2011 Yılının Dinii Forum En leri

Din forumlarının en bilgili ,en paylaşımcı üyesi kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
En mücadeleci Sosyalist.
En tasavvuf düşmanı; mopsy
En hayalperest;tansx,
En uzun yazan;muhsin iyi,
en tuhaf sorular soran;doğan güneş,
şimdilik aklıma gelen bunlar;

bu konu cok hassas oldugunu düsünüyorum bilhassa bilgililik hususunda.... her kisi kendi inanci cercevesinde bilgili oldugunu düsünüyorum .... ancak birinin DIN konusunda cok bilmesi digeri icin faydali oldugu anl***** asla gelmiyebilir... bilakis o bilgi digerleri icin zehir mesabesindede olabilir... onun icin DIN konusunda bilgi edinmek isteyenlerin forumlarda tanimadiklari kisilerin bilgilerine süpheyle yaklasmali güvendikleri din alimlerine danisarak o bilgileri kontrol ettirmelidir... bu birinci husus ikinci husus derinlemesine bilgisi olmiyanlarin zararlidir denilenlerin yazilarini asla okumamalidir, zehirin zehirliligini denemek kisinin hayatina mal olabilir, oysa dini bir zehir kisinin ahiretini mahveder....

paylasim hususunda kisinin yolladigi mesaj sayisindan belli olmaktadir, bu da o kisinin nekadar faal oldugunu göstermektedir... bizim acimizdan üzülerek belitmem gerekiyorki o kisi mopsy dir.

selam ederim;

aynı anket bu yıl için yapılsa kaç üye aday olur bu konuda merak ediyorum. tartışmaların sonunda forumdan ayrılanlar oldu aramızdan. benlik olmadan yapılsaydı bu tartışmalar böyle bir sonuç ortaya çıkmazdı. benlik yani ego islamiyet (insaniyet)ile bağdaşmıyor örnekte görüldüğü gibi. umarım arkadaşlar foruma tekrar katılım gösterirler.

Üst Alt