+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Çok zor durumdayım...

Ben bir gay'ım. Türkiye'de her günüm cehennemden farksız... Etrafımda 1 tane bile arkadaşım yok. Daha doğrusu hiç kimse yok ailemden olan herkes uzakta. Sürekli uyumak hariç sürekli bir tiyatronun içindeymiş gibi rol yapmaktan artık intiharları düşünme noktasına geldim. Nefes alamadığımı hissediyorum. 2 tane antidepresan ile zar zor yaşamaya çalışıyorum. Çok tuhaf hatta belki saçma olacak ama üyelerden Yurt dışında yaşayan var mı bilemiyorum. Fakat varsa ben sadece daha liberal bir ülkede rahat

Üyecik
    Burç:
    Yengeç
    Rep Gücü
    1

Çok zor durumdayım...

Ben bir gay'ım. Türkiye'de her günüm cehennemden farksız... Etrafımda 1 tane bile arkadaşım yok. Daha doğrusu hiç kimse yok ailemden olan herkes uzakta. Sürekli uyumak hariç sürekli bir tiyatronun içindeymiş gibi rol yapmaktan artık intiharları düşünme noktasına geldim. Nefes alamadığımı hissediyorum. 2 tane antidepresan ile zar zor yaşamaya çalışıyorum. Çok tuhaf hatta belki saçma olacak ama üyelerden Yurt dışında yaşayan var mı bilemiyorum. Fakat varsa ben sadece daha liberal bir ülkede rahat bir hayat kurmak istiyorum kendime. Bunun için formalite evlilik istiyorum hem normal şartlarda eğlenceli şen şakrak biriyim evlendiğim kişiye yarenlik edebilirim. En kısa sürede de o ülkenin dilini öğrenip işede girebilirim. Farkındayım evleneceğim kişinin bir kârı olmayacak gibi ama belki benim gibi yalnızlıktan patlama noktasına gelmiş birisi bana yardım elini uzatır. Ya da herhangi bir sebepten formalite icabı evlenmek isteyen birisi... Yaş önemli değil benim yaşım 22
    E-Mail : alevatestutku@hotmail.com

Not: Eşcinsel erkeğim

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Üyecik
    Burç:
    Koç
    Rep Gücü
    1

Cevap: Çok zor durumdayım...

Evlenmen gerekmez ki.yine rahat yasayabilirsin.