+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Google AdSense ile internetten para kazanabilirsiniz

Merhaba supermeydan.net ziyaretcileri Ben web sitemden para kazanmak için Google AdSense aracığıyla reklam gösteriyorum ve benim çok işime yarıyor. Google AdSense web site ziyaretçilerime onların ilgi alanlarına uygun, yüksek kalitede reklamları hem cep telefonları, tabletler hem de birçok farklı ekrana uygun şekilde gösterebiliyor. AdSense reklamlarının senin web siten için de faydalı olabileceğini düşündüğüm için sana yazmak istedim. Ayrıca Google şu anda bir farklı fırsat da sağlıyor.

Onursal Üye
    Burç:
    Kova
    facebook
    supermeydan
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93797

Google AdSense ile internetten para kazanabilirsiniz

Merhaba supermeydan.net ziyaretcileri

Ben web sitemden para kazanmak için Google AdSense aracığıyla reklam gösteriyorum ve benim çok işime yarıyor. Google AdSense web site ziyaretçilerime onların ilgi alanlarına uygun, yüksek kalitede reklamları hem cep telefonları, tabletler hem de birçok farklı ekrana uygun şekilde gösterebiliyor.
    AdSense reklamlarının senin web siten için de faydalı olabileceğini düşündüğüm için sana yazmak istedim. Ayrıca Google şu anda bir farklı fırsat da sağlıyor. Eğer 30 gün içerisinde 190TRY kazanırsan, Google AdSense'den en iyi nasıl faydalanabileceğine dair özel taktiklerin yer aldığı bir e-mail alacaksın.
    AdSense web sitemden para kazanabilmem için kullanımı çok basit bir yöntem oldu. AdSense reklam verenlerin yazı, resim ve video gösterebildiği ve benim web site ziyaretçilerimin bu reklamlara tıklaması veya bazen reklam tipine göre bu reklamları görmesi üzerine bana gelir getiriyor. Google'ın büyük bir reklam veren ağı var. Böylece reklam alanlarıma oldukça fazla fiyat teklifi oluyor. Ben bütün ilgimi web sitemdeki içeriklere verirken, Google doğru reklam verenle sitemi eşleştiriyor.
    Eğer Google AdSense'i denemek istersen aşağıdaki link'le kaydolabilirsin:

https://goo.gl/3C94qz

Umarım Google AdSense senin için de çok faydalı olur!

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir