+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Saten gecelik

Saten gecelik Saten gecelikler her kadının dolabında olması gereken gece giysilerdir. Özellikle gecelikler arasında yer alan saten kumaşlar çok kaliteli ve modern duruşları ile dikkati çekmektedir. Yumuşak yapısı nedeniyle kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Saten gecelikler arasında birçok renk mevcuttur. Saten gecelik modelleri ile aynı zamanda sabahlıklarla birlikte kullanıma uygundurlar. Her kadının birbirinden farklı modelleri beğenir veya sever. Her kadının

 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Aug 2010
  Nerden
  istanbul
  Mesaj
  34
  Rep Gücü
  36

  Saten gecelik

  Saten gecelik

  Saten gecelikler her kadının dolabında olması gereken gece giysilerdir. Özellikle gecelikler arasında yer alan saten kumaşlar çok kaliteli ve modern duruşları ile dikkati çekmektedir. Yumuşak yapısı nedeniyle kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Saten gecelikler arasında birçok renk mevcuttur. Saten gecelik modelleri ile aynı zamanda sabahlıklarla birlikte kullanıma uygundurlar. Her kadının birbirinden farklı modelleri beğenir veya sever. Her kadının beğenisi değişiktir. Bazı kişiler penye geceliklerden hoşlanırlar bazı kişiler de saten gecelik modellerinden hoşlanırlar.

  Saten gecelik modelleri arasında, fırfırlı, tüllü, olanları mevuttur. Saten gecelik modelleri arasında siyah-beyaz-kırmızı-bordo gibi renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Gecelik ve sabahlık modelleri arasında her çeşit ve her model ürün bulunduğundan dolayı kişiler istedikleri seçimleri yapmakta özgürdürler. Gecelik, bir kadının mutlaka dolabında olması gereken önemli gece giysilerinden biridir. Gece yatılırken giyilen bir giysi anlamını taşır. Ancak gecelik, aynı zamanda estetik duruşu açısından ve görsel olarak da göz kamaştıran kadın giysilerinden biridir.


  Gecelik çok farklı çeşitlerde ve modellerde üretilebilir veya satışa sunulabilir. Birden çok iç giyim firması en yeni ve en gözde ürünlerini ön plana çıkarırken gecelik modelleri arasında da saten gecelik modellerini de ön plana çıkarmaktadır. Saten gecelikler de görsellik ön plandadır. Görsellik ön planda olan bu geceliklerde kumaşlarının tarzı ve çeşitleri de oldukça önemlidir.
  [U]

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Gecelik Takımları
  forumqwert Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-12-2015, 05:26 PM
 2. NBB İç Giyim 2011 Fantezi Gecelik Modelleri
  ModaTasarimcisi Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 28-05-2012, 12:45 AM
 3. Gecelik Modelleri 2011
  ModaTasarimcisi Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 25-08-2011, 11:31 PM
 4. 2009 Hamile Kıyafetleri Ve Gecelik Modelleri
  Gül@y Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-02-2009, 12:34 PM
 5. tek gecelik kadınlar...
  Mevt Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 24
  Son mesaj: 20-03-2008, 11:57 PM