2010'un en çok beklenen filmleri

Merhaba!

Alice in Wonderland

Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Oyuncu kadrosunda Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Filmin Türkiye'deki gösterim tarihi 5 Mart 2010.

a9.jpg


Eclipse

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Twilight(Alacakaranlık) serisinin 3'üncü filmi Eclipse(Tutulma)'in 30 Haziran 2010'da gösterime girmesi planlanıyor.

Yönetmen:David Slade

b1.jpg


Rapunzel

Seslendirmelerin Mandy Moore, Kristin Chenoweth ve David Schwimmer tarafından yapılacağı filmin Amerika'da 10 Aralık 2010, Türkiye'de ise ancak 28 Ocak 2011'de gösterime gireceği belirtiliyor.

Yönetmen:Nathan Greno, Byron Howard

b2.jpg


Tron Legacy

Aksiyon ve bilim kurgu türündeki filmin başrollerinde Karl Urban, John Hurt Olivia Wilde gibi isimler yer alıyor. Filmin gösterim tarihi 17 Aralık 2010.

Yönetmen:Joseph Kosinski

b4.jpg


ex and the City 2

Sarah Jessica Parker'ın yapımcılığını da üstlendiği tüm dünyada merakla beklenen Sex and the City'nin 2'inci filmi 28 Mayıs 2010'da gösterime giriyor.

Yönetmen:Michael Patrick King

b5.jpg


MSN Yaşam

devam edecek................
 
Son düzenleme:
Merhaba!

The Book of Eli

Başrollerini Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis'in paylaştığı "The Book of Eli" distopik bir gelecekte geçen aksiyon/gerilim türünde bir yapım. Film 15 Ocak 2010'da gösterime girecek.

Yönetmen:Albert Hughes, Allen Hughes

b8.jpg


Predators

Başrollerinde Adrien Brody, Danny Trejo ve Michael Jai White'ın yer aldığı film de 2010 da izleyiciyle buluşacak.

Yönetmen:Nimród Antal

b9.jpg


Percy Jackson and the Olympians The Lightning Thief

Film, babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatacak. Uma Thurman ve Sean Bean'in yer aldığı film 12 Şubat 2010'da gösterime girecek.

Yönetmen:Chris Columbus

c2.jpg


Gulliver's Travels

Başrollerinde Jack Black, Amanda Peet ve Emily Blunt'ın yer aldığı film 04 Haziran 2010'da gösterime girmeye hazırlanıyor.

Yönetmen:Rob Letterman

c4.jpg


010'un en çok beklenen filmleri
Green Zone Matt Damon, Greg Kinnear ve Jason Isaacs'i izleyeceğimiz film aksiyon,dram ve savaş türünde. Yönetmen:paul Greengrass

c5.jpg


devam edecek..............
 
Merhaba!

Red Sonja


Rose McGowan'ın başrolünde yer aldığı, aksiyon-gerilim türündeki film de 2010'un merakla beklenen filmleri arasında yerini alıyor.

Yönetmen:Douglas Aarniokoski

f4.jpg


Iron Man 2


Merakla beklenen "Iron Man 2" 7 Mayıs 2010’da Türkiye'de vizyona giriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr. ve Gwyneth Paltrow gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen:Jon Favreau

a1.jpg


2010'un en çok beklenen filmleri
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I

Son Harry Potter filminin birinci bölümü 3 Aralık 2010'da seyirciyle buluşacak. İkinci bölümün Temmuz 2011'de gösterime girmesi bekleniyor.

Yönetmen:David Yates


a2.jpg


Robin Hood

Klasik İngiliz efsanesi Robin Hood'da, Russell Crowe ve Cate Blanchett'i izleyeceğiz. Film 28 Mayıs'ta gösterime girecek.

Yönetmen:Ridley Scott
a3.jpg


Shutter Island

“Departed-Köstebek” ile Oscar ödülü kazanan yönetmen Martin Scorsese’in yönettiği “Shutter Island-Zindan Adası”nda, Massachussets sahili açıklarındaki bir adada suç işlemiş akıl hastalarının tedavi edildiği hastanedeki bir katilin esrarengiz şekilde kayboluşunu soruşturmakla görevlendirilen Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve Chuck Aule (Mark Ruffalo) adlı iki polisin baş döndüren hikayesi konu ediliyor. Film Türkiye'de 12 Mart tarihinde gösterime girecek.

Yönetmen:Martin Scorsese

a4.jpg
 
Üst Alt