• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Adsense Kural İhlali Bildirim Formu

Okunuyor :
Adsense Kural İhlali Bildirim Formu

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
adsense forum , adsense destek , adsense politikaları , google politika ihlali , google adsense kuralları , adsense kural ihlali

Bir çok websitesi sahibi Google adsense reklam programından faydalanarak gelir elde ediyor. Bununla beraber bu hizmeti kötüye kullananlar da az değil. Daha temiz bir internet ve rekl*****enlerin hakkının gasp edilmemesi için Google'ın Kural İhlali Bildirim Formu'nu kullanabilirsiniz.

Kendi sitenizde yayınladığınız Adsense reklamlarına kötü amaçlı kişilerin sahte tıklamalar yaparak sizi adsense programından attırmayı amaçladığını düşünüyorsanız Hatalı Tıklama Bildirim Formu'nu kullanabilirsiniz.

Sistemin işleyişi hakkında daha detaylı bilgiye ve merak ettiğiniz bilgilere Adsense Politikaları Başlangıç Kılavuzu ve Adsense Program Politikaları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Bir reklam yayıncısı olan sitenin, telif hakkı size ait olan bir içeriği izinsiz paylaştığını düşünüyorsanız Bir AdSense yayıncısı telif haklarını ihlal ederse bu durumu nasıl bildiririm? başlıklı sayfadan bildirebilirsiniz.

Tüm bunlara dikkat etmenize rağmen program dışı bırakıldıysanız bu duruma da itiraz edebilirsiniz. Adsense'in Geçersiz Etkinlik İtirazı sayfasındaki formu doldurarak düşüncelerinizi ve gerekli bilgileri doğru ve dürüstçe bildirin.
 
Üst Alt