+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
2. Sayfa, Toplam 2 BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 12 Toplam: 12

Antalya Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

AKSEKİ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ Tel:02426781021 Faks:02426781172 Adres:Akseki Kaymakamlığı AKSU TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ Tel:0242-4262657 ALANYA TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ Tel:0242-5132191

Ziyaretcii
    Misafir..

Cevap: Antalya Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

Alıntı Mehmet ÇELİK´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben bir Vodafonun faturalı müşterisiyim. Geçen ay bana telefon ettiler işte 20 TL farkla şöyle şöyle avantajlariniz var ek internet falan bu tarifeye geçerseniz hicbir cayma bedeli odemiyceksiniz ayrıca hediyeler kazanicaksiniz tamam kabul ediyorum o tarife üzerinden devam edelim dedim bu ay fatura bı geldi 130 lira cayma bedeli işte 28 lira dosya açım ücreti normalde faturam 60 ti 80 gelmesi gerekiyoken 285 lira fatura gönderdiler. Vodafonu aradım sistem hatası olarak kabul ettiler siz bunu ödeyin gelecek ay ki faturanizdan düşülecek bende güvenemedim tabi ödeme yapmiycam faturamin asıl bedelinden fazla ücreti kesinlikle alamazsınız dedim o zaman bekleyin taahhüt bitene kadar kaç ay kalmış hepsini birden ödersiniz diyerek dalga geçermiş gibi seçenek sunuldu. Hakkımi nerde aramam gerekiyo nereye müracaat Edip şikayet edebilirim yardım edermisiniz lütfen teşekkürler .
    Taahhüt süresi bitmeden tarife değişikliği yaparsanız cezai bedel ödemek zorunda kalırsınız.Sözleşmeyi yaparken operatörün sunmuş olduğu mevcut tarifelerden birini seçtiğinizde,sözleşme bitene kadar kabul ettiğiniz o mevcut tarife üzerinden faturalandırılırsınız.Sözleşme yi iptal edip farklı operatöre geçtiğinizde yada mevcut tarifenizden farklı bir tarifeye geçiş sağlamayı onayladığınızda sizden kullandığınız indirimlere,kalan aya kadar hesaplanıp cezai bedel çıkartılır.Bu yüzden telefonda sesli yanıt sisteminde asla bu gibi bilgileri onaylayıp kabul etmiceksiniz.Gidin bir bayiden yaptırın en güvenlisi.Temsilci size eksik yada yanlış bilgi vermiş sizi farklı bir tarifeye geçirebilmek için.Öyle telefonda konuşmaların kayıt altında olduğuna,yetkililerime bildiricem size geri dönüş yapılıcak denildiğinede bakmayın.Tüketici Hakları Mahkemesine yada https://sikayet.btk.gov.tr/ şikayetinizi iletin şansınızı deneyin.Ama faturanızı ödemezseniz faizininde artıcağını göz önünde bulundurun.

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Sevcan G.
    Misafir..

Cevap: Antalya Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

İnstagram sitesinde braunepilasyon.com dan Braun silk expert BD 5001 model 120.000 atim 699 yerine 199 ve 300.000 atımlı 899 yerine 249 a indirim yapmışlar özel üretim 1000 adet diye yazmış görsel her şey Braun adı altında ve hiç şüphe duymadan sipariş verdim. İstediğim ürün diye. Telefon numarası yoktu sitede. Beni arayıp onay alırlar diye düşündüm. Ertesi gün Aras Kargo diye beni arayıp adres teyidi yaptılar ve onay aldılar. Firma dan kimse aramadı... 2 gün geç geldi ürün firmaya ulaşacağım numara olmaması canım sıktı. Kargo personeli sonunda geldi. Poşet i. Elime aldım kutu küçük bir şey olduğunu fark ettim bu ne küçük bir şey bu diye tepki verdim... Ve açtım. Kutuyu içinden başka bir ürün çıktı. Adı Sani almayan bir şey. Fatura yok. Ve parayı öncesinde vermiştim. Bu firma böyle geçen de birine yanlış ürün gönderdi dedi. Bile bile dolandırılmama izin veriyorsunuz o zaman sizinde şikayet edeceğim dedim. C 7. 08.2018 de sipariş verdim 11. 08 2018 de kargo geldi cumartesi bugün ve saat 13.15 d e geldi şubeyi aradım kapalı 249 TL'yi alıp gittiler urunu almadılar. Firmayı arayın görüşün dediler bana. Ama telefon numarası yok istediğim ürün değil. Nakit ödemem yaptım kargocu ürün paketi acildi diye ürünü geri almadı nakit verdiğim ödememi vermedi. Ben imza da atmadim karada insaat yapi malzemeleri tel no. 02121212121 geri almadı pazarda satılan bir ürün Braun beklerden ne geldi şaşkınlık İçindeyim ilk kez dolandırıcılık elimde fatura yok nereye şikayet etsem sonuç alabilecek miyim hiçbir belge yok... ... . Yardım edin lütfen Sevcan Gökmen Antalya