+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri

19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri,19 mayıs güzel sözler,19 mayıs kutlama mesajları -19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun -Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. 19 Mayıs Bayramımız Kutlu Olsun. -Atatürk ve silah

Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç:
    Kova
    Rep Gücü
    137444

stat 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri

19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri,19 mayıs güzel sözler,19 mayıs kutlama mesajları

-19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun

-Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. 19 Mayıs Bayramımız Kutlu Olsun.

-Atatürk ve silah arkadaşlarını birkez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum

-19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum

-19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, saygılar sunuyorum.

-Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Her Hakkım Saklıdır®
    |l|lllll|lll||ll||lll||ll||
    ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
    © σяigiиαL-ρяσfiLє ®

Supermeydan

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Kıdemli Üye
    Rep Gücü
    6152
    Yanlis anlasilmam umarim yine ama ben 19 mayis lari hic bir zaman ne genclik nede bir spor bayrami gibi gördüm ve nede genclik ve spor bayrami olarak kutladim...

19 MAYIS Bir halki Türk Halkinin miladidir, var olma yada esaret yerine yok olup gitme kararinin verildigi andir...

Genclige ve spora SIGDIRILAMAYACAK kadar kutsi bir savasin baslangicidir...

... Özgürlügümüzün bir bayrak altinda millet olabilme savasinin ilk adimi 19 MAYIS Türk milletine kutlu olsun

Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç:
    Kova
    Rep Gücü
    137444

Cevap: 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri

-Türk milletinin kendi kaderinde ve ülke yönetiminde söz sahibi olmasının miladı olan 19 Mayıs, Türk milletinin esaret zincirini kırmak adına Büyük Önder Atatürk'ün liderliğinde attığı büyük adımın adıdır. 19 Mayıs, Anadolu'da esir olmak istemeyen milletimiz için adaletin başladığı tarih olması bakımından da önemli bir gündür.

-Ben Samsun'u ve Samsun HaIkını gördüğüm zaman, memIekete ve miIIete ait bütün düşünce ve kararIarımın yerine getiriIebiIeceğine dair bir defa daha kuvvetIe inanmıştım. Samsun'luIarın hal ve durumlarında gördüğüm gözIerinden okuduğum vatanseverIik ve fedakarIık; ümit ve tasavvurIarımı oIumIu bir inanca götürmeye yetmişti.

-Vatanın bütün ümidi ve geIeceği size, genç nesillerin anIayış ve enerjisine bağIanmıştır.

-Millet, millî hakimiyet esasını ve Türk MilliyetçiIiğini kabuI etmiştir. Bunu gerçekIeştirmeye çaIışacaktır.

-19 Mayıs güven, sevinç, hareket günüdür.

-MiIIetin bağrında temiz bir nesiI yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kaImayacak. Zafer “Zafer benimdir'' diyebiIenIerindir.

-Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

-Spor gençliğin kuvvet kaynağıdır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.-Türkiye Cumhuriyet'ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

-GençIiğinde dik duranın ihtiyarIığında beli bükülmez.

Her Hakkım Saklıdır®
    |l|lllll|lll||ll||lll||ll||
    ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
    © σяigiиαL-ρяσfiLє ®

Supermeydan

+ Konuya Yorum Yaz