+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
127. Sayfa, Toplam 127 BirinciBirinci ... 2777117125126127
Gösterilen sonuçlar: 1.261 ile 1.269 Toplam: 1269

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

formalite evlilik 2018, anlaşmalı evlilik yurtdışı, anlaşmalı evlilik forum, anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler group, anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler photos, formalite evlilik sitesi, formalite evlilik nedir 28 yaşındayım istanbulda yaşıyorum anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum ilgilenenlerin mesajlarını beklerim.

Üyecik
    Burç:
    Akrep
    Rep Gücü
    1

Cevap: Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Ekin e postan dolu .mesaj atilamiyor

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Üyecik
    Burç:
    Yengeç
    Rep Gücü
    1

29 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim. Güneydoğu’da bir ilde yaşıyorum o yüzden yakın illerden ve evlilik sürecinde benimle aynı şehirde yaşamayı kabul edenlerden msj bekliyorum .Aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite. darkblue_3489@hotmail.com

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

Höncü
    Misafir..

25 yasinda muhasebeci olawrak çalışan bir bayanım.cinsel tercihim yüzünden benden para talep etmeyecek biriyle evlenmek istiyorum.ancak herşeyin gerçekçi olması için yaş ve gelir uyumlu olmalı.ayrı odalarda kalacağım,ev arkadaşı ilişkisinden öteye geçmeyecek biriyle olmak isterim.herşeyin dışardan gerçekçi görünmesi gerek.düğün istemeyebilirim ailem talep etmezse.ancak masrafları bölüşürüm.maddi beklentim yok.kimse kimseye ev arkadaşlığı dışında bir yakınlık kurmayacak.saygılı,sorumlu kendi halinde biriyim.
    aile baskısından kurtulmak ve elbette onları mutlu etmek için böyle bir yönteme başvuruyorum.dış görünüşüm düzgün.uzun boylu ,kumral biriyim.aileye hürmet ederim.o da aileme saygılı olmalı.uzun süreli bir evlilik te olabilir anlaşırsak.ancak tercihim maksimum bir iki yıl.tüp bebekle çocuğa da itiraz etmem.sessiz sakin biriyim.insanlarla muhatap olmayı çok sevmiyorum.daraltmayan bunaltmayan müdahale etmeyen nereye gidiyorsun diye sormayan özelime karışmayan evde muhabbet etme amacı gütmeyen biri olsun.ben de evde tüm sorumluluğu alırım ama görünmez olmak istiyorum. gerekmedikçe konuşmak istemiyorum.tüm masraflara katılırım.tertipli temiz evcimenim

Acemi Üye
    Blog Mesajları
    1
    Rep Gücü
    2

-en az bir evi, arabası olmalı
    -en az bir şirkette yönetici yada müdür olmalı
    -en az 5 bin lira maaşı olmalı
    -ailesi ile muhattap etmesin
    -kibar,etliye sütlüye karışmayacak,
    -nerde kaldın diye aramayacak,
    -yemek yapmasını bilecek
    -akrabalarımı sevecek,saygıda kusur etmeyecek,
    -her dediğime evet diyecek,
    -ne mezunu oldugu önemli değil,
    -masraf açmayacak,alışveriş, fatura gibi giderleri gidip yatırcak,
    -sigara kullanmasın, ben kullanıyorum.
    -Ankarada yaşamayı göze alacak
    -güzel olsun. Kuaför, makyaj masrafı açmayacak
    ...
    diğer kriterlerimi özelimizde söylicem...Zamanımı boşa gidermeyiniz. şartlarını yazıp adın ne demeyin bana kalbinizi kırarım

Acemi Üye
    Blog Mesajları
    1
    Rep Gücü
    2

iyi akşamlar arkadaşlar... Kısaca sorunumdan bahsedicem. Ne aile baskısı ne cinsel tercih... sadece ailemden gizli bir evlilik yaptım kimse bilmiyor ama fiilen bir evlilik yaşantım olmadı .
    Aileme ve cevremdekilere mutlu bir tablo cizmek istiyorum. Beklentileri birlikte belirleyelim.
    Sessiz sakin bir yapım vardır.

whatsapp'dan yazabilirsiniz. 0553 842 3282

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Alıntı Höncü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 yasinda muhasebeci olawrak çalışan bir bayanım.cinsel tercihim yüzünden benden para talep etmeyecek biriyle evlenmek istiyorum.ancak herşeyin gerçekçi olması için yaş ve gelir uyumlu olmalı.ayrı odalarda kalacağım,ev arkadaşı ilişkisinden öteye geçmeyecek biriyle olmak isterim.herşeyin dışardan gerçekçi görünmesi gerek.düğün istemeyebilirim ailem talep etmezse.ancak masrafları bölüşürüm.maddi beklentim yok.kimse kimseye ev arkadaşlığı dışında bir yakınlık kurmayacak.saygılı,sorumlu kendi halinde biriyim.
    aile baskısından kurtulmak ve elbette onları mutlu etmek için böyle bir yönteme başvuruyorum.dış görünüşüm düzgün.uzun boylu ,kumral biriyim.aileye hürmet ederim.o da aileme saygılı olmalı.uzun süreli bir evlilik te olabilir anlaşırsak.ancak tercihim maksimum bir iki yıl.tüp bebekle çocuğa da itiraz etmem.sessiz sakin biriyim.insanlarla muhatap olmayı çok sevmiyorum.daraltmayan bunaltmayan müdahale etmeyen nereye gidiyorsun diye sormayan özelime karışmayan evde muhabbet etme amacı gütmeyen biri olsun.ben de evde tüm sorumluluğu alırım ama görünmez olmak istiyorum. gerekmedikçe konuşmak istemiyorum.tüm masraflara katılırım.tertipli temiz evcimenim
    canyak1829@gmail.com

Üyecik
    Burç:
    Koç
    Rep Gücü
    1