• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

70s & 80s &90s Video Clip-Flashback(Geçmişe Yolculuk)

• Konbuyu başlatan Bay X
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 356
  • Görüntüleme 44K

Bay X

Kıdemli
Üye
Phil Collins - In The Air Tonight

[YOUTUBE]Gz7gajAb2ww[/YOUTUBE]

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ellerine sağlık kaancım çok güzel bir arşiv olmuş.Sayende ne müzik ararsam buluyorum.:Entusiasmado::Entusiasmado:

s-a-d-e

Amatör
Üye
Ellerine sağlık Bay X
Çok güzel paylaşımlar.Henüz hepsini izleyemedim ama bakıyorum sırayla,
tekrar teşekkürler emeğine sağlık.

yaprakgil

Acemi
Üye
Sanatın harcandığı bu dönemde unutulmaz sanatçıları klipleriyle burda tekrar bizimle paylaştığın için çok teşekkürler...

Suzz

Acemi
Üye
Youtube şu an kapalı olduğu için videoları izleyemedim ama isimleri bile yetti:Entusiasmado:Teşekkürler emeği geçen arkadaşlara:Seguridad:

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
Sayin Adminler bu konu basligindaki tüm vidio eklemeleri cökmü$..!

Enazindan 10 tanesine TIK ladim, zamani dolmus...?
Bilginize

Bay X

Kıdemli
Üye

Bilginize
Malumunuz Youtube copyright üzerinde titizlikle durduğu için bir çok video belirli aralıklarla siliniyor gerçi yeniden upload ediliyor fakat bu denli extreme bir arşiv söz konusu olunca yetişmek zor oluyor..Videoların üzerinde yer alan bilgilerle yeni klipleri sizler ekleyebilirsiniz..Linkleri tazelemek,edit yapmak gibi şansım yok ayrıca yönetici arkadaşlar bu konuya el atarsa sevinirim kırılan linkleri editlerlerse..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Malumunuz Youtube copyright üzerinde titizlikle durduğu için bir çok video belirli aralıklarla siliniyor gerçi yeniden upload ediliyor fakat bu denli extreme bir arşiv söz konusu olunca yetişmek zor oluyor..Videoların üzerinde yer alan bilgilerle yeni klipleri sizler ekleyebilirsiniz..Linkleri tazelemek,edit yapmak gibi şansım yok ayrıca yönetici arkadaşlar bu konuya el atarsa sevinirim kırılan linkleri editlerlerse..

Bilginize
Teşekkürler KOMANDO ve Bay X bilgilendirmeniz için En yakın zamanda yani cumartesi günü kırılan linklerin hepsi yenilenmiş olucaktır..

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
B nostalji 4
B nostalji 0
B nostalji 14
Üst Alt