• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

% 98 i müslüman ülke

Okunuyor :
% 98 i müslüman ülke

uzak yollar

Tecrübeli
Üye
2009 yılında yapılan bir araştırmada,dünyada ülkeler arasında müslümanların yüzdeliği
araştırılmıştı.Türkiyede ise nufusun % 98 müslüman olarak tespit edilmiş.
Benim merak ettiğim, % 98 i müslüman olan bir ülkede,bunca zulüm,hırsızlık,fuhşiyat,inkar,
Allah ve Rasulüne isyan,bunca gay,lezbiyen,katil,hergün istenmeyen olaylar nasıl oluyor.
Okadar düşündüm bi sonuca varamadım.
Fikri olan söylermi arkadaşlar.

Apollonius

Tecrübeli
Üye
2009 yılında yapılan bir araştırmada,dünyada ülkeler arasında müslümanların yüzdeliği
araştırılmıştı.Türkiyede ise nufusun % 98 müslüman olarak tespit edilmiş.
Benim merak ettiğim, % 98 i müslüman olan bir ülkede,bunca zulüm,hırsızlık,fuhşiyat,inkar,
Allah ve Rasulüne isyan,bunca gay,lezbiyen,katil,hergün istenmeyen olaylar nasıl oluyor.
Okadar düşündüm bi sonuca varamadım.
Fikri olan söylermi arkadaşlar.
Çoğunluğu İslamın kitabına uygun yaşamıyor. Bir kısmı bilmediğinden bir kısmı bildiği halde.
Resmi rakamlar yanıltıcı olabilir. TC kimlikte islam yazıyor diye bu herkesin Müslümanlığın ne olduğunu bildiği anlam'ına da gelmiyor. Örneğin TC kimliğinde İslam yazdığı halde ateist olan insanlar da var.

Bence İslamı anlayan bir insan VEYA Allahı anlamış bir insan VEYA insanlığın ve insanca yaşamanın ne olduğunu anlamış bir insan yukarıda yazdığınız her şeyden uzaktır.

Üst Alt