+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Hatim Programı

Hatim 3.0 isimli bu uygulama sayesinde artık kendi başınıza bile Kuran-ı Kerim'i hatim indirebileceksiniz. Arapça harflerle yazılmış olan kaliteli Kuran-ı Kerim sayfaları içeren uygulamada hem harfler açık bir şekilde yazılmıştır hemde ok ve büyüteç okumayı kolaylaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Listede var olan herhangi bir hatipin sesi ile istediğiniz kadar hatim indirebileceksiniz. Hatim Uygulamasının Genel Özellikleri; Ok ve büyüteç ile takip edebilirsiniz ve kolaylıkla kendiniz de

Onursal Üye
    Burç:
    Kova
    facebook
    supermeydan
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93797

Hatim Programı

Hatim 3.0 isimli bu uygulama sayesinde artık kendi başınıza bile Kuran-ı Kerim'i hatim indirebileceksiniz.
    Arapça harflerle yazılmış olan kaliteli Kuran-ı Kerim sayfaları içeren uygulamada hem harfler açık bir şekilde yazılmıştır hemde ok ve büyüteç okumayı kolaylaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Listede var olan herhangi bir hatipin sesi ile istediğiniz kadar hatim indirebileceksiniz.

Hatim Uygulamasının Genel Özellikleri;
    Ok ve büyüteç ile takip edebilirsiniz ve kolaylıkla kendiniz de okuyabilirsiniz.
    3 hattan dilediğiniz birini seçebilirsiniz.
    Sayfalar arasında kolaylık gezinebilir, istediğiniz cüzü açabilirsiniz.
    Mealli Hatim özelliği ile hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden (Diyanet meali) takip edebilirsiniz. Böylece Kuran'ı anlayarak okursunuz..
    Kaldığınız en son sayfayı ve en son okuma tarihini program size açılışta hatırlatabilir.
    Ses kayıt imkanıda sunmaktadır.

İndireceğiniz bu programdan hatiplerin seslendirdiği ilk 7 cüz bulunmaktadır. Bütün cüzleri takip etmek için ilk önce bu programı kurun ve hemen ardından buradan bütün cüzleri indirin.

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir