2010 Unutulmaz TV Olayları

"RUHi SU'YA SELAM SÖYLE"
Hülya Avşar, geçen yıllarda vefat eden Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca’yı konuk ettiği programda bir gafa imza attı.

İlkim Karaca, adının konservatuvardan ses hocası ünlü ozan Ruhi Su tarafından konulduğunu söyledi. Sohbet üzerine Avşar, “Ona da buradan selam yollayalım, eğer yaşıyorsa” dedi.

İlkim Karaca'nın cevabı stüdyoda soğuk rüzgarların esmesine neden oldu:, “Ruhi Su öldü, hem de 25 yıl önce."

EV SAHİBİNİN YÜZÜNE TÜKÜRDÜ
Yemekteyiz adlı programda büyük bir rezalet yaşandı.

Hakan adlı yarışmacı, tavırlarıyla yarışmacıları çileden çıkardı. Diğer bir yarışmacı olan Esra'yı sürekli sözleriyle taciz eden Hakan, ilerleyen dakikalarda ise ev sahibinin yüzüne tükürdü.

BEYAZ'I KÖPEK ISIRDI
"Beyaz Show"a konuk olan Petek Dinçöz programa köpeklerini de getirince Beyazıt Öztürk canlı yayında saldırıya uğradı.

CANLI YAYINDA BUZ KESTİ
Beyaz Show'a konuk olan Acun Ilıcalı ve Ali Taran sunucu Beyazıt Öztürk'e unutamayacağı bir şaka yaptılar.

Hülya Avşar'ın yayına telefonla bağlanmasıyla başlayan oyun, Avşar kızının öfkeden deliye dönüp "bir daha asla senin progr***** gelmem" demesiyle devam etti.

Yayında ne yapacağını şaşıran Beyaz, yaşananların kendisine yapılan bir şakadan ibaret olduğunu anladığında ise ne yapacağını bilemedi.

TRT'DE OLGUN ŞİMŞEK ŞOKU
Kapalıçarşı dizisinde Mahmut karakterini oynayan Olgun Şimşek, dizide söylediği türkülerle kendinden söz ettiriyordu. Şimşek, TRT Müzik kanalında ‘Aşk ile’ progr***** konuk oldu.

Programın ilerleyen dakikalarında, Şimşek'in 'Bu memlekette kimse özgür değil. Olanları konuşamıyoruz, derdimizi anlatamıyoruz, olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. Başbakan'ın eşi GATA'ya girememiş mesela..." şeklindeki sözleri bir anda stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi.

Olgun Şimşek, Oktay Kaynarca'nın "Köyün delisi bu kusuruna bakmayın" sözleriyle iyice
sinirlendi ve programı herkesten önce kapatarak stüdyoyu terk etti.

LEZB-İ İZDİVAÇ
İzleyenlerin ağzını bir karış açık bırakan olay atv ekranlarında yaşandı.

Telefon bağlantısı ile canlı yayına katılan Eda Şen adlı daha önce bir kez Hollanda'da evlendiğini ancak bu evliliği ailesi onaylamadığı için boşanmak zorunda kaldığını söyledi.

Esra Erol bu klasik konuşmanın ardından "Nasıl birini arıyorsunuz?" diye sorunca film koptu. Eda Hanım, "Ben Hollanda'da bir kadınla evlendim. Hollanda'da evim var. Maddi durumum da iyi. Oradaki bayanlardan beni anlayacak biriyle evlenmek, beraber yaşamak istiyorum" dedi.

Erol, ilk şoku atlatır atlatmaz, "Haydi git başka programlara" diyerek, sesi yayından aldırdı.

HERKESİ KANDIRMIŞ
'Dök İçini' isimli programa katılıp Ayşenur Yazıcı'ya, kısır olduğunu ve evlat edindiği çocuğun Çinli olduğundan şüphelendiğini söyleyen kadın gerçeği açıkladı.

Gizem Demir, ortaya çıkan bu karakterin Şahan'ın "Nevriye Budak" tiplemesinden etkilendiğini söyleyen Demir, Ayşenur Yazıcı'nın progr***** katılan kişilerin samimiyetinden şüphe ettiği için böyle bir işe kalkıştığını anlattı.

YARIŞMACI KADIN SATICISI ÇIKTI
Televizyonda yayınlanan “Yemekteyiz” progr***** katılan Müjde K., kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Programda kendisini makyöz olarak tanıtan Müjde K.’, müşteri zannetiği polislerden kendisi dahil üç kadın için 2 bin lira aldı.

