840 kişi sevgilisiz mi?

Sevgili sekiz yüz otuz dokuz kişi; (kırkıncı ben oluyorum)

Bırakın dostlar üzülmeyii özgürlüğünüzün keyfinde olun...
Bakın bana hiç esefleniyormuyum ne güzel sıcacık evimde müziğim,siğaram ve kadehimle mutlu mesudum...:(
-anne peçeteleri nereye sakladın yine?
- hayırdır ağlayasın mı geldi?
- yok canım allerjim arttı da bu aralar...
-evde tuz kalmadı hatırlatayım sevgili kızım en sonunu da geçen hafta sana kullandım
- anne gidermisin başımdan sipariş verdim yarın getiriyorlar bir çuval

Bu muhteşem diyakogların benzerlerinin sizlerinde evlerinde geçtiğini biliyor ve diyorum ki;
boş verin dostlar siz yine umudunuzu yitirmeyin...
Umut fakir ekmek....
buğday tavuk ambar

buyrun o zaman buradan günün en anlamlı diyaloguna yolculuğa...(bari elimizdekiler kalsın)

Anlamadım :) Forumdaki herkesi yalnız olarak mı sayıyoruz :p
Sevgili Carlos dikkatinizden kaçtı sanırsam bu konu 14 Şubat sevgililer günü açıldı. Ve ogün 840 kişi forum başındaydı..:))
Sahi sen nerdeydin?
Ayrıca SÜPERMEYDAN da herkesin sevgilisi var neden dersen çünkü SÜPERMEYDAN var...:))

Sevgili sekiz yüz otuz dokuz kişi; (kırkıncı ben oluyorum)

Bırakın dostlar üzülmeyii özgürlüğünüzün keyfinde olun...
Bakın bana hiç esefleniyormuyum ne güzel sıcacık evimde müziğim,siğaram ve kadehimle mutlu mesudum...:(
-anne peçeteleri nereye sakladın yine?
- hayırdır ağlayasın mı geldi?
- yok canım allerjim arttı da bu aralar...
-evde tuz kalmadı hatırlatayım sevgili kızım en sonunu da geçen hafta sana kullandım
- anne gidermisin başımdan sipariş verdim yarın getiriyorlar bir çuval

Bu muhteşem diyakogların benzerlerinin sizlerinde evlerinde geçtiğini biliyor ve diyorum ki;
boş verin dostlar siz yine umudunuzu yitirmeyin...
Umut fakir ekmek....
buğday tavuk ambar

buyrun o zaman buradan günün en anlamlı diyaloguna yolculuğa...(bari elimizdekiler kalsın)

cok doğru aynen .. catı katım ve ben cok mutluyuz.. sadece sen deilsin yalnız olan.. kendini yalnız hissetmemen de ayrı bi güzel :) :)

cok doğru aynen .. catı katım ve ben cok mutluyuz.. sadece sen deilsin yalnız olan.. kendini yalnız hissetmemen de ayrı bi güzel :) :)
Heyyy yalnız olduğumu kim söylemiş muhteşem bir sevgilim var..:))
Annem artık eve tuz istemiyor umutları epey bir arttı..:))

Bu arada hoş gelmişsin iyi etmişsin sevgili pink...:freakedout:

Üst Alt