+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

internet yasasına ekler

Internet girerken kullanıcı adi ve şifrenin yansıra kimlik de sorulsun. Kimliğini ibraz edemeyen Internet giremesin. Travestiler de giremesin. Taşıt pulu gibi "modem pulu" diye de bir şey olsun. 6 ayda bir ziraat bankasından pul alıp modemin görünen bir yerine yapıştıralım, devlete ek gelir kapısı açalım. Yılda bir de modemler muayeneden geçsin, yeni rüşvet imkanları yaratılsın. Microsoft Outlook ve ICQ'nun yasaya uygun yeni versiyonu çıksın. Bu versiyonda send/yolla butonunun

 1. #1
  Kadim
  Misafir..

  internet yasasına ekler

  Internet girerken kullanıcı adi ve şifrenin yansıra kimlik de sorulsun. Kimliğini ibraz edemeyen Internet giremesin. Travestiler de giremesin.

  Taşıt pulu gibi "modem pulu" diye de bir şey olsun. 6 ayda bir ziraat bankasından pul alıp modemin görünen bir yerine yapıştıralım, devlete ek gelir kapısı açalım. Yılda bir de modemler muayeneden geçsin, yeni rüşvet imkanları yaratılsın.

  Microsoft Outlook ve ICQ'nun yasaya uygun yeni versiyonu çıksın. Bu versiyonda send/yolla butonunun yanına "iki nüsha da savcıya yolla" butonu eklensin.

  Amerika'dan Kemal Derviş?'ten sonra Internet Mahir de getirilsin, Internet'ten sorumlu bakanlık verilsin. Mahir tenis oynasın, şortla dolaşsın sonra hepimizi öpsün.

  Internet üzerinden oynanan Counterstrike da bundan böyle kimse terörist olamasın. Herkes polis olsun. Oyuna "devlet bakanı" adında bir karakter eklensin, herkes bakanı korusun. (Tanrı türkü korusun)

  Türkçe Windows gözden geçirilsin. Bundan böyle "bilgisayar geçersiz bir işlem yürüttü. Kapatılacak" yerine ekranda "bilgisayar devletin ali menfaatlerine aykırı bir işlem yürüttü, mühürlenecek. Lütfen ellerinizi basınızın üzerine koyup yere uzanın" yazsın.

  Nick almak ve vermek devletin tasarrufunda olsun. Kırmızı nick ve yeşil nick kavramı getirilsin. Milletvekillerinin nicki kırmızı olsun, sonradan gurur duyacağımız insanlara yeşil nick dağıtılsın.

  IRC' de op'luk müessesesi de devlet kontrolüne girsin. Öyle herkes birbirine op'luk veremesin,sadece devlet versin. Chat Odasi İdare Amirliği kurulsun, op'luk oradan dağıtılsın.

  Çiftçiyi destekleyen devlet site sahiplerini de desteklesin. Devlet "destekleme tıklaması" yapsın. Tıklama bas fiyatı açıklansın, hangi site ne kadar tıklandıysa devlet yardımda bulunsun. Eş dost site açsın, devlet ha bire tıklasın, vergiler çarçur edilsin.

  Internet'te beklenmedik anlarda çevirmeler yapılsın. Bir linke tıkladığımızda aniden Beyoğlu emniyet amirliği sitesine yönlenelim, orda ifademiz alinsin. Internet bağlantı hızına sınırlama getirilsin, kamyon sahipleri hafta içi Internet' e giremesin.


  INTERNET YASASINA EKLER

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
   

 3. #2
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Mesaj
  2.148
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4907

  Cevap: internet yasasına ekler

  Nete bağlandığı anda kimliği,ipi tespit edilen hackerlar aniden netten düşürülsün...

  Yanlış bir şey yazdığımızda kırmızı buton da sesli uyarı gelsin...

  Hatta ahlaki,devleti,uygunsuz yazılar yazanlara Netürk bağlantıyı bir gün karartsın...

  Daha ilaveler olabilir...:)

Benzer Konular

 1. 'Çok acil bir ruh sağlığı yasasına ihtiyacımız var
  İnci Tarafından Ruh Sağlığı (Psikoloji) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 12-10-2010, 05:09 PM
 2. Internet Explorer 9
  YukseLL Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 18-09-2010, 09:11 AM
 3. Çikolatalı Ekler Tarifi
  mopsy Tarafından Dünya Mutfakları Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 05-05-2010, 05:46 PM
 4. Mobil internet 3N
  YukseLL Tarafından Adsl Network Ağlar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-09-2007, 09:16 AM
 5. BB Code (ekler)
  YukseLL Tarafından vBulletin 3.5.X Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 06-07-2006, 09:42 PM