• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

30 değil 1400 yıllık recm

Okunuyor :
30 değil 1400 yıllık recm

atom

Tecrübeli
Üye
madem bir inanç sahibinin yaptıkları diğerleri için örnek teşkil edecek,o zaman buyrun burdan çalkalanın.

30 değil,1400 yıllık bunlar.
aşşağıdaki görüntüler müslümanlar tarafından yapılmaktadır.

bolt

Acemi
Üye
bunlar insan olamaz bunların dinini ve insanlığını sorgulamak anlamsız bir hareket olur sanıyorum bu yaratıklar kendilerine sorulduklarında elhamdurürillah müslümanım diyorlar gidecekleri yerin de cennet olacağına inanıyorlardır .

deklem

Tecrübeli
Üye
aslında dindarların çoğu bunu savunuyor.şimdilik ses çıkarmıyorlar.bilerek yada bilmiyerek
din adına yapılan bu şeyleri saklarlar.

kapkale

Tecrübeli
Üye
yukardaki göröntönön recmle alakası bile yok recmde ayakla vurma yüze vurma tekmeleme yok

üstelik kız hemen hemen soyulmuş haldeki islamın örtönmeye olan duyarlılığını biliyorsunuz

kim yapıyorsa veya nedeni ney neden böle tekmeliyorlar yüzüne vuruyorlar bilmiyorum ama bunu islamdaki recmle aynı tutamassınız bunlar herkimse savunmak mümkün deil efenim ve tekrar sölöyorum islamdaki recm kurallarıyla alakası yok

ARIZA

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
aslında dindarların çoğu bunu savunuyor.şimdilik ses çıkarmıyorlar.bilerek yada bilmiyerek
din adına yapılan bu şeyleri saklarlar.
Syn Deklem , konustugunuz 5 dindar var dünya üzerinde 1 milyar dindar varsa 5 i ile esitleyiverdiniz..?

Sahi kac dindar tanidiniz simdiye kadar..?

Anlamiyorum sizde bu saplanti halinemi geldi , sürekli Dindarlara,dine saldiri....?
Ben kendimce dindarim ve ben bu görüntüyü asla kabul etmiyor dinde vardir demiyorum..Ne olacak simdi..?

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Video görüntülerine bakınca sanki " recm " değil de " linç " gibi duruyor,ancak çapulcu takımının recm uygulama yöntemi de olabilir...Recm ile Linç aradaki fark nedir...Biri " tören süreciyle öldürme " diğeri ise " dolmuşa bindirerek " öldürme...Sonuç : HER İKİSİ DE İŞKENCE-ZULÜM---SONU ÖLÜM...

Sağlıcakla kalınız...

forumdayim

Tecrübeli
Üye
biz inaniyoruzki osmanli seriati tam tatbik etmistir... orda 600 yil boyunca sadece 1 sefer recim hadisesi vuku bulmus, o da o kisinin sucu %100mesabesinde sabit oldugundandir... yani bazi hadiseler cocuk oyuncagi degildir... her önüne gelen recimi uygulayamaz...
bu video sadece camur maksatli yayinlanmistir...

diamat

Amatör
Uzaklaştırıldı
kendi öz kardeşlerini siyaseten katlederek mi şeriatı tam tatbik etmiştir osmanlı.

Üst Alt