+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

2012 Dersane Fiyatları

2012 Dersane Fiyatları,dershane fiyatları,Dershane ücretleri ,dershaneler Sınav Dersanesi : Sınav dershanesi 2011-2012 eğitim öğretim yılı için 2250 tl fiyat biçiyor. Bu fiyat dahilinde çocuğunuz hafta sonu iki saat ve okullar açılana kadar hafta içi her gün dershaneye gidiyor. Öğrenciyle ilgilenen rehber hocaları ve bir çok döküman da dershanenin hediyelerinden.. Bu dershaneyi seçmek isterseniz kayıt bürosuna gidebilirsiniz. Kültür Dersanesi : Kültür Dershanesi’de aşağı yukarı Sınav

Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç:
    Kova
    Rep Gücü
    137444

stat 2012 Dersane Fiyatları

2012 Dersane Fiyatları,dershane fiyatları,Dershane ücretleri ,dershaneler

Sınav Dersanesi : Sınav dershanesi 2011-2012 eğitim öğretim yılı için 2250 tl fiyat biçiyor. Bu fiyat dahilinde çocuğunuz hafta sonu iki saat ve okullar açılana kadar hafta içi her gün dershaneye gidiyor. Öğrenciyle ilgilenen rehber hocaları ve bir çok döküman da dershanenin hediyelerinden.. Bu dershaneyi seçmek isterseniz kayıt bürosuna gidebilirsiniz.

Kültür Dersanesi : Kültür Dershanesi’de aşağı yukarı Sınav Dersanesi ile aynı parayı istiyor.. Bu seneki kayıt ücretleri 2250 tl. Tabi siz bunu sıkı bir pazarlıkla daha da aşağılara çekebilirsiniz.. 30 senelik deneyimle öğrencinizi emanet edebileceğiniz güzel bir dersane.. Kültür Dersanesi, Ygs sınavında gösterdiği başarılarla anılıyor.. YGS4,YGS5,YGS6 puan türünde birincilik elde etti.

Fem Dersanesi : Yılların deneyimi ve uygun çalışma ortamları sağlayan Fem Dershanesi, yaptığımız araştırma sonucunda en yüksek rakamı veren dershane oldu. Bu sene Türkiye birincilerinin de çıkması dershaneyi büyük oranda fiyat artırımına itti. 2011-2012 Fem Dershanesi fiyatları şu şekilde : 2800 – 3000 arası. Tabi bu her şubede aynı değil. Bulunduğu semte göre fiyatlar değişiyor.. Ama şunu belirtmeliyiz ki Fem Dershaneleri diğer dersanelere nazaran biraz pahalı..

Final Dersanesi : FDD ise 2012 eğitim öğretim yılı için 2.800 tl fiyat verdi. Femle fiyat konusunda kafa kafaya giden FDD, acaba eğitim konusundada aynı başarıyı gösterebiliyor mu, merak konusu.

kaynak

Her Hakkım Saklıdır®
    |l|lllll|lll||ll||lll||ll||
    ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
    © σяigiиαL-ρяσfiLє ®

Supermeydan

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

+ Konuya Yorum Yaz