+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

İç giyim markaları

İç giyim markaları İç giyim markaları oldukça çok sayıda ve kaliteli ürünler içeren ancak hepsinin ayrı bir tarzı olan iç giyim firmalarıdır. İç giyim markaları denildiğinde aslında hepsindeki ürünler birbirleri ile benzer durumdadır. Birçok firma her yıl kataloglarını düzenlemekte ve değiştirmektedirler. Firmanın prestiji açısından bu çok önemli bir durumdur. Firmalar prestijleri açısından bakıldığında her yıl veya yıl içerisinde farklı modellerini ön plana çıkarmaya çalışırlar.

 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Aug 2010
  Nerden
  istanbul
  Mesaj
  34
  Rep Gücü
  36

  İç giyim markaları

  İç giyim markaları

  İç giyim markaları oldukça çok sayıda ve kaliteli ürünler içeren ancak hepsinin ayrı bir tarzı olan iç giyim firmalarıdır. İç giyim markaları denildiğinde aslında hepsindeki ürünler birbirleri ile benzer durumdadır. Birçok firma her yıl kataloglarını düzenlemekte ve değiştirmektedirler. Firmanın prestiji açısından bu çok önemli bir durumdur.


  Firmalar prestijleri açısından bakıldığında her yıl veya yıl içerisinde farklı modellerini ön plana çıkarmaya çalışırlar. Daha çok ilgi gören iç çamaşırlarını ön planda tutmaya çalışırlar. İç giyimde Nbb iç giyim markası uzun yıllardır başarılı iç çamaşırları üretmiş ve satışını yapmış firmalardan biridir. Doremi iç giyim markası da yine iç giyim sektöründe önemli markalardan birisidir.


  Pierre cardin iç giyim markası iç çamaşırı sektöründe oldukça kaliteli ürünleri olan ve oldukça farklı çeşitleri bulunan bir firmadır. Kaliteli ürün denildiğinde, aslında iç çamaşırları önemli iç giysileri olduğundan kalitesiz veya ucuz ürün almak yerine kaliteli ve kişinin vücut tipine uygun iç çamaşırları alması çok önemlidir.
  İç giyim markaları arasında Kom markası da oldukça kaliteli ürünleri olan ve iç çamaşırı sektöründe adını üst sıralara yazdırmış iç giyim firmalarından biridir.

  İç giyim markaları söz edildiğinde önemli olan kişinin nasıl bir vücut yapısı olduğu ve ne tarz iç çamaşırları giydiğidir. Dikişli, dikişsiz, dantelli, klasik, spor, modern gibi aslında model ve çeşit sınırlaması olmayan ve ayrıca renk konusunda da sınırsız olan iç çamaşırları birçok marka adı altında üretimi gerçekleştiriliyor. Günümüzde Orkide iç giyim firması da kaliteli ürün ve kaliteli kumaş ayrıca birçok model seçeneğini de içinde barındıran bir firmadır.

  Ülkemizdeki en seçkin iç giyim Markaları;

  • Maranda iç giyim markaları
  • NBB iç giyim markaları
  • Le Jardin iç giyim markaları
  • Orkide iç giyim markaları
  • Dagi iç giyim markaları
  • Kom iç giyim markaları
  • Doremi iç giyim markaları
  • Pierre Cardin iç giyim markaları
  • Ten iç giyim markaları
  • X-Lady iç giyim markaları
  • Yeni İnci iç giyim markaları


  Le Jardin iç giyim markası da aynı zamanda iç çamaşırları üretimi gerçekleştiren bir markadır. İç giyim markaları içerisinde yine kaliteli markalardan biri olan Le Jardin iç giyim markası da birçok modern ve klasik içerikleri içinde barındıran bir markadır. İç çamaşırları sektöründe yabancı markalar ve Türk markalar mevcuttur.


 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. İkici elde en çok prim yapan otomobil markaları hangisi?
  YukseLL Tarafından Markalar, Modeller Foruma
  Yorum: 13
  Son mesaj: 07-10-2017, 03:42 PM
 2. Alkolsüz Parfüm Markaları
  dogangunes Tarafından Parfüm Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-04-2015, 05:34 PM
 3. En az Arıza çıkartan Araba markaları
  YukseLL Tarafından Markalar, Modeller Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 30-11-2014, 07:45 PM
 4. Araç Markaları ve Kullandıkları Otomatik Vites tipleri
  YukseLL Tarafından Oto teknik servis Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2014, 08:51 PM
 5. Pijama markaları
  ddeniz Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 03-05-2012, 02:06 PM

Anahtar kelimeler