+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
131. Sayfa, Toplam 131 BirinciBirinci ... 3181121129130131
Gösterilen sonuçlar: 1.301 ile 1.306 Toplam: 1306

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

formalite evlilik 2018, anlaşmalı evlilik yurtdışı, anlaşmalı evlilik forum, anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler group, anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler photos, formalite evlilik sitesi, formalite evlilik nedir 28 yaşındayım istanbulda yaşıyorum anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum ilgilenenlerin mesajlarını beklerim.

Üyecik
    Burç:
    Yengeç
    Rep Gücü
    1

Cevap: Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

29 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim. Güneydoğu’da bir ilde yaşıyorum o yüzden yakın illerden ve evlilik sürecinde benimle aynı şehirde yaşamayı kabul edenlerden msj bekliyorum .Aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite. darkblue_3489@hotmail.com

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Jale
    Misafir..

Merhaba 24 yasindayim yurt disinda calisabilmek icin yabanci vatandasligi olan biriyle anlasmali evlilik yapmak istiyorum ozturkjale13@gmail.com dan bana ulasabilirsiniz

Üyecik
    Burç:
    Terazi
    Rep Gücü
    2

Alıntı Asenat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba ben bu işi gerçek bir evlilik düşünmediğim için istiyorum daha önce hiç evlenmedim kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım hersey dışardan gerçek gibi görünecek ama arkadaş gibi yaşayacağım biri olsun istiyorum escinsel biri benim için daha uygun yardımcı olmak istiyorum bir birbuçuk yıl sürecek birsey lütfen kararlı ve istikrarlı olanlar yazsın ben dönüş yaparım
    Merhaba kriterlerime uygun kişi bulunmuştur herkese teşekkürler 🙏

Üyecik
    Burç:
    Arslan
    Rep Gücü
    1

İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim...

Üyecik
    Burç:
    Arslan
    Rep Gücü
    1

Adaylar bana isa_isa_7@hotmail.com adresinden ulaşabilirler..

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Merhaba ben çorumluyum 27 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Görevim gereği 3-5 yılda bir batı-doğu illeri arasinda tayin görüyorum. Suan doğu il merkezinde görev yapiyorum ve yasiyorum

Cinsel tercihimden dolayi Lezbiyen bir bayanla evlilik yapmayi dusunuyorum. Evlencegim bayanla disari karsi evli bir cift gibi gozucez. Ama gercekte karsilikli birbirimize guvenen iki arkadas olmak istiyorum. Evlenmek istememin sebebi cocuk sahibi olmak istemem. Bu tabii herhangi bir cinsel münasabet olmadan tıbbı yöntemlerle olacak lezbiyen arkadas bundan emin olabilir. Bayanlara ilgim olmadigi icin erkeklere ilgisi olan bir bayanla evlenip onun hayatini heba etmek istemiyorum.
    Ben meslegim geregi 3-5 yilda bir tayin goruyorum. Ve bir evlat sahibi olmak istiyorum. Benle beraber yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen bayan bi arkadasla anlasmali evlilik dusunuyorum. Bu şartlara uyan bayan arkadaslar mesaj atsin lutfen.

Aile baskisindan ve en onemlisi omru boyunca yalniz kalmak istemeyen bir bayan olmasi tercihim. Disarda evli bir cift gibi gozukeceksekte birbirimizle iki arkadas olarak vakit gecirmekten keyif alalim. Bir birliktelik olmadan tibbi yontemlerle cocuk sahibi olmak ilgimizi sevgimizi ona Yasamaya deger kendimizden bir parca getirelim istiyorum dunyaya. Aile ve cevre bir yana kendi istedigi icin yalniz kalmamak ve cocuk sahibi olmak isteyen bir bayan arkadasla anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Benim gibi bu dusunceye sahip samimi bayan arkadaslardan mesaj bekliyorum.
    Mail ile donus yaparsaniz sevinirim

fatihcax@gmail.com

Lezbiyen ve cocuk sahibi olmak isteyenler disinda kiler yazmasin lutfen