+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
125. Sayfa, Toplam 126 BirinciBirinci ... 2575115123124125126 SonSon
Gösterilen sonuçlar: 1.241 ile 1.250 Toplam: 1255

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

28 yaşındayım istanbulda yaşıyorum anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum ilgilenenlerin mesajlarını beklerim.

Ziyaretci1993
    Misafir..

Cevap: Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Alıntı İstanbull´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayanım 26 yaşındayım ilgilenenler mail yada tel bıraksınlar ben ulaşırım hersey gerçkmiş gibi olucak kimseden para felan. Beklentimde yok kısa yada uzun sürelide olabilir evlilik anlaşmamıza baglı ama cocuk felan kesinlikle düşünmüyorum gey biride olabilir ihtiyacı gerçektn olanlar yazsın
    0552 255 34 31 ulasirsaniz konusalim

2. # ADS
    İlginizi Çekebilir

Ziyaretci_Gaziantep
    Misafir..

merhabalar ben gerçek evliliğin hayatı yaşamı kısıtlamaktan başka bişey olmadığını düşündüğüm için formalite evlilik yapmak istiyorum ailenin ve çevrenin artık evlen demesinden sıkıldım bunun için süresini karşımdakine göre belirleyeceğim herşey usulune uygun anlaşmalı evlilik düşünüyorum kamuda çalışıyorum benim gibi düşünen bayan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim..
    batuhandemir2779@gmail.com

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretci272
    Misafir..

Alıntı Ziyaretci780´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbuldan daha önce hiç evlilik yapmamış aile baskısı yaşayanlar bayanım bu arada ailelerinde içinde olacağı dışardan gerçek evlilikmiş gibi gözükecek nişan düğün vs yapılacağı ama ayrı evlerde kalınacak birileri varsa tel bıraksın ben dönüş yaparım ciddi olanlar varsa yazsın lütfen
    0552 255 34 31 ararsaniz goruselim whatsaap haric mesaj veya arama ile ulasiniz

istanbul3134
    Misafir..

merhaba ben istanbulda yasamaktayim aile ve islerimden dolayı formalite evlilik yapmak istiyorum 25 yasinda 1.81 boyunda 70 kilo yakısıklı bakımlı bir beyim maddi bir beklentim yok ayni evde yasayabiliriz kira flan onlar onemli deyil elimden gelen yardimi yaparim usulune gore bir evlilik olucak yas max 26 kendini bilen ustune dusuni yapicak birini ariyorum lutfen ciddi kisiler ulassin whatsapp kulanmiyorum sadece mesaj ve arama ile ulasabilirsiniz 0552 255 34 31

Üyecik
    Burç:
    Boğa
    Rep Gücü
    1

İstanbul'a tayin alabilmek için istanbulda yaşayan çakılı bayan memur arıyorum . Ücret verilecektir. İlgilenenler mail adresini bırakırsa dönüş yapacağım

Üyecik
    Burç:
    İkizler
    Rep Gücü
    1

. İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. Eli yüzü düzgün biriyim . Öğretmenim. Çocuk sahibi olmak istiyorum . Fakat cinsel ve ruhsal olarak kadınlara ilgim yok. Benim istediğim aynı durumda olan bir kadınla anlaşmalı evlenmek ve çocuk sahibi olmak. Çocuğu birlikte de buyutebiliriz ayrı da. Çocuk olduktan belli bir süre sonra da ayrılabiliriz. Ama tercihim birlikte büyutmekten yana.Çocuk bazen bende bazen sende kalabilir. Boşansak bile çocuktan dolayi zaman zaman bir araya da gelebiliriz. . Benim gibi düşünen biri mutlaka vardır diye düşünüyorum. Kendi ayakları üzerinde duran,sorumluluk sahibi, aklı başında , ne istediğini bilen , net ve sözünün arkasinda duran , cinsel ve ruhsal yönden erkeklere ilgi duymayan, çocuk sahibi olmak isteyen bir kadınla anlaşmalı olarak evlenmek istiyorum. Evlilik sözleşmesi de yapabiliriz. Ciddi olanların mesajını bekliyorum. Cinsellik ve duygusal yakınlık asla istemiyorum. Bunu beklemeyecek biri olmalı. Çocuk sahibi olmak istemeli. Umarım benim gibi düşünen biri çıkar. Mail : kehribar01@hotmail.com

Acemi Üye
    Blog Mesajları
    1
    Rep Gücü
    2

Burada numaramı veriyorum sorunsuz iletisim kuralim diye baska bir sebebi yoktur özel numaraya da aciktir.
    Arayan ve olumsuz olan arkadaslardan biri de cikip benim rahatsiz ettiğimi iddaa edemez. Burada anlaşmak için buluşuyoruz. Lütfen ama lütfen ciddi olan arkadaslar. Özel sebebler burada paylaşılmaz benim ve kişi arasında sır olarak kalır. gerek whatsapp'dan gerek görüntülü gerekirse bizzat tanışabiliriz.
    Benimde paylaşacağım konular var güven oldugu taktirde paylaşacagim.

Teknik ressamım, 1985 Ankara doğumluyum. yaş ve ya herhangi bir takıntım yoktur.
    0553 842 32 82

Nihat79
    Misafir..

Anlaşmalı evlilik

Selam ben Tolga İstanbul'dan sizin le anlaşmalı evlilik yapabilirim kriterlerine uygunum ama ben bu evliliği para karşılığında yapmak zorundayım amliyet parası için kardeşimin o nedenle sizin içinde uygunsa bu benim numaram 05369317853 sizden olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum

Üyecik
    Rep Gücü
    2

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.