• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun !

suur_r

Amatör
Üye
şahsen istediğim yere istediğimi yazar...
bayramımı istediğim gibi kutlarım...
bunu kimseye soracak, kimseden icazet alacak değilim..
saygıyıda, saygının ne olduğunu bilmeyenlerden öğrenecek değilim..

wayt

Amatör
Üye
saygıyıda, saygının ne olduğunu bilmeyenlerden öğrenecek değilim..
Arkadaşım,bak halen sürdürüyorsun konuyu, istersen kişiselleştirmeyelim,ne dersin.?

Hoş görüne sığınarak diyorumki,Bu sayede ,sende saygılı olmayı, öğrenebilirsin belki,

suur_r

Amatör
Üye
konu dağılıyor..
saygıyı önce devlete ve devlet sistemlerine, millete ait olan ve millet için ilan edilen cumhuriyet bayr***** göstermiş olsaydın ne bana zaten bildiğim saygıyı öğretmek zorunda kalacak nede kendini bu kadar polemik içinde bulacaktın...
illa saygısızlık yapmak istiyorsan bunu milli bayrama değil, gidip kendine ve içinde bulunduğun sistemin bayramlarına yap... yani nereye aitsen saygısızlığını oraya göster, buraya değil..
bir sonraki mesajım bu kadar hoşgörülü olmayacak..

wayt

Amatör
Üye
konu dağılıyor..
saygıyı önce devlete ve devlet sistemlerine, millete ait olan ve millet için ilan edilen cumhuriyet bayr***** göstermiş olsaydın ne bana zaten bildiğim saygıyı öğretmek zorunda kalacak nede kendini bu kadar polemik içinde bulacaktın...
illa saygısızlık yapmak istiyorsan bunu milli bayrama değil, gidip kendine ve içinde bulunduğun sistemin bayramlarına yap... yani nereye aitsen saygısızlığını oraya göster, buraya değil..
bir sonraki mesajım bu kadar hoşgörülü olmayacak..
Ne.? Demek şimdi bu,? ben Cumhuriyete saygı göstermiyormuyum.saçmalamayı bırakta konuyla ilgili yorum yap.

Bir sonraki mesajını ben değil yöneticiler de hoş görülü karşılamaya bilir.

tekrar ediyorum SAÇMALAMA konuyla ilgili yorum yap...!!!Benimle ilgili değil.

Ben senden çok daha MİLLEYETCİ VE CUMHURİYETCİYİM.

Bundan sonraki mesajlarına, cevap yazmayacağım, şahsım hakkımda yorum yaparsan, forum yöneticilerine bildireceğim.

Konuyu dağıtmayalım.

suur_r

Amatör
Üye
Ne.? Demek şimdi bu,? ben Cumhuriyete saygı göstermiyormuyum.saçmalamayı bırakta konuyla ilgili yorum yap.

Bir sonraki mesajını ben değil yöneticiler de hoş görülü karşılamaya bilir.

tekrar ediyorum SAÇMALAMA konuyla ilgili yorum yap...!!!Benimle ilgili değil.

Ben senden çok daha MİLLEYETCİ VE CUMHURİYETCİYİM.

Bundan sonraki mesajlarına, cevap yazmayacağım, şahsım hakkımda yorum yaparsan, forum yöneticilerine bildireceğim.

Konuyu dağıtmayalım.

yorumlarımı istediğine bildirebilirsin..
çünkü ben haksız olduğum yerlerde haksızım, yalnış anlaşıldığımı düşündüğüm yerlerde de ben buyum diyorum... ama sen özellikle bir çok üyenin seni uyarmasına rağmen, üyelerin hangi bayramını kutladığını açıklamak yerine, konuyu daha baştan dağıtmış ve insanlara sürekli benimle ilgili değil, konuyla ilgili yorum yapın demişsin...
bu yaptığın yalnış !!
madem cumhuriyetçisin ve milliyetçisin o zaman olduğun şekilde davran da insanlar seninle ilgili mesnetsiz ve yalnış düşüncelere kapılmasınlar...
madem cumhuriyetçisin !! senin mesajını ilk gören ve seni uyaran kişiye "teşekkür" edip mesajını düzeltseydin de konu buralara kadar gelmeseydi..
dediğim gibi beni istediğin yere bildir yada rapor et.. ben haklı olduğum ve haklı olduğumu düşündüğüm hiçbir yerde susmam..
eğer cumhuriyetçiysen ve sitedeki üyelerin özellikle Cumhuriyet bayramını kutluyorsan bunu dalga geçer gibi değilde.. bizim gibi açık açık yaz ki.. neyin ne olduğunu bilelim...
şimdi diğer üyeler yada adminler kimin, hangi mesajında konuyu neden gereksizce uzattığını ve kimin gerçekte saçmalayarak, konuyu bu derece dağıttığını söylesinler..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin 87. yılını kutluyoruz
Bu büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ü O'nun kahraman silah arkadaşlarını ,Şehitlerimizi ,Gazilerimizi Minnet,Şükran ve Rahmetle anıyoruz
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Bayramımız kutlu olsun. Hepsini rahmetle anıyorum. Onlar sayesinde yarın yan gelip yatacağım.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Lanet edenler,lanetleyenler olsa DAHİ....İNADINA...

Büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin 87. yılını kutluyoruz
Ömrümüz elverdiğince de KUTLAYACAĞIZ,Kutlanmasını neslimize aktaracağız...

Sağlıcakla kalınız...

Server Bedii

Amatör
Üye
Dün akşam bir tartışma proğramı vardı moderatör Cumhuriyet hakkında yorum istiyor zıt düşünceli insanlar yorum yapıyor ama biriside Cumhuriyete karşıyım demiyor. Hepsi karşıda söyleyemiyor anlamında değil tabi ki.
karşı olanda sevende ondan ayrılamıyor buradan anlıyoruz ki Cumhuriyetimizin temelleri hakikaten çok sağlam.
Seven sevmeyen herkesin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun...

''Biz Türkler bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve bağımsızlığa sembol olmuş bir milletiz''
Mustafa Kemal ATATÜRK

dogangunes

Profesyonel
Üye
Hepimizin Cumhuriyet Bayramı Türk Ulusuna Kutlu Olsun..
Tek kelime ile Ne Mutlu Türküm Diyene..

Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük uygar niteliği ve büyük uygarlık yeteneği bundan sonraki gelişmesiyle, geleceğin yüksek uygarlık ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır.

'' Ne Mutlu Türküm Diyene ''.M.KEMAL ATATÜRK.

BENİM NACİZ VUCUDUM
ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR.
FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ
İLELEBET PADİYAR KALACAKTIR...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Türk Milleti'nin,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi saygıyla,rahmetle, minnetle ve şükranla anıyoruz.

R

redyellow

Ziyaretci
Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun, nice bayramlara.

dogangunes

Profesyonel
Üye
ben en iyisi susayim, tadiniz kacmasain... :freakedout:
Yoo sn.aladin buyrun konuşun tadımız kaçmaz merak etmeyin,içinizde kalmasın...:)
Benim anlamadığım Cumhuriyetimizin kutlanışı,Şehitlerimizin anılışı neden sizin tadınızı kaçırdı..?

forumdayim

Tecrübeli
Üye
Yoo sn.aladin buyrun konuşun tadımız kaçmaz merak etmeyin,içinizde kalmasın...:)
Benim anlamadığım Cumhuriyetimizin kutlanışı,Şehitlerimizin anılışı neden sizin tadınızı kaçırdı..?
asla bu benim tadimi kacirmaz...
ancak.....................................................................................................................................................................

Masterlord

Kıdemli
Üye
bugün için en iyi sistem cumhuriyettir
1900 lü yıllardan bu yanada böyle

belki bi kaç yüzyıl sonra insan zekası daha iyisini üretir
ozmn onuda kutlarlar :)

bazı kesimin gözüde nedense hep geriye bakıyor
bi gün sonrayı düşünmekten acizler
yazık
herseye inat cumhuriyetimizin 87 yılı kutlu olsun

dogangunes

Profesyonel
Üye
Cumhuriyet;
Bağımsızlık demektir...
Özgürlük demektir...
Halkın egemenliği demektir...
Her türlü Oligarşiye hayır demektir...
Milletin kendi kendisini idare etmesi demektir...
Türkiye Cumhuriyeti ise tüm bunlara ilaveten;
Ne Mutlu Türküm Diyene diyebilmektir.
Milli Sınırlar içinde bağımsız yaşayabilmektir.
Üniter, bölünmez, milli, sosyal bir hukuk devleti demektir...
Atatürk demektir, Bayrak demektir, Türk demektir, Türklük demektir...
Dahili ve harici bedhahlar ne kadar çabalarsa çabalasın Türkiye Cumhuriyeti bu anlayışla ilelebet payidar olacaktır..

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Büyük Önder Atatürk'ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimizle kutluyoruz.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Emperyalizme karşı direnişin, bağımsızlığın, özgürlüğün ve Laik Türkiye Cumhuriyetinin adı olan
Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.