+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Davidoff Zino erkek parfümü yorumları

Davidoff Zino erkek parfümü 70 ler 80 lerin klasik maskülen parfümlerinden Michel Almeirac tarafından 1986 yılında yaratılmış bir maskülen. Dönemin şipre hegomanyasının aksine o odunsu oriental yapıda. Lavanta, paçuli ve agaç notalarının güzel bir harmanı. Oldukça lüks ve elegant bir havası var. Dozaj ayarlaması doğru yapılırsa 4 mevsim kullanılabilir. .

Onursal Üye
    Burç:
    Kova
    facebook
    supermeydan
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93797

Davidoff Zino erkek parfümü yorumları

Davidoff Zino erkek parfümü 70 ler 80 lerin klasik maskülen parfümlerinden

Michel Almeirac tarafından 1986 yılında yaratılmış bir maskülen. Dönemin şipre hegomanyasının aksine o odunsu oriental yapıda. Lavanta, paçuli ve agaç notalarının güzel bir harmanı. Oldukça lüks ve elegant bir havası var.

Dozaj ayarlaması doğru yapılırsa 4 mevsim kullanılabilir.

Adaçayı-paçuli-gül ağacı-deri yoğunluklu bir koku. Kokuda zamanla vanilya notası enteresan şekilde ön plana çıkıyor. Erkeksi ancak tarz olarak 1980'lerin kaliteli maskülen kokularından. Kalıcılık gayet iyi ancak fark edilirlik zamanla zayıf kalıyor ve tene yakın seyrediyor. Bendeki yeni sürümlerden reformüle olduğu aşikar olan bir koku eski sürümleri daha yoğun ve fark edilirdir diye tahmin ediyorum. Modern tarz günümüzün bol şekerli, metalik kokularına benzemez.
    arkadaşım bence tam bir fiyat performans ürünü..iddia ediyorum onlarca niş parfümü tokatlar bu koku,beğenmeyeni görmedim,hatta bugün tom ford noir edt ile layering yaptım iltifat aldım..
    10/9 luk koku bana göre..al kesinlikle pişman olmazsın..
    .

Üç gündür kullanıyorum... Öncelikle ilk 1,5-2 saat tam bir 80 li yılların havası var... İnanılmaz bir yoğunluk ve ağırlık, forumda çok kullanılan tarifle tokat gibi çarpıyor... Ama sentetiklik yok koku yoğunluğundan dolayı sert... 2 saat sonra tam bir dönüşüm geçiriyor ve sanki vanilya aromalı pudramsı bir mum ortada yanıyormuş gibi bir koku geliyor... Gerçekten çok ilginç evdekiler mumun yerini aradı yumuşak rafine sıcak bir vanilya kokusu vardı.... Fakat bu koku çok kısa kalıyor 15-20 dk kadar. Hemen sonra tene ve kumaşa çok yakın masculen bir hava geliyor, gerçekten çok güzel... Bu üçüncü aşamanın farkedilirliği siz ve çok yakınınızdakilerden ibaret, herkes alamıyor... Fiyatı ve kalitesi baz alındığında gerçekten güzel bir koku ilk 1-2 saatten sonrası kör alışa uygun..

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

+ Konuya Yorum Yaz