• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Acı Badem Kurabiyesi

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :
Acı Badem Kurabiyesi

seguka

Amatör
Üye
Hişşşttt karışma ya ne güzel anılar denizinde siğara keyfindeyiz..

Ama mülkiyelilerin bahçesi muhteşemdir.. Ne kavgalar olmuştur o masalarda ne teorisyenleri ağırlamıştır çay bardaklarının ince belleri...

özledim sanırsam...
mülkiyelilerin çayı güzel miydi ?bak bilseydim orada demlenirdik ?biz çay keyfini dost kitap evinin az ilerisinde ki kahvede yapıyorduk anladığım kadarıyla siz Türkiye yi ,biz rock camiasını kurtaranlar grubundandık valla kavga yoktu bizimkinde kardeş kardeş geçiniyorduk bak burada ayrı düştük ama olsun 5 metre önce 10 metre sonra mutlaka gözgöze gelmişizdir seninle mekan aynı sokak aynı özlemek e oda aynı

seguka

Amatör
Üye
Merhaba!

... Mülkiyelilerin önüne oturup bir sigara yaktım...

Dumansiz hava sahasi diye bir sey duydunuz mu?
Mopsy valla bizim o dönemler dumansız hava sahası yoktu e anılara giderkende puslu dumanlı bir ortam yaratmak lazım şöyle bir nefes çekeceksiz o bulutun içinden içinden bir kaç anı seçip iç geçireceksin

mopsy

Emektar
Üye
Mopsy valla bizim o dönemler dumansız hava sahası yoktu e anılara giderkende puslu dumanlı bir ortam yaratmak lazım şöyle bir nefes çekeceksiz o bulutun içinden içinden bir kaç anı seçip iç geçireceksin
Merhaba!

Universite yillarimda Club lerden cikmayan bir arkadasim
"Icime cektigim havayi gormeliyim!"
Diyerek kendini savunurdu.

Üst Alt