EZEL'E 9 ÖDÜL
1. İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde 9 ödül birden alan "Ezel" dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, "Önemli olan ödül almak değil, İsmail Cem ismine ve bu organizasyona katkıda bulunmak" dedi.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI
Özlem Yıldız sunuculuğunu Nedim Saban ile birlikte üstlendiği Günde 8 programında duygulu anlar yaşadı.

Anneler Günü'ne özel konuların ve sürprizlerin yer aldığı programda Saban, program partneri Yıldız'a bir sürpriz yaptı.

Özlem Yıldız'ın oğlu Demir sürpriz konuk olarak stüdyoya geldi. Küçük Demir'in içeri girmesiyle bir an şaşkınlık yaşayan Özlem Yıldız, gözyaşlarına boğuldu

7 YIL ARADAN SONRA
Efsane dizi ' Çocuklar Duymasın' uzun bir aradan sonra yeniden ekrana döndü.

Yeni kadroda ise Duygu'yu oynayan Ayşecan Tatari'nin yerine Hayal Garip kadroya dahil oldu.

FİNALİ AĞZINDAN KAÇIRDI
Milyonları ekrana kilitleyen Aşk-ı Memnu'nun Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ dizinin 24 Haziran'daki büyük finalinde ne olacağını ağzından kaçırdı.

Beyaz Şov'a katılan Tatlıtuğ canlı yayında pot kırdı. Tatlıtuğ, programda diziyle ilgili sorulara cevap verirken "Canlı yayın final yapılacak" dedi.

BEYAZ'A TANEM SÜRPRİZİ
Beyaz Şov'a konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında şovmen Beyazıt Öztürk'e unutamayacağı bir sürpriz yaptı.

Survivor Kızlar - Erkekler yarışmasının çekimleri nedeniyle bir süredir ülke dışında olan sempatik sunucu, 'bu geceye yalnız katılmak istemiyorum ' diyerek olacakların ilk sinyallerini verdi.

Stüdyoda alkış tufanının koptuğu dakikalarda Beyazıt Öztürk şaşkınlığını gizleyemezken, Acun Ilıcalı ile cep telefonuyla aradığı Tanem arasında oldukça ilginç konuşmalar yaşandı.

Bir grup kız arkadaşı ile programı izlediklerini söyleyen Tanem’in sözleri karşısında Beyazıt Öztürk sadece 'Teşekkür ediyorum' diyebildi.

"BENİMLE EVLENİR MİSİN CANER"
Okan Bayülgen'in sunduğu Disko Kralı progr***** konuk olan Caner Cindoruk canlı yayında işletildi.

Programa 'Ayşe Çelik' ismiyle katılan Özgü Namal, rol arkadaşı Caner Cindoruk'a şaka yaparak canlı yayında evlilik teklif etti.

Namal, İzmir'den aradığını ve babasının Cindoruk'a çok benzediği için onunla evlenmek istediğini söyledi.

Ne olduğunu bir türlü anlayamayan Cindoruk ise telefondaki kişinin Özgü Namal olduğuna da inanamadı

BEHLÜL YABAN OLMUŞ
Aşk-ı Memnu'nun final sahnesinde Kıvanç Tatlıtuğ saçı sakalı birbirine karışmış halde izleyici karşısına çıktı.

Tatlıtuğ'un bu hali Fırat Doğruoğlu'nun canlandırdığı 'Yaban' karakterine benzetildi.

REYTİNG REKORU KIRDI
İki sezondur izlenme rekorları kıran “Aşk-ı Memnu”, şanına yakışır bir finalle ekranlara veda etti.

Dizi ekibinin Suada'da düzenlenen özel gecede seçkin bir davetli topluluğu ile beraber izlediği final bölümü, Türkiye'yi ekrana kilitledi.

Ekran başındakiler dışında Webtv'den 166 bin, iPhone'dan da 33 bin kişinin canlı olarak izlediği dizi, bazı internet sitelerinin kilitlenmesine yol açtı.

Sunucu kapasitesinden 10 kat daha fazla istek gelmesi nedeniyle Tivibu kilitlendi ve dizi boyunca kesintili yayın yapabildi.

Bu arada birçok internet haber sitesi de diziyi takip ederek olanları anında duyurdu.

VEDASI DA ÇOK KONUŞULDU
“Aşk-ı Memnu” ekibi, son bölümü SuAda'da düzenlenen davette izledi. Finali dizi ekibiyle birlikte izleyen konuklar gözyaşlarına hakim olamadı.

Geceden elde edilen gelir “Baba Beni Okula Gönder” kampanyasına bağışlandı.

"EVLENİYORUM"

İzdivaç programı "Evlen Benimle"nin sunucusu Esra Erol canlı olarak yayınlanan programında evleneceğini açıkladı.

Erol, evlilik kararını açıklarken gözyaşlarına hakim olamadı.

YILIN EN ÇOK KAZANANI
Aylık ekonomi dergisi 'Türkiye Forbes' yılın en çok kazanan dizi yapımcılarının listesini yayınladı.

Yılın en çok kazanan yapımcısı son 2 yılda olduğu gibi Ay Yapım'ın 33 yaşındaki sahibi Kerem Çatay oldu.

‘Aşk-ı Memnu', ‘Yaprak Dökümü', ‘Ezel' ve ‘Samanyolu' dizilerinin yapımcısı Kerem Çatay cirosunu 68 milyon TL'ye çıkardı.

ESRA DA EVLENDİ
İzdivaç programı "Evlen Benimle"nin sunucusu Esra Erol canlı olarak yayınlanan programında evlendi.

Programa Esra Erol ve Ali Özbir'in akrabaları, arkadaşları ile Esra Erol'un daha önce programında evlendirdiği çiftler de katıldı.

Esra Erol'un nikah şahitliğini Oylum Talu yaparken Ali Özbir'in şahidi ise arkadaşı Ercüment Dağlaroğlu oldu.

EFE YENİDEN KAVAK YELLERİ'NDE
Dizide Efe karakterini canlandıran Külegeç yönetmen Jale İncekol'a sandalye fırlattığı için diziden çıkarılmıştı.

Zamansız ayrılığın ardından hayranları yapım şirketini ve Kanal D'yi telefon ve e - posta yağmuruna tuttu.

Yapım şirketi Tim's Productions Külegeç'e yeniden diziye dönmesi için teklifte bulundu. Külegeç de diziye dönme kararı aldı.

"OYUNU GERÇEK SANDI"

“Evcilik Oyunu”nda görev alan oyuncu Bahar Akça, yarışmadan ayrıldı. Akça'nın yarışmadan ayrılmasına partneri Mert Öğün'ün ona aşık olmasının neden olduğu ortaya çıktı.

Akça ayrılığı;“Partnerim Mert'in evcilik oyununun bir televizyon projesi olduğunu unutup bana karşı olan ilgisini fazlalaştırmasıydı” sözleriyle açıkladı.

"BEN DE İNSANIM"
Asena, Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da hosteslikten kovulduğu o anı anlattı:

"Yayına 2 dakika kala yapımcı Fatih Aksoy birden odama girdi. 'Artık seninle çalışmayacağız' dedi. Tansiyonum düştü. Ağlamaya başladım. Yayın boyunca o panonun önünde gözyaşı döktüm. İçimden 'Allahım bana yardım et, ağlmayayım' dedikçe gözümden yaşlar süzülüyordu.

Mehmet Ali Erbil o kadar üzüldü ki seyirciye açıklamak zorunda kaldı. Kanaldaki çaycılar, makyözler bile halime acıdı. Ama yapımcı Fatih Aksoy insan gibi karşısına alıp da bir açıklama yapmadı. İt miyim, köpek miyim! Hayvanmışım gibi davrandı. Oysa ki ben insanım, Asena'yım.

Yayından çıkıp ağlaya ağlaya Otağtepe'ye gittim. Ağacın altına oturup şöyle bir beddua ettim: 'Allahım kim hakkımda kötü düşünüp tuzak hazırlıyorsa sen ona iki katını ver'. Sonra aylarca gözyaşı döktüm. Bugün çok şükür ki iyiyim. Gözyaşlarım kurudu, güçlendim."

ŞUKUFE'NİN YERİNE ZEYNEP
Kanal D'nİn D Productions imzalı dizisi “Geniş Aile”nin kadrosundan geçen ay ayrılan başrol oyuncusu Zuhal Topal'ın yerine rol alan isim Rojda Demirer oldu.

ARDA'NIN KÜÇÜK SIRRI
Galatasaraylı Arda Turan'ın sevgilisi Sinem Kobal'ın rol aldığı Küçük Sırlar dizisinde Heves'i canlandıran Dilara Öztunç'un Arda'nın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Öztunç, iki yıl önce Arda'nın maçlarını kaçırmıyormuş.

"ÖZEL YETENEKLERİM VAR"
Kanaltürk'de yayınlanan "2.Sayfa" progr***** konuk olan Erol Büyükburç merhum kızı Ajlan Büyükburç'tan bahsedince gözyaşlarına boğuldu.

"Allah bana özel bir yetenek verdi."diyen Büyükburç, "Tanıdığım bütün ölüleri görüyorum, konuşuyorum... Sevdiklerimin öleceğini daha önceden hissediyorum" diyerek sözlerine devam etti.

YENİ TELEVİZYON FENOMENİ
Survivor başladığı andan itibaren grup kurup istediğini gönderen yarışmacılara karşı tek başına mücadele eden Merve, bir anda televizyon fenomeni oldu.

22 yaşındaki spor akademisi mezunu Merve, tek başına yaptığı bu mücadeleyle binlerce fanatik hayran kazandı.

91 BİN TL'YE VARIM DEDİ AMA...
Tuğçe'nin yarışmacı koltuğuna oturduğu "Var Mısın Yok Musun" yarışması herkesi şoke etti.

Kendisine teklif edilen 91.000 TL'yi kabul eden genç kız, son ikiye 500.000 TL kalınca kahroldu.

KONUĞU PROGRAMDAN KOVDU
İbrahim Tatlıses, Tatlıses TV'de yayınlanan "Ercan Seyhan Show" adlı programa konuk olarak gelen Medyum Mustafa Kılıç’ı canlı yayından kovdu.

HAVVANUR İÇİN 75 BİN TL
Dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio "Var mısın Yok musun" da yarışmak üzere Türkiye'ye geldi.

Küçük yaşta vücudunun büyük bölümünde ve yüzünde yanık izleri bulunan Havvanur için ter döken Ambrossio, gecede 75.000 TL kazandı.

"ÜLKEMİ SEVİYORUM"
Coşkun Sabah, katıldığı 2.Sayfa 'da gözyaşlarına hakim olamadı...

Son 10 yılına çok acıdığını ve kendisine boykot uygulandığı belirten Sabah " Kliplerim televizyonlarda yayınlanmadı. Son olarak TRT'de bir program yapacaktım. Son anda iptal edildi. Bir gizli güç beni engelliyor. Bunu açıkça anlatamam.

Türkiye'de fazla konuşamazsın. Fazla konuşamam benim iki tane çocuğum var yavrum var. Her şey olur Türkiye'de. Fazla konuşmayacaksın. İhtiyarlarsam yazarım kitabımda. 70 yaşında yazarım. Yani çok uzun mevzu konuşmayayım şimdi. Çok şey olur... Olay çok başka yerlere gider.
Türkiye'yi terk etmem lazım benim. Türkiye'yi seviyorum ben. Burası benim memleketim. Öyle birşey olsa benim herşeyim var maddi imkanım da var giderim ama ben burda kalırım hiç bir yere gitmem." dedi.

EZEL'DE KIVANÇ RÜZGARI
Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz ve Cansu Dere'nin başrollerinde oynadığı 'Ezel' dizisine Kıvanç Tatlıtuğ da dahil oldu.

Sadece dört bölümde rol alan Tatlıtuğ, dizide Ramiz Dayı'nın torunu Sekiz'i canlandırdı.

İLK BÖLÜM YAYINLANDI

Başrollerini Beren Saat, Engin Akyürek ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı Fatmagül'ün Suçu Ne ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Dizide Saat'in Fırat Çelik'le olan öpüşme sahnesi çok konuşuldu.

TÜRKİYE'Yİ EKRANA KİLİTLEDİ
“Fatmagül'ün Suçu Ne” dizisinde Beren Saat'in canlandırdığı Fatmagül'ün dört gencin
tecavüzüne uğradığı sahne, Türkiye'yi ekran başına kilitledi

ZAFER MERVE'NİN
Survivor'da Merve ile İhsan arasındaki çekişme sonuçlandı... Merve ve İhsan arasında 2 düello yapıldı.

Birinci düelloda iki kütüğe asılı kalma yarışmasını Merve kazandı. 2. düello oyununda ise hem hafıza hem de güç isteyen bir yarıştı ve bu yarışın galibi İhsan oldu.

Merve SMS oylarıyla 2-1 öne geçti. Daha sonra yapılan ada konseyinde ise toplam 19 oy vardı. 18 oy 9 Merve 9 İhsan şeklinde dağıldı.

Son oy Merve'ye çıktı ve Merve gözyaşları içinde ayağıya fırlayarak arkadaşlarına sarıldı.

RTÜK UYARDI

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yayınlanan ilk bölümlerinde yer alan tecavüz ve eşcinsel ilişki sahneleriyle izleyicilerden gelen şikayetler nedeniyle “Fatmagül'ün Suçu Ne” ve “Kılıç Günü” adlı dizilere, ilk kademede uyarı cezası verdi ve dizileri yakın takibe aldı.

MALİ'NİN GAFI
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Çarkıfelek programında, espri yapmak isterken ‘gaf' yaptı. Erbil'in programında kullandığı 'Onlar Mum söndü mü yapıyorlar? Ne yapıyorlar? ' ifadesi tepki yarattı.

Kamuoyunda geniş yankı bulan olayın ardından Star Tv, programı yayından kaldırma kararı aldı.

GELİN ADAYINA DAYAK
Esra Erol'la İzdivaç eşine az rastlanır bir şiddet skandalına sahne oldu. Damat adayı Necati Bey talibi olduğu gelin adayı Yadigar Hanım'la başbaşa çıktığı yemekte partnerine romantik bir gece değil adeta bir kabus yaşattı.
Necati Bey ile Yadigar Hanım, ATV kameralarının da kaydettiği yemekte inanılmaz olaylar yaşandı.

Bir anda sinirlenen damat adayı Yadigar Hanım'ı hem tehdit etti hem de üstüne yürüdü. Necati Bey'in kameralara yansımayan anlarda ise gelin adayını dövdüğü de iddia edildi.

WILMA ŞAŞIRTTI

Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde canlandırdığı yuva yıkan Caroline karakteriyle dikkat çeken 25 yaşındaki Wilma Elles'in Almanya'da rol aldığı erotik bir film ortaya çıktı.

Elles'in rol aldığı film, diziyle birlikte popülaritesi artınca internet sitelerinde ‘tık'lanma rekoru kırmaya başladı.

Almanya - Köln doğumlu Elles, lezbiyen bir aşkı konu alan filmde rahibeyi oynuyor. Elles'in geçmişte çektiği filmi gençlik hatası olarak değerlendirdiği öğrenildi.

HANIMIN ÇİFTLİĞİ'NDE AYRILIK

Hanımın Çiftliği dizisine bu sezon ‘Avukat Orhan' rolüyle giren Fikret Kuşkan, diziden sağlık problemleri yüzünden ayrılıyor.

Ünlü oyuncunun ses tellerinde kötü huylu nodüller tespit edildi. Durumu ciddi olan Kuşkan, pazartesi günü acilen ameliyata alınacak.

NAHİDE EKENGİL FIRTINASI

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı Disko Kralı'nda yaşanan ilginç olay akıllara kazındı. 'Nahide Ekengil' takma adıyla programa katılan oyuncu Nihal Yalçın, şarkıcı Aslı Kökçe'yi köşeye sıkıştırınca unutulmazlar arasında yerini aldı.

ISTANBUL IS NOT CONSTANTINOPLE
İstanbul'a gelen Lost dizisinde Jin ve Sayid karakterlerini canlandıran Daniel Dae Kim ve Naveen Andrews CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5N 1K'ya konuk oldu. Naveen Andrews, İstanbul'a Constantinople diyince Özdemir, Artık Istanbul Constantıinople değil ,şeklinde müdahale etti.

SCHUMACHER SPİKERİ FENA BOZDU
Türkiye Grand Prix'si öncesinde Formula 1 tarihinin en başarılı pilotu olan Michael Schumacher'le röportaj yapan TRT spikeri Dilara Gönder arasında mini bir tartışma yaşandı.Spiker Dilara Gönder, 2006 yılında Monaco Grand Prix'si Rascasse virajında yaşanan olayı sordu. Bu sorudan hoşnut olmayan Schumacher, o olay içinde kendisinin olmadığını o pilotun Felipe Massa olduğunu söyleyince, TRT spikeri Dilara Gönder ne diyeceğini bilemedi.

