+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Büyük beden iç giyim

Büyük beden iç giyim Büyük beden iç giyim ve büyük beden iç çamaşırları mağazalarında bulabileceğiniz gibi aynı zamanda belli mağazalarda satılmaktadır. Kilolu kişiler için üretimi sağlanan büyük beden iç giyimler farklı desen ve modellerde üretimi yapılan ve satışa sunulan iç giyim ürünleridir. Kilolu kişiler için üretilen büyük beden iç giyimler arasında erkekler ve kadınlar için özellikle kilo kaynaklı dikişlerin rahatsız etmesi durumu yaşanabilir bu nedenden dolayı üretimi

 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Aug 2010
  Nerden
  istanbul
  Mesaj
  34
  Rep Gücü
  36

  Büyük beden iç giyim

  Büyük beden iç giyim

  Büyük beden iç giyim ve büyük beden iç çamaşırları mağazalarında bulabileceğiniz gibi aynı zamanda belli mağazalarda satılmaktadır. Kilolu kişiler için üretimi sağlanan büyük beden iç giyimler farklı desen ve modellerde üretimi yapılan ve satışa sunulan iç giyim ürünleridir. Kilolu kişiler için üretilen büyük beden iç giyimler arasında erkekler ve kadınlar için özellikle kilo kaynaklı dikişlerin rahatsız etmesi durumu yaşanabilir bu nedenden dolayı üretimi yapılan iç giyim ürünlerinde dikişsiz ürünler daha çok tercih edilir.

  Büyük beden iç giyimleri kişiden kişiye değişen farklı modellere mevcuttur. Model ve renk seçeneği gözetmeksizin çok kilolu kişilerde ise özel üretimle yapılan iç giyim ürünleri mevcuttur. Büyük beden iç giyimlerde önemli husus rahatlıktır. Dolayısı ile kilolu kişilerde terleme durumu çok fazla olduğundan dolayı antibakteriyel ürünlerin kullanılması sağlık açısından çok önemlidir.

  Büyük beden iç giyim üretici markaları;

  • Penye Mood büyük beden iç giyim pijama ve gecelik modelleri
  • Kom iç giyim, büyük beden iç giyim modelleri
  • Yeni İnci iç giyim, büyük beden iç giyim modelleri
  • Lady Mood büyük beden iç giyim pijama ve gecelik modelleri


  Büyük beden iç giyim firmaları tüm bu hususları düşünerek hareket eder ve model ve kumaş üretimlerini ona göre gerçekleştirirler. Kilolu kişilerde büyük beden iç giyim kullanacakları için özel mağazalarda da bulabilecekleri özellikle ter yapmayan ve jarse gibi ürünlerin kullanılmaması sağlık açısından önemli olduğundan daha çok penye ürünlerin kullanılması daha iyidir. Büyük beden iç giyimde esas durum kumaş seçimi ve hangi bölgeye hitap ettiğidir. Az kilolu kişilerde durum daha kolay olurken çok kilolu kişilerde iç çamaşırı önemli bir yer kaplar.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Mecit yeni sezon büyük beden kadın-erkek pijama koleksiyonu
  forumqwert Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-10-2015, 08:48 PM
 2. Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri
  dogangunes Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-09-2014, 04:32 PM
 3. TEN iç giyim
  ddeniz Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 18-12-2011, 08:30 PM
 4. Büyük Beden Elbiseler
  mopsy Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-12-2011, 08:02 PM
 5. Yorum: 0
  Son mesaj: 24-02-2008, 12:43 AM