniz sevinirim. iyi formlar:Triste:

toggy82

Acemi
Üye
Merhaba,

bir hafta önce adls modemden inanılmaz yavaşlıkta (4,5-7.00KBPS) hızla download yapabiliyorum, veb sayfaları da çok yavaş açılıyor. yeni modem aldık, kabloları değiştirdik
yeniden format attık, virüs taraması yaptık, her yolu denedik ama sonuç alamadık. Telekomu aradık ancak sistemleri sürekli meşgul olduğundan sonra arayın cevabı aldık,

bu konuda ne yapabiliriz, yardımcı olurmusunuz.

saygılarımla

duha

Acemi
Üye
usrobotic 9108 modemim var modemimin arızası sadece pover ışıgı yanıyo takılıp kalıyo akşam 7 de kapatıp acıyorum düzeliyo sabaha kadar düzgün calışıyo akşam geliyorum sadece pover ışıgı yanıyo internet yok yani akşama kadar internet kullanamamışlar tekrar kapatıp acıyorum düzeliyo ama ertesi gün gene eynı sorun 4 aydır kafayı yedim modemmi arızalı pc lere giden koblolarmı telefon kablolarımı anlamadım neden sabaha kadar düzgün calışan cihaz gündüz takılıyor ptt bizle alakalı sorun yok diyo telsiz telefon frekan bozuyodur dedi onuda iptal ettim gene düzelmedi ne yapmalıyım

Üst Alt