+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Külotlu çorap modelleri

Külotlu çorap modelleri Külotlu çorap modelleri arasında birçok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri arasında, kalın çoraplar, dantelli çoraplar, ince çoraplar, fileli çoraplar gibi birçok külotlu çorap modeli bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri renk sınırı sınırsızdır. Külotlu çoraplarda, özellikle trend modeller yer almakta ve modern çoraplar kıyafetlerde belirleyici olmaktadır. Belirleyici olmaları nedeni ile aslında kıyafeti gösteren modeller olması

 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Aug 2010
  Nerden
  istanbul
  Mesaj
  34
  Rep Gücü
  36

  Külotlu çorap modelleri

  Külotlu çorap modelleri

  Külotlu çorap modelleri arasında birçok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri arasında, kalın çoraplar, dantelli çoraplar, ince çoraplar, fileli çoraplar gibi birçok külotlu çorap modeli bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri renk sınırı sınırsızdır. Külotlu çoraplarda, özellikle trend modeller yer almakta ve modern çoraplar kıyafetlerde belirleyici olmaktadır. Belirleyici olmaları nedeni ile aslında kıyafeti gösteren modeller olması külotlu çorabı vazgeçilmez kılmaktadır.

  Külotlu çorap kadınlar için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Vazgeçilmez olması belirleyici olmalarıdır. Özellikle modern bir mini etekle birlikte özellikle ince değil çok kalın bacağı göstermeyen tarzda külotlu çorapların giyilmesi daha modern bir görüntü verirken aynı zamanda özellikle abiye bir kıyafette de ince külotlu çoraplar vazgeçilmezdir.

  Desenli külotlu çoraplar, fileli çoraplar, yine birçok kıyafeti tamamlayıcı tarzdadır. Külotlu çoraplar arasında, kendinden desenli olmalarının yanında ayrıca taşlı olan modellerde mevcuttur. Taşlı olan modellerde yine abiye ve fantezi giyimde sıklıkla kullanılmaktadır. Külotlu çorap bayan aksesuarları içerisinde önemli bir ayrıntıdır. Özellikle ve sadece bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

  Birçok özelliği bulunan külotlu çoraplar özelikle yapıları ile de alım gücünü düşürür veya yükseltir. Kaliteli ürünler kullanmak istiyorsanız ve hijyen konusuna önem veriyorsanız o halde, özellikle belli başlı markalar adı altında üretimi gerçekleştirilen külotlu çorapları kullanmanız faydalı olacaktır. Külotlu çoraplar biçimleri ve iplikleri gereği de birbirinden ayrılırlar. Dokunuşu yumuşak ve hassas olmalılardır.

  Özellikle 60 denye ye kadar kalınlıkları bulunan bir bacak giysisidir. Denye özellikleri çorapların incelikleri ve kalınlıklarını gösterir. Külotlu çoraplarda denye farklılıkları kıyafetle de bütünleştiğinden dolayı kıyafet seçimlerinde de özellikle nasıl bir çorap giyileceği konusuna dikkat edilmeli ve en doğru çorap giyilmelidir. Her kıyafet her çorapla birlikte kullanılmaz ve dolayısı ile külotlu çorap önemli bir ayrıntıdır.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. 2013 Penti Çorap Modelleri
  dogangunes Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 31-12-2012, 05:35 PM
 2. Penti Çorap
  ddeniz Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 03-05-2012, 12:14 PM
 3. Pratik çorap-patik modelleri
  simqe Tarafından El Sanatları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-11-2009, 03:56 PM
 4. Erkeklere külotlu çorap
  YukseLL Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 7
  Son mesaj: 08-09-2009, 11:00 PM
 5. Erkekler için külotlu çorap
  dogangunes Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 19
  Son mesaj: 15-10-2008, 01:17 PM

Anahtar kelimeler