• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

35'lik avratla ne işim var

Okunuyor :
35'lik avratla ne işim var

Gül@y

Kıdemli
Üye
Reza Zarrab, eski aşkı Günel'e yeni sevgilisi Ebru Gündeş için, 'Benim 35 yaşındaki bir avratla işim ne?' dedi!

İşadamı Reza Zarrab, eski sevgilisi Günel'e yüklü miktarda para harcadığını söyledi, Ebru Gündeş için de "Hayatımın kadını" demişti. Ancak ortaya çıkan ses kayıtları oldukça farklı. Reza Zarrab'la konuşan Azeri şarkıcı, Zarrab'la telefon görüşmesinin kayıtlarını deşifre etti. Kayıtlarda Zarrab, Ebru Gündeş için, "O benim 3-5 günlük bir hevesti" diyor.

mynetmagazin

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Kadin sarap gibidir.
40 lik kadin , 40"lik banknot gibidir 2 tane 20 likle degistirilebilir. bu zihniyet.
Bence 35 yas bir kadinin en kuvvetli zamandir. Yaniliyor yada cok toy delikanli.
Madem sadece seks araniyor Bir kadin icin en tecrubeli ve en verimli zamanlar 32-40 yaslar arasindadir. Cok taze pesinde dusulur de. o is cok zahmetlidir. Ne yapacagini da bilmez sadece goruntusel guzellik. ic hevesleri oturmamis daha cocuktur. Kadin 24unden sonra oturur koltuguna. Bana gore Deniz Seki ve Ebru gundes Muazzes ersoy en verimli yillarda Ve sesleri git gide daha guzellesiyor. Erkekler olmasa sesler bu kadar guzel cikmazdi belkide. Kimbilir.
Diger taraftan da bir ayip edilmis Insan yasi buyuk insanlardan cok sey ogrenir...
simdiki yeni nesil genclerde var saygisizlik.

Masterlord

Kıdemli
Üye
kadın meyva suyu gibidir
uzun süre geçtikten sonra bozulur , pis bi tat vermeye başlar
mideyide bozar

adamda bizim kafadanmış demekki
öğrenci değil öğretmen olmak istiyo

hersey bi yana birazda görüş meselesi
mide de diyebiliriz aslında
o yatak senin bu yatak benim tecrübe kazanmış bi kadınla yatmak!!!
biraz iğrenç olsa gerek

çok tecrübeliler yatakta hiç susmuyolar bide
cak cak cak
insanın hevesi gidiyo
haliyle delirmemek elde değil

hiç bise bilmesinler biz çok güzel öğretiriz :)

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Kadin bir Insandir....

Ne banknot nede $arap...
Feministler duyarsa isiniz zor:prv: demedi demeyin sonra ; ))

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
kadın meyva suyu gibidir
uzun süre geçtikten sonra bozulur , pis bi tat vermeye başlar
mideyide bozar
Kadını bezettiğin şeye bak master ... yakışıyoırmu bu benzetme sana , ben yakıştıramadım doğrusu neyse

Kadın ne meyve suyu
ne şarap ve nede benzeri şeylerdir...

Kadın Öncellikle evinin hanımı çocuklarının annesidir..artı yuvasının bekçisidir...

Masterlord

Kıdemli
Üye
Kadını bezettiğin şeye bak master ... yakışıyoırmu bu benzetme sana , ben yakıştıramadım doğrusu neyse

Kadın ne meyve suyu
ne şarap ve nede benzeri şeylerdir...

Kadın Öncellikle evinin hanımı çocuklarının annesidir..artı yuvasının bekçisidir...
Kadın Öncellikle evinin hanımı çocuklarının annesidir
evet böyle kadınlar için yazmadım onu zaten
kadın gibi kadın olanlara sözümüz yok

zaten sondaki smileyide farketmemiş olamassın dimi mekselina

benim yazdıklarım kevaşe ve türevlerinedir
diğer bayan arklar alınmasınlar

kız dedigin istanbul gibi olmalıdır ,fethi zor Fatihi tek

bu sözü herseyi kısaca özetler nitelikte

Kadin bir Insandir....

Ne banknot nede $arap...
Feministler duyarsa isiniz zor:prv: demedi demeyin sonra ; ))
bende feministler duysun diye yazıyorum zaten
mahalledekilerden bile artık ses seda yok
görsünler belki moralleri bozulup üstüme gelirler diye ama nerdeeeee

dut ağacı olan sallansın modundayım
ne geliyosa Allah mübarek etsin
yapı meselesi sevmiyorum iste feministleri:freakedout:

Ala Nur

Amatör
Üye
Ayıp etmiş, ama 35 lik kadınlarda biraz hadlerini bilmeliler. Kendilerinden küçük adamlarla botokslu botokslu ortalarda dolanıp duruyorlar, ayıp oluyor.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Ayıp etmiş, ama 35 lik kadınlarda biraz hadlerini bilmeliler. Kendilerinden küçük adamlarla botokslu botokslu ortalarda dolanıp duruyorlar, ayıp oluyor.

Bencede haklıısnız tıpkı kendini bilmez 75 lik insanların torunu yaştaki kızlarla evlenmek istemesi gibi evet bencede herkes haddini bilmeli .

Üst Alt