80 yıllar- Köle Isaura

• Konbuyu başlatanSAHARAY
  • Başlangıç tarihi
S

SAHARAY

Ziyaretci
80 li yıllardan bir dizi Köle İsaura
Babam çok severdi bu diziyi.

yahu hatırlatıp mahvettiniz beni akşam akşam....Taaaa 27 sen göz açıp kapatıncaya kadar geçmiş.Demekki gözümüzü bida kapatmamız lazım yoksa 70 yaşında açarızki vaaay vay

Babam çok severdi bu diziyi.

Linkler şu an izlenmiyor ama hakkatten benide eskiye götürdün SAHARAY ne güzel ne heyecanlı diziydi o ben ilkokula gidiyordum hayal mayal hatırlıyorum ve gün sayardık diziyi izlemek için neçabuk geçiyor günler ya...Teşekkürler canım çok nostajik ve unutulmayan bir paylaşım yaptın + rep sana:Entusiasmado:

S

SAHARAY

Ziyaretci
Linkler şu an izlenmiyor ama hakkatten benide eskiye götürdün SAHARAY ne güzel ne heyecanlı diziydi o ben ilkokula gidiyordum hayal mayal hatırlıyorum ve gün sayardık diziyi izlemek için neçabuk geçiyor günler ya...Teşekkürler canım çok nostajik ve unutulmayan bir paylaşım yaptın + rep sana:Entusiasmado:
Gülüm küçük evi de hatırlıyormusun. Ne kadar güzel bir diziydi.
Laura vardı saçı örgülü,bir ailenin kasaba yaşantısını anlatıyordu.
Youtube açılsın onunda videosunu koyacağım.:)

Gülüm küçük evi de hatırlıyormusun. Ne kadar güzel bir diziydi.
Laura vardı saçı örgülü,bir ailenin kasaba yaşantısını anlatıyordu.
Youtube açılsın onunda videosunu koyacağım.:)

Hatırlıyorum canım evet oda güzeldi bide bak belki hatırlarsın marianna vardı bide rosa carsia vardı bunlarıda ekleyebilirsin çok nostajik olur bende yine çocukluğumu yaşarım zevle izlerim tabi:Entusiasmado:

S

SAHARAY

Ziyaretci
Hatırlıyorum canım evet oda güzeldi bide bak belki hatırlarsın marianna vardı bide rosa carsia vardı bunlarıda ekleyebilirsin çok nostajik olur bende yine çocukluğumu yaşarım zevle izlerim tabi:Entusiasmado:

Ah neler ekleyeceğim de youtube kapalı.Açılınca bakarız artık.:)

Köle Isaura'yı hayal meyal hatırlıyorum hastasıydık ailecek.Bir de Zenginler De Ağlar vardı onu net hatırlıyorum çok güzeldi. Teşekkürler Saharay:Entusiasmado:

Üst Alt