Adnan Oktar’dan Fethullah Gülen’e tepki

Adnan Oktar’dan Fethullah Gülen’e tepki

Fethullah Gülen’in, Abdullah Öcalan’la yürütülen görüşmelere olumlu yaklaşan açıklamasına Adnan Oktar’dan tepki geldi.[/B]

MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın İmralı’da Abdullah Öcalan’la başlattığı görüşmeye destek veren açıklamasıyla dikkat çeken Fethullah Gülen’e Adnan Oktar’dan tepki geldi.

Gülen’in baskı altında olduğunu iddia eden Oktar, Gülen’in açıklamalarının yanlış olduğunu söyleyerek, Gülen’in söylediklerine itibar edilmemesini istedi. Oktar şöyle devam etti:

“Bizim Fethullah Gülen Hocamızdan istediğimiz korkmasın, Allah onun yanında, Hocamız İslam Birliği'ni anlatsın. ‘İslam Birliği olmalı’ desin. Bütün cemaatler bir araya gelsin, birlik olalım desin.

Fethullah Gülen Hocamızın bu sözlerinin hemen geri alınması, düzeltilmesi gerekiyor. Bu söylemlerin sonu felakettir, bölünmedir, Allah korusun. Aklımızı başımıza alalım. Tek çözüm, Anti-Komünist ilmi mücadeledir. Fethullah Gülen Hocamız, bu açıklamalar yerine Zaman Gazetesi'ni bu amaç için, çözüm için kullanabilir. Biz, hiç kimsenin elini, eteğini öpecek bir millet değiliz!”


El-etek öpmekten başka ne yaptınız bugüne kadar demezler mi?
haber.sol.org.tr
 
Üst Alt