+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Suriye: Fasitler kendi kanımızı bize karşı kullanıyorlar

Annan planına sadık kalmaya çalıştıkça, hain güruhlar sivillere saldırıp ölüm kusmaktadır. İnsanımızın kanı bu kadar ucuz değildir. Suriyeli asker ve bürokratların ailelerini öldürüp; Kendi kanımızı bize karşı kullanan ve Rejim katliam yapıyor diyenler en hafif tabiri ile aşağılık çukurunda çürümeye mahkumdur. Arap birliği Cehalet ve hıyanet içerisindedir. raporları tek yönlü ve taraflıdır. kendi raporlarına birleşmiş milletler bile inanmamaktadır...

 1. #1
  Siteden Atıldı
  Üyelik tarihi
  Jun 2012
  Mesaj
  20
  Rep Gücü
  0

  Suriye: Fasitler kendi kanımızı bize karşı kullanıyorlar

  Annan planına sadık kalmaya çalıştıkça, hain güruhlar sivillere saldırıp ölüm kusmaktadır. İnsanımızın kanı bu kadar ucuz değildir.

  Suriyeli asker ve bürokratların ailelerini öldürüp; Kendi kanımızı bize karşı kullanan ve Rejim katliam yapıyor diyenler en hafif tabiri ile aşağılık çukurunda çürümeye mahkumdur.

  Arap birliği Cehalet ve hıyanet içerisindedir. raporları tek yönlü ve taraflıdır. kendi raporlarına birleşmiş milletler bile inanmamaktadır...
  Suriye Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Bashar Al Caferi , Dün Birleşmiş Milletlerde Çok Sert Açıklamalarda Bulundu..
  İşte Satırbaşları:

  1) Dünya basınına her gün verilen ölüm haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Dün Lazkiye ve Hama'da gerçekleştiği iddia edilen 500 ölüm bizzat insan hakları örgütleri ile birlikte incelenmiş ve gerçek sayının 18 olduğu görülmüştür. Bu Cinayetler teröristler tarafından işlenmiştir.

  2) Öldürülen 18 kişinin içerisinde çocuklar vardır, Suriye ordusu Hama'ya girdiğinde ; Eli kanlı çeteleri bozguna uğratmış ve 20'ye yakın militanı gözaltına almıştır.


  3) Eli kanlı teröristler ve komşu ülkeler ; Suriyelilerin kanını zerre kadar önemsemediklerini yaptıkları saldırılar ile göstermişlerdir.

  4) Bu silahlı çeteleri besleyenler, en az bu teröristler kadar suçlu ve tehlikelidir.

  5) Annan planına sadık kalmaya çalıştıkça, hain güruhlar sivillere saldırıp ölüm kusmaktadır. İnsanımızın kanı bu kadar ucuz değildir.

  6) Suriyeli asker ve bürokratların ailelerini öldürüp; Kendi kanımızı bize karşı kullanan ve Rejim katliam yapıyor diyenler en hafif tabiri ile aşağılık çukurunda çürümeye mahkumdur.

  7) Buradan tekrarlıyorum; eli silah tutmayan herkesle müzakereye açığız, her fikri dinlemeye her muhalifi işitmeye hazırız. Silah ile demokrasi gelmez,huzur gelmez. Silahlılarla asla müzakere etmeyeceğiz.

  8) Arap birliği Cehalet ve hıyanet içerisindedir. raporları tek yönlü ve taraflıdır. kendi raporlarına birleşmiş milletler bile inanmamaktadır. kendilerine burdan sesleniyorum ; Suriye'de altından kalkamayacağınız bir yükün altına girdiniz. Bu Terör sizi de vurabilir. Aşırıcılara destek olmayın !

  9) Aldığımız Süte bile kota koyup ambargo uygulamaya çalışan batılı devletler, haksızlık ve adaletsizliğin simgesi olmuştur.. bunu açıkça belirtmeliyim.

  10) Suriye Devleti ve yönetimi her türlü dış müdaheleye ve silahlı terör gruplarına karşı sonuna kadar direnecek ve mücadeleyi bırakmayacaktır. Bunu da böyle bilesiniz.


  abna

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

+ Konuya Yorum Yaz

Benzer Konular

 1. Suriye ve Biz
  trk23 Tarafından Özgün Makaleler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 01-07-2012, 04:30 AM
 2. Suriye başkonsolosluğu
  dogangunes Tarafından Büyükelçilikler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 21-12-2011, 02:38 PM
 3. Suriye kanaryası
  dogangunes Tarafından Evcil Kuşlar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-01-2011, 02:05 AM
 4. kendi çalıp kendi oynayan....
  güney Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 15
  Son mesaj: 20-01-2009, 04:03 PM