HALİLl ERGÜN’ün ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMASI

"Yaprak Dökümü" dizisinin başrol oyuncusu Halil Ergün, hem insanların canına kast etti, hem de polisi tehdit etti.

GELİN ADAYI ÜNLÜ POPÇU YUSUF GÜNEY’I TANIMADI
İzdivaç'ta Esra Erol'un Yusuf Güney sürprizi tam bir komediye dönüştü. 'Ünlü popçu'yu tanımayan gelin adayı izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi..

YOK BÖYLE DANSI UNUTMAK OLMAZ
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği "Yok Böyle Dans" yarışmasına Burcu Esmersoy'un Sait Sökmen'le olan diyaloğu damga vurdu. Jüri üyesi Sait Sökmen'in dansta kıvrak kalça hareketlerini kullanamadığını söylemesi üzerine; "Ben size daha sonra kalça gösteririm" diyen Burcu Esmersoy herkesi şoke etti.

VİBRASYONLU SANDALYE GAFI

Kanal D'nin ilgiyle izlenen programı Disko Kralı'na konuk olan Saba Tümer canlı yayında öyle bir gaf yaptı ki... Güzel sunucu, Okan Bayülgen'in bebeğine hediye edilen titreşimli sandalye için; "Ben biliyorum onu, vibratör değil mi?" deyince Bayülgen canlı yayında ne cevap vereceğini şaşırdı.

DOĞADA TEK BAŞINA
NTV'nin Yeşil Ekran kuşağında yayınlanan "Doğada Tek Başına" adlı Survivor tipi programın sunucusu Serdar Kılıç, şoke etti. Çevre bilincini yerleştirmek amacıyla yayınlanan kuşağın sunucusu, kurbağaları kızartıyor, yılanları közleyip yedi.

PELİN BATU’DAN ELİZABETH YORUMU
Pelin Batu, 'Elizabeth' sözcüğünden yola çıkarak işi masturbasyona getirdi. Ünlü tarihçi Murat Bardakçı'nın hazırlayıp sunduğu Tarihin Arka Odası progr***** yine Pelin Batu damga vurdu.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR DA ATA DEMİRER’in RAMİZ DAYI TAKLİDİ
Çok Güzel Hareketler Bunlar'’da Ata Demirer sevilen dizi Ezel'in Ramiz Dayı'sını taklit etti.

BEYAZDAN GANGBANG GAFI
Beyaz, şov programında İngilizce bir kelimeyi yanlış telaffuz edince seyircileri güldürdü.

MİLLİ EĞİTİME SİTEM
Disko Kralı'nı arıyarak KPSS ve eğitim sistemini eleştiren öğretmen adayı Zeynep Bayram, Okan Bayülgen'in konuğu olarak canlı yayına katıldı.

FENERBAHÇE mi? GALATASARAY mı?
Derbi öncesi canlı yayına bağlanan muhabir, arkasında duran taraftar grubunu yanlış anons edince...

ALİ TARHAN’dan CANLI YAYINDA KÜFÜR

Show Tv’de yayınlanan programının jüri üyesi Ali Tarhan canlı yayında ağzından kaçırdığı küfürle herkesi şok etti.

BU SEFER CANLI PARA ‘da CANLI KÜFÜR
Canlı Para'da yine olay var. Tartışmalı sorularıyla gündeme gelen yarışmada bu kez küfür şoku yaşandı. Genç yarışmacı canlı yayından ağzından öyle bir söz kaçtı ki izleyenler neye uğradığını şaşırdı. Canlı Para'ya bugün kuzen olan yarışmacılar Burhan ve İnanç damgasını vurdu. Yarışmacı gençler cevabını bilmedikleri bir soruyla karşılaşınca zor anlar yaşadı. Yarışmacı kuzenlerden İnanç, paraları şıklara yerleştirdiği sırada ağzından sinkaflı bir küfür kaçırdı.

CANLI YAYINDA DOĞUM
Samanyolu TV’de sunucu Zeynep Solman’ın, iç hastalıkları uzmanı Yavuz Furuncuoğlu ile birlikte sunduğu Doktorunuz programının gebelik konusunun işlendiği bölümde şok bir gelişme yaşandı. Op. Dr. Handan Aytaç Özkul ile beslenme ve diyet uzmanı Gizem Keservuran’ın konuk olduğu Doktorunuz programını, doğum yapmak üzere olan bir kadın aradı.

Üst Alt