+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 7 Toplam: 7

Portaldaki Moduller

Portalınızdaki İki Modulun Bilgilerini Verebilir misiniz Eğer Bir SakınCası Yoksa Teşekkür Ederim http://img135.imageshack.us/img135/6383/portal1fi.jpg

Üyecik
    Rep Gücü
    13

Exclamation Portaldaki Moduller

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Kıdemli Üye EMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Rep Gücü
    43
    Arkadas resimde gosterdigin modullerin ikiside vadvancedcmps nın orjinal modulleri scriptin icinde zaten mevcut moduller, sen bu moduller hakkında neyi bilmek istiyorsun?

Üyecik
    Rep Gücü
    13
    anladım arkadaşım olduğunu da buldum peki mesela haberler modulunde forumid sini yazmak için ne yapıcam yani hangi forumun konuları görünecek bu bölümde :S

Kıdemli Üye EMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    1
    Rep Gücü
    43
    Alıntı Hydrofobik´isimli üyeden Alıntı
    anladım arkadaşım olduğunu da buldum peki mesela haberler modulunde forumid sini yazmak için ne yapıcam yani hangi forumun konuları görünecek bu bölümde :S
    Eger forumlarında HABERLER diye bir forumun yok ise bir forum ac ve forum ID numarasınıda Admın panel /vacmps/editpages (bu anasayfanda gosterilen sayfadır) acıp Haberler ve haber arsivi bolumlerine forum ID numaranı gireceksin

Üyecik
    Rep Gücü
    13
    Alıntı Hydrofobik´isimli üyeden Alıntı
    Portalınızdaki İki Modulun Bilgilerini Verebilir misiniz Eğer Bir SakınCası Yoksa Teşekkür Ederim
    Bu ortadikelr için orjinal mosuller demiş bi arkadaş ama bende çıkmıyo bunlar.Poratlı yeni kurdum sadece son konular falan var ortada bide kontrol paneli var.Bu resimdeki gibi ortaya yazı falan nasıl akliyebilirim?Mesala ortaya bi logo eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı oolurmusunuz.Tşekkürler

Onursal Üye
    Burç:
    Kova
    facebook
    supermeydan
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93797
    VaCmps de istedigin kadar sonradan modul ekleyebilirsin Modul ekleme mantıgı asagıdaki linkte anlatılmıstır
    http://www.supermeydan.net/forum/showthread.php?t=312

Diger bizde ana sayfada gosterilen modul ise vacmps de orjinalınde var Belki sende aktif edilmemistir
    ACP/vBa CMPS/Edit Pages/HOMEPAGE Secip git tusna bas acılan sayfada Modules Enabled kısmında sayfanda modulun aktif olup olmadıgına bak ayrıca yine aymı sayfada altta News Options ve News Archive Options bolumlerinden gerekli ayarlamaları yap

Üyecik
    Rep Gücü
    13
    Çok teşekkürler abii olduu allah senden razı olsun.