+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 Toplam: 4

Bedava SMS: %100 bedava, dünyanın her yerine

Arkadaşlar bu sitede hiçbir sorun yok. Ben hergün dünyanın her yerine 160 karakterli mesaj gönderiyorum. Üyelik istiyor. Yalnız bir sorun var, dilleri fransızca, almanca ve italyanca... Bu dilleri bilen arkadaşlar kolayca üye olup mesaj atabilir. Ama ben bu dilleri bilmeyen arkadaşlar için şimdi resimli bir şekilde nasıl üye olunuyor ve nasıl sms atılıyor göstereceğim. Çok uzun gelebilir, ben çoğunu sallayıp geçtim, ama bazı yerlerde sorun çıkıyor, üyeliği geçtikten sonra zaten kullanımı çok

 1. #1
  yeni üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2005
  Yaş
  31
  Mesaj
  56
  Rep Gücü
  20

  Bedava SMS: %100 bedava, dünyanın her yerine

  Arkadaşlar bu sitede hiçbir sorun yok. Ben hergün dünyanın her yerine 160 karakterli mesaj gönderiyorum.
  Üyelik istiyor. Yalnız bir sorun var, dilleri fransızca, almanca ve italyanca...
  Bu dilleri bilen arkadaşlar kolayca üye olup mesaj atabilir. Ama ben bu dilleri bilmeyen arkadaşlar için şimdi resimli bir şekilde nasıl üye olunuyor ve nasıl sms atılıyor göstereceğim.
  Çok uzun gelebilir, ben çoğunu sallayıp geçtim, ama bazı yerlerde sorun çıkıyor, üyeliği geçtikten sonra zaten kullanımı çok basit....
  Biraz sabır göstereceksiniz ve dünyanın her tarafına bedava sms göndereceksiniz.
  Öncelikle sitenin ismini yazıyorum, bunu bir yere kaydedin.

  Siteye Girmek için Tıklayın
  Üye Olma
  Şimdi basamak basamak nasıl üye olunacak resimlerle göstereceğim. Resimlerin üzerine tıklayıp bakabilirsiniz.

  -Arkadaşlar bu siteye giriyoruz ve alttaki resimde kırmızı kalemle yuvarlak içinde okla gösterdiğim yerdeki telefon işaretine basıyoruz

  Arkadaşlar bundan sonra üye olduktan sonra her zaman bu şekilde mesaj bölümüne gireceğiz.

  -Daha sonra aşağıdaki resimde yine kırmızı kalemle gösterdiğim yazıya tıklıyoruz.

  -Sonra aşağıdaki resimde yine kırmızı okla gösterdiğim yazıyı seçiyoruz. Kutucuğun işaretlenmesi lazım. Kırmızı yuvarlak içindeki weiter yazısına basıp devam ediyoruz.

  -Daha sonra gelen sayfada aşağıdaki resimde kırmızı yuvarlak içinde gösterdiğim weiter yazısına direkt basıp devam ediyoruz.

  -Sonra aşağıdaki resimdeki sayfa gelecek. Bu sayfada da direkt kırmızı kalemle işaretlediğim weiter yazısına basıp devam edeceğiz.

  -Daha sonra aşağıdaki resimdeki bölüm geliyor. Burda isterseniz gerçek bilgilerinizi girin, isterseniz sallayın. Ama biraz ölçülü sallayın. Çünkü bazı şeyleri yanlış yazınca kabul etmiyor. Ben de ayrıntılı açıklamak için aşağıdaki resimdeki gibi numaralandırdım. Önce resmi ekleyeyim, devamında numaraların sol yanındaki kutucukların açıklamasını yapacağım.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Yaş
  42
  Mesaj
  Çok:)
   

 3. #2
  yeni üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2005
  Yaş
  31
  Mesaj
  56
  Rep Gücü
  20

  bir mesajta 5 resim hakkı war o yüzden ayırmak zorunda kalıyorum :(

  dewam ediyoruz..  herr bay demek, frau ise bayan...
  1- İsim yazılacak.
  2-Soyisim
  3- Birinci kutucuğa yazıyla adres, ikinci kutucuğa sayı(ev numarası)
  4- Yine birinci kutucuğa sayı(posta nosu), ikinci kutucuğa ise yazıyla yer adı yazacaksınız.
  5- Kırmızı daire ile işaretlediğim kutucuğa basın ve yan tarafından kare kutucuğa ülke veya yer ismi yazın.
  6- Telefon (Atacaksanız en az 10 haneli yazın)
  7- Doğum tarihiniz gün, ay, yıl olarak.
  Çok önemlibir noktada sizi uyarmak istiyorum. Sayı dediğim yere sayı, yazı dediğim yere yazı yazın ve atacaksanız en az 3 karajter atın.( mesela abc, 123 gib, yalnız telefon bölümüne en az 10 haneli yazın)
  Yine kırmızı dikdörtgenle işaretlediğim weiter yazısına basıp devam ediyoruz.

