+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

1 Mayıs İşçi Bayramı Sözleri

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Sözleri,Emekçi Bayramı Sözleri ,1 mayısla ilgili sözler 1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. Özelde emekçilerimizin, genelde dünya emekçilerinin birlik mücadele ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutluyorum. İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını yada vardırmalarını diliyorum. Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 mayıs işçi bayramını kutlarım.

Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç:
    Kova
    Rep Gücü
    137444

stat 1 Mayıs İşçi Bayramı Sözleri

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Sözleri,Emekçi Bayramı Sözleri ,1 mayısla ilgili sözler

• 1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.
    • Özelde emekçilerimizin, genelde dünya emekçilerinin birlik mücadele ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutluyorum.
    • İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını yada vardırmalarını diliyorum.
    • Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 mayıs işçi bayramını kutlarım.
    • Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından, Mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından, Yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir.
    • Vermeyin insana izin kanması ve susması için, Hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, Bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.
    • Günlerin bugün getirdiği baskı zulüm ve kandır, Ancak bu böyle gitmez sömürü devam etmez, Yepyeni bir hayat gelir bizde ve her yerde.

Her Hakkım Saklıdır®
    |l|lllll|lll||ll||lll||ll||
    ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
    © σяigiиαL-ρяσfiLє ®

Supermeydan

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir