+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Seni düşünüyorum

Seni düşünüyorum ne yalan söyleyeyim... Aklım takıldı! Bir şey diyeceğim! Yok, yok demeyeceğim! Vazgeçeceğim!

 1. #1
  Eftelya
  Misafir..

  Seni düşünüyorum

  Seni düşünüyorum ne yalan söyleyeyim...

  Aklım takıldı!

  Bir şey diyeceğim!

  Yok, yok demeyeceğim!

  Vazgeçeceğim!

  Aslında başka bir şeydi söylemek istediğim.

  Yazdım, sildim…
  Yazdım, sildim…


  Seni düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Ama sorsan söylemem! Sen anla! Hisset ya da.  Yormak istemiyorum artık hiç kimseyi. Yorgunum zira! Yeniden kurasım yok hiç, aşka dair cümleler. Kelimeleri yan yana getiresim yok bir de, kendimi anlatmak için.

  Sen anla!


  Konuşmak istemiyorum kısaca. Konuşacak ne var ki? Benim sana gelene kadar ne yaptığım mı, senin bana gelene kadar ne yaşadığın mı?

  Saçma!


  Ne geçmişe aidim artık ne de geleceğe ve kaçırmak istemiyorum şu anı da, olmuşların, bitmişlerin, gelmişlerin, geçmişlerin laf kalabalığında. Olacakların, biteceklerin ve geleceklerin kurgusunda ya da…  Ama şimdi burada, seni düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Ama sorsan söylemem! Sen anla!  Ne şu andan öncesi ne şu andan sonrası… Dedim ya; bir tek şu an'ın ciddiyetindeyim.  Hayallerim yok sana uzun uzun anlatabileceğim ama çok istersen kurarım tabi senin için ve illâ merak ediyorsan hatırlarım elbet canımın yanmışlığını da zira unutmuş değilim.  Ruhumda dikiş izlerim…  Yeni bir alfabe arıyorum konuşabilmek için! Hiç söylenmemiş sözler duymaya ihtiyacım var, ve belki yeniden cümleler kurmaya ihtiyacım var, yetmiyor bildiklerim.  Şimdilik, baş edilir gibi değil içime çekilmişliğim...  Sözlerini duyuyorum; düşüncemi zorlayan, aklımı sana uçuran. Her anlamaya çalıştığımda merak edilen oluyorsun. Anlamak istemiyorum merak etmekten korktuğum için!  Yoksa buradayım yani, yörüngendeyim.  Masallar tadındayım… Zehirli elma hevesindeyim! Bul beni! Lakin ne soru istiyor canım ne cevap. Ne bir beklentim var ne de bir söz verebilirim.  Bulursan, sadece bulduğuna sevineceğim! Ve eğer geleceksen, seni burada bekleyeceğim.

  Ama ben sana, gün dünü unutmadıkça ve beyaz sayfalar gibi olmadıkça ruhum, gelmeyeceğim…  Özür dilerim bu kadar yorgun olduğum için!
  kaynak

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
   

Benzer Konular

 1. Ben seni
  Venhar Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 13-09-2010, 12:18 AM
 2. Düşünüyorum da...
  sadece ben Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 06-11-2009, 03:00 AM
 3. Seni - yalnız seni
  SAHARAY Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 5
  Son mesaj: 15-12-2008, 12:01 AM
 4. Sadece Seni İstiyorum Yalnızlıgıma Seni!...
  mavi_gece Tarafından Öykü ve Hikayeler Foruma
  Yorum: 8
  Son mesaj: 10-12-2008, 08:26 PM
 5. seni gidi seni
  toprak81 Tarafından Öykü ve Hikayeler Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 16-03-2008, 11:40 PM