  -Sonra aşağıdaki resimde gösterdiğim oklarla ilgili yazıları, yani kutucukları seçin ve kırmızı daire ile gösterdiğim weiter yazısına basın.


  -Daha sonra aşağıdaki resimdeki sayfa gelecek. Yine kırmızı daire içinde gösterdiğim weiter yazısına basıp devam ediyoruz

  -Sonra aşağıdaki sayfa gelecek. Mavi kalemle işaretlediğim yere kullanıcı adınızı yazacaksınız ve bunu sakın unutmayın. Bir yere yazın, çünkü daha sonra bu yazdığınızı kullanacaksınız. Yine kırmızı kalemle işaretlediğim weiter yazısına basıp devam edelim

  -Bundan sonra aşağıdaki resimdeki sayfa geliyor ve yazdığınız bilgileri size gösteriyor. Bu sayfadan da kırmızı kalemle gösterdiğim weiter yazısına basıp devam ediyoruz.

  -Son olarak zurnanın zırt dediği yere geldik. Bu sayfada size daha önce söylediğim kullanıcı adını tekrar gösterecek ve bir de devamlı kullanacağınız şifrenizi verecek. Aşağıdaki resimde kırmız ile karaladığım yerde kullanıcı isminiz yazıyor ve yeşil ile karaladığım yerde şifreniz yazıyor. Şifreyi ve kullanıcı adını kesinlikle bir yere kaydedin. (Bunları karaladım, çünkü benim kullanıcı bilgilerimi almayın diye )
  Ve en son olarak mavi kalemle daire içine aldığım login yazısına basıp giriş sayfasına geleceğiz.

 4. #3
  yeni üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2005
  Yaş
  31
  Mesaj
  56
  Rep Gücü
  20

  üyelik bitti hayırlı uğurlu olsun...
  GİRİŞ
  -Giriş sayfası aşağıdaki resimdeki gibi açılacak. Mavi kalemle işaretlediğim yere kullanıcı adınızı yazın. Kullanıcıadınız@hşspeed.ch veya kullanıcıadınız@swissonline.ch şeklinde yazacaksınız. Ama ben size .....@swissonline.ch olanı yazmanızı tavsiye ederim. Genelde onunla açılıyor. Kırmızı kalemle işaretlediğim yere şifrenizi yazın ve yeşille işaretlediğim login tuşuna basın.(Aşağıda resimde)

  -Sonra gelen sayfada aşağıdaki resimde daire içinde gösterdiğim telefon işaretine basıyoruz.

  Arkadaşlar önemli bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim. Siteye sonradan her girdiğinizde benim ilk başta gösterdeiğim telefon işaretine basarsanız yine kayıt ekranı gelecek. Artık şifreniz ve kullanıcı adınız olduğu için yazıp girebilirsiniz. Burdan tekrar girdiğinizde şu yukardaki sayfa değil, direkt mesaj ekranı zaten gelecek
  KULLANIM

  Arkadaşlar burdan sonrası zaten size kalmış, ama ben nasıl kullanacağınızı da bir resimde anlatacağım ve tamamlayacağım.

  Öncelikle bu siteden çıkmak için aşağıdaki resimde pembe ile işaretlediğim logout yazısına basmalısınız. Çıkarken bununla çıkın, tabii bilgisayarınız başka kullananların da sizin hesabınızı kullanmasını istemiyorsanız.
  Arkadaşlar, kırmızı okla gösterdiğim anlayacağınız üzere mesajın yazılacağı yerdir. 160 karakteri geçerse göndermez. Aşağıda kaç karakter olduğu yazıyor.

  Mavi kalemle işaretlediğim yere ise göndereceğiniz numaranın ülke koduyla yazıyorsunuz. Ülke kodlarının başında (00) olmalı. Mesela Türkiye'ye gönderirken 0090536... , 0090542..... gibi, Almanya'ya 0049173..... gibi, Belçika'ya 0032484...... gibi yazacaksınız ve son olarak da resimde yeşil ile daire içine aldığım şekle basıyorsunuz.
  Gönderildiğine dair bir yazı gelmiyor, siz basın yeter. Hemen kendi telefonunuza deneyebilirsiniz. Anında gönderiyor.

  Alıntıdır...

 5. #4
  Acemi Üye Quarezma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  VIENNA / ISTANBUL
  Mesaj
  150
  Rep Gücü
  22
  arkadaslar sinirli yanliz :Complice:


Benzer Konular

 1. Bedava Sms 1.0
  diplo Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 26-07-2011, 03:45 PM
 2. Bedava Domain
  YukseLL Tarafından Domain ve Domain satışı Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 19-04-2009, 02:42 AM
 3. 100%100 Bedava SMS Gönderin
  Bay X Tarafından İnternet Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 02-05-2007, 09:40 PM
 4. Bedava Sayac
  YukseLL Tarafından Web Tasarım ve Google Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 19-10-2006, 02:45 PM
 5. bedava vbulletin yok mu?
  iboo Tarafından vBulletin 3.5.X Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 02-02-2006, 10:32 PM