• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

2012 ninnileri

Okunuyor :
2012 ninnileri

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
Bu gezegende çok tehlikeli şeyler oluyor. Gözleri dört açıp bunları dikkatle takip etmek gerekiyor. Birtakım gizli güçler dünyayı kontrol altına almak için çeşitli masallar uydurup zavallı kitleleri uyutuyorlar.

1900’lü yılların sonlarından itibaren bunlara 21 Aralık 2012 de eklendi. Sözde bu 2012’den ilk bahsedenler Mayalar’mış. Neredeyse 2.000 yıl önce yok olmuş bir uygarlığın ne demek istediğini ne kadar hızlı çözdüler. Halbuki Mısır Piramitlerinin gizemi tam olarak çözülebilmiş değil.

2012 masalında anlatılan yalanlar:
1) Dünya 1000 yıl boyunca daha huzurlu olacak. Suçlar ortadan kalkacak.
2) Geçmiş günahlarımız silinecek.
3) Daha bilinçli, aydınlanmış varlıklar olacağız. (Ömrü boyunca olamadı, 1 günde olacak)
4) Dünyamızı sevgili uzaylı kardeşlerimiz ziyaret edecek. Bizlere öğretmenlik yapacaklar. Bu zırvalıklar böyle devam ediyor.

Bir kere Devletler asla ama asla bireylerin akıllanmasını istemezler çünkü o zaman rahat hareket edemezler, cinayetlerini rahatça işleyemezler. 1980’li yıllarda izlediğimiz sinema filmlerinde saçmalık dediğimiz şeyler ne yazık ki bir bir gerçek olmaya başladı. Her yerde kameralar, beyne yerleştirilmeye başlanılan çipler gibi…. Devletler ve gizli güçler, zavallı halkı her geçen gün korkutarak daha da sindiriyorlar. 1984 Büyük Birader, Komplo Teorisi filmleri ve benzerleri hızla işleme koyuluyorlar. Ve belki 2012 yılında tüm beyinleri kontrol altına alıp istediklerini yaptıracaklar. Böylece 21 Aralık 2012’de huzurlu bir dünyaya uyanacağız.

Ne kadar güzel bir masal.

Not: Ayrıca 11 Eylül saldırılarından 11 yıl sonra olacak olması çok enteresan.
 
Üst Alt