• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

21-22 Ekim 2017 gazete haberi

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
ABD Başkanı Donald Trump, ülkenin eski başkanlarından John F. Kennedy'ye yapılan suikasta ilişkin on binlerce "gizli belgenin" kamuyla paylaşılması için izin vereceğini açıkladı.

Trump, bu haberi Twitter üzerinden duyurdu. Trump, “Daha fazla bilgi alınması için Başkan olarak uzun zamandan beri yasaklanan gizli JFK dosyalarının açılmasına izin vereceğim.” ifadesini kullandı.

26 EKİM'DE DOLUYOR
1992 yılında çıkartılan Kennedy Suikastı Kayıtları Yasası gereği, çoğunluğu FBI ve CIA'ya ait milyonlarca belgenin 25 sene içerisinde kamuyla paylaşılması gerekiyor. Bu süre 26 Ekim'de doluyor.

Bugüne kadar Ulusal Arşivler, Kennedy dosyasına ait çok sayıda belgeyi paylaşmıştı fakat dosya içerisindeki bazı bilgiler ancak Başkan'ın onayıyla açıklanabilecek.

Washington Post’un haberine göre, uzmanlar yayınlanacak belgelerin büyük bir etki yaratmayacağı düşüncesinde.

Bununla birlikte belgelerin Kennedy’i öldürmekle suçlanan Lee Harvey Oswald’un suikastan önce Mexico City’deki faaliyetlerine ışık tutabileceği yorumları yapılıyor. Olay günü Oswald Dallas’ta yakalanmış, Kennedy’i öldürmekle suçlanmıştı. Oswald, suçlamalar karşısında kendisinin "kurban" olduğunu belirtmişti. Oswald 2 gün sora da polis gözetimindeyken gece kulübü sahibi Jack Ruby tarafından öldürülmüştü.

Benim düşüncelerim:
Bence de yayımlanacak belgeler büyük bir etki yaratmayacak. Hatta hiçbir etki yaratmayacak.

Donald Trump, başkanlıktan ayrılmadan önce herhalde belasını arıyor. O iş öyle kolay değil. Kene kapma yarışı değil bu. Kennedy suikasti hatta ailenin üzerindeki lanet. Olay çok ciddi.

Başkan Kennedy 1963 yılında öldürüldü. Erkek kardeşi 1968 yılında öldürüldü. Eşi 1994 yılında kanser yalanıyla öldürüldü ve oğulları Kennedy 1999 yılında uçak kazası yalanıyla öldürüldü.

Olaylarda sayı sistemi kullanıldı.
Kardeşler 5 yıl arayla, anne ve oğul 5 yıl arayla öldürüldüler.
1963-1994 arası 31 yıl, 1968-1999 arası gene aradan 31 yıl geçti.

2 silahlı saldırı + 1 kanser + 1 uçak kazası

Bu olay eğer aydınlanırsa dünyada gizli kalan tüm cinayetler, olaylar aydınlanır ve yer yerinden oynar. 11 Eylül olayları da aydınlanır, Türkiye’de gerçekleşen tüm gizli kalmış olaylar da aydınlanır, IŞİD ve El Kaide’nin gerçekte neden kuruldukları da aydınlanır. Çünkü Kennedy Ailesi, 3 Tanrının organizasyonuyla öldürüldü.

Kennedy Ailesi’nin ünlü bir lakabı var: Lanetli aile. Evet doğru. 3 Tanrı’yı kızdırdıkları için ailece lanetlendiler. Birileri çıkıp böyle birşey olmaz, saçmalamayın dese de bal gibi öyle.

“Tarih Tanrılarla başladı ve Tanrıların ölümüyle sona erecek.”

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
Bu arada evlere şenlik bir olay daha aklıma geldi.

Başkan Kennedy suikastini ve ailenin diğer fertlerinin başına gelen felaketleri kim planladı ve uygulamaya koydu dersiniz: Usame bin Ladin. Evet 11 Eylül saldırılarını Tanrılar için organize eden Usame bin Ladin.

Evet 1957 yılında doğan, 1963'de daha 6 yaşında olan bir velet mi planlayacak. Kafayı mı yedin sen? diye soracaksınız. Biliyorum.

Tabi ki hayır. Usame bin Ladin aynı zamanda Kızılderili zannedilen Geronimo'dur. Yani daha anlaşılır bir dille, Usame bin Ladin 3 Tanrının en az 180 veya 200 yıldır sağ kollarıdır.

3 Tanrının yaşları ise en az 3.600.

Ben bunu nereden mi biliyorum ? Çünkü aynı suikastin bir benzeri 137.000 yıl önce Kauçiler ve Zodyekler zamanı meydana geldi. Kauçi ve Zodyek, o zamanki dindar kişlerin adları. Yani Müslüman, Yahudi demek gibi.

Ha birşey daha hatırladım. Şu A.B.D.'nin meşhur 51. Bölgesi. Oraya Usame bin Ladin istediği saatte istediği zaman girebilir ve çıkabilir. Hiçkimse de onu tutuklayamaz. Çünkü orası 3 Tanrının bölgesi.

El Kaide lideri nelere kadir.

Son düzenleme:
Üst Alt