• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

2011 Yılının Dinii Forum En leri

Din forumlarının en bilgili ,en paylaşımcı üyesi kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Supermeydan.net deki Din forumlarının en bilgili ,en paylaşımcı üyesi kimdir?
  1. mopsy
  2. bursali68
  3. SEBLA
  4. yeseren
  5. ümmi
  6. expositor
  7. venhar
  8. mustad'af
  9. Server Bedii
  10. sevmekesas
  11. forumdayim
NOT: Anketimiz 10 seçenek oluşturulmuştur Seçeneklerde olmayan bir üyemize oy vermek isterseniz o üyemizin rumuzunu bu başlık altında mesaj olarak yazınız. Değerlendirmeye alınacaktır.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

dinden kastınız kuran'ı ezbere bilen ve gerektiği yerde bu bilgiyi kitabımıza göre paylaşanmıdır? o halde benim oyum expositora
dinden kastınız inançlar zinciri ise bu konuda benim oyum mopsye dir
din ulu Allaha her şartta inanıp bir takım ibadetlerle görevini yerine getirmektir derseniz ümmi ye
din bir anlık düşünce ve doğrudan yana anlayıştır derseniz bu üstün anlayışa en yakın şu anda bursalı68 i görüyorum

ve eklemek isterim hepside doğrudur din'in yani doğrunun gerekleri en son indirilen kuranımızdır. ve gelen tüm anlayışların sonuncusudur. yaşamda doğruyu uygulamak ve doğru yolda olmak ibadettir. bu sadece namaz ve oruçtan ibaret değildir. okullarda her an ögrenilen harfler ile doğruya yol almaktadır insan. öğrenilen bütün bilgiler kulu rabbine yakınlaştırır. çünkü hak doğru demektir. kimse kimseden üstün değildir. her insanın bir rengi vardır bu tabiatta. hepinize selam ederim. işte bizde birimiz hepimiz hepimiz birimiz derken insanların eksik ve kusurları ile birbirlerini tamamladıklarını ve bir bütünü temsil ettiklerini bildiriyoruz. islamiyet bu güzel anlayış ile insaniyet olu veriyor ulu Allahın izini ile. muhammedimizin işaret ettiği hümanizm dir o. ve o güneşin doğuşunu yakından izleyeceksiniz Allahın izni ile.

RABİA

Bağımlı
Üye
Müellif,mopsy,bursalı,ümmi,Mustad'af......hepsinin ayrı ayrı bilgilere sahip olduğunu, ve bunların herbirinden ayrı ayrı faydalandığımı düşünüyorum.mopsy ve bursalı'nın bilgileri tartışılmaz...özellikle diğer dinler başlığında...ama Müellif,ümmi ve Mustad'af 'ın bilgiden öte şeylere de sahip olduklarına inanıyorum,ve bu belki de daha önemli...benim için tabi...

bu yüzden en bilgiliden ziyade, en paylaşımcı üye olarak düşündüğümde ''mopsy'' i oyluyorum...

(aslında bu forumda bilgisizlerden bile birşeyler öğrenebiliyor insan...................)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Din bilgisinden yararlandığım ve karşısındaki kişi kim olursa olsun çizgisini bozmayan incitmeden kırmadan konuyu anlatmaya çalışan mustadaf abim ve ümmi diyorum ...

Bu arada şıklarda benim adımın da yazılması gurur verici birşey
fakat din konusunda henüz talebe olduğumdan bu kadar ustanın bulunduğu bir forumda benim bilgimin lafı bile olmaz ama dediğim gibi yinede gurur verici tekrar teşekkür ederim ...

ümmi

Kıdemli
Üye
efenim anketin sorusunu beğenmedim.En paylaşımcı üyeyi bizim seçmemize gerek yok çünkü mesaj sayısı bunu zaten gösteriyor.en bilgili derken neyi bilen?(en malumat furuşmu,en kendini bilen mi......veya ne?)
bendeniz oyumu en sağduyulu üyelerden biri olarak gördüğüm venhara kullandım efenim.:)

erhan34

Acemi
Üye
gerçektende saçma bi anket kardeşim ya kim bilgili neye göre bu insanların ismi var çok bilen çok yanılır... anket gereksiz ve saçma olmamış

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Sayın yönetici yıllardan beri dini konularda ankette ismi geçen
forumdaşlara karşı dişe diş bir mücadele veren biri olarak
benim de ismimin ankette bulunması gerektiğini düşünüyorum :)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sayın yönetici yıllardan beri dini konularda ankette ismi geçen
forumdaşlara karşı dişe diş bir mücadele veren biri olarak
benim de ismimin ankette bulunması gerektiğini düşünüyorum :)
Seni 2012 dini forum enlerine ekleyeceğiz sayın SOSYALİST:))

ümmi

Kıdemli
Üye
En mücadeleci Sosyalist.
En tasavvuf düşmanı; mopsy
En hayalperest;tansx,
En uzun yazan;muhsin iyi,
en tuhaf sorular soran;doğan güneş,
şimdilik aklıma gelen bunlar;

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
En mücadeleci Sosyalist.
En tasavvuf düşmanı; mopsy
En hayalperest;tansx,
En uzun yazan;muhsin iyi,
en tuhaf sorular soran;doğan güneş,
şimdilik aklıma gelen bunlar;
Ama sizde bayılıyorsunuz o tuhaf sorulara sayın ümmi yalanmı ..:)
Tamamen Arz talep meselesi .:)

forumdayim

Tecrübeli
Üye
bu konu cok hassas oldugunu düsünüyorum bilhassa bilgililik hususunda.... her kisi kendi inanci cercevesinde bilgili oldugunu düsünüyorum .... ancak birinin DIN konusunda cok bilmesi digeri icin faydali oldugu anl***** asla gelmiyebilir... bilakis o bilgi digerleri icin zehir mesabesindede olabilir... onun icin DIN konusunda bilgi edinmek isteyenlerin forumlarda tanimadiklari kisilerin bilgilerine süpheyle yaklasmali güvendikleri din alimlerine danisarak o bilgileri kontrol ettirmelidir... bu birinci husus ikinci husus derinlemesine bilgisi olmiyanlarin zararlidir denilenlerin yazilarini asla okumamalidir, zehirin zehirliligini denemek kisinin hayatina mal olabilir, oysa dini bir zehir kisinin ahiretini mahveder....

paylasim hususunda kisinin yolladigi mesaj sayisindan belli olmaktadir, bu da o kisinin nekadar faal oldugunu göstermektedir... bizim acimizdan üzülerek belitmem gerekiyorki o kisi mopsy dir.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

aynı anket bu yıl için yapılsa kaç üye aday olur bu konuda merak ediyorum. tartışmaların sonunda forumdan ayrılanlar oldu aramızdan. benlik olmadan yapılsaydı bu tartışmalar böyle bir sonuç ortaya çıkmazdı. benlik yani ego islamiyet (insaniyet)ile bağdaşmıyor örnekte görüldüğü gibi. umarım arkadaşlar foruma tekrar katılım gösterirler.

Üst Alt