2010-2011 sezonunun en iyi dizisi

2011 Sezonun en iyi dizisi hangisi

• Adını Feriha Koydum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Behzat Ç.

Kullanılan: 3 50.0%
  • Fatmagül'ün Suçu Ne?

• Halil İbrahim Sofrası

• Küçük Sırlar

• Lale Devri

Kullanılan: 1 16.7%
  • Mazi Kalbimde Yaradır

• Muhteşem Yüzyıl

• Öyle Bir Geçer Zaman ki

• Yahşi Cazibe

• Kullanılan toplam oy
    6
Adını Feriha Koydum
Behzat Ç.
Canan
Elde Var Hayat
Fatmagül'ün Suçu Ne?
Halil İbrahim Sofrası
Karadağlar
Küçük Sırlar
Lale Devri
Leyla İle Mecnun
Mazi Kalbimde Yaradır
Muhteşem Yüzyıl
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Sen de Gitme
Tövbeler Tövbesi
Yahşi Cazibe
Yer Gök Aşk
Yerden Yüksek

Geniş aile ve Yahşi cazibe. Yahşi cazibe daha komik ve güzel ama Geniş ailenin kadrosuna alıştığım için vede Ulvi çok komik olduğu için Geniş aileyi izlemeyi tercih ediyorum.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Adını feriha koydum
Lale devri
Küçük sırlar
Ve yahşi cazibe izlediğim dizilerdi
ama favorim lale devriydi:)

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Öyle Bir Geçer Zaman ki , favorim,denk geldiğimde Muhteşem Yüzyıl...

Sağlıcakla kalınız...

1-Öyle geçer zaman ki
2- Muhteşem yüzyıl
3-Adını feriha koydum

muhteşem yüzyıl kim ne söylerse söylesin korkunç izlenme payı var , Seyredilen ülkeler Bütün rusya içindeki Türkii cumhuriyetler, Bulgaristan,yunanistan çevredeki bütün komşu ülkeler. Tarihin entrikaları insanların dikkatini çekiyor. Bizler ise hiç olmamış gibi saf gözle bakmaya çalışıyoruz. Entrikalar insanın içinde var. Ve kadınlar daha çok seyrediyor kadınlar fiziksel gücü yerine zeka kıvraklıklarını daha çok kullanır.
diğer önemli faktör ise elbise zenginliği. Kumaş renklilikleri Oryantalizm ile imparatorluk arasında. Biz ne kadar harem hayatını gizlesek te dünyanın gözü harem hayatında kalmış. Rusyada herhangi bir kız Türkiye ile hiç tanışmamış Türkler ile ilgili kelimeleri size sayacağı 3 kelime varsa 1 tanesi harem dir. Bunu kitaplardan romanlardan okumuştur. Bunu görmezden gelemeyiz kendi tarihimizde ancak kapalı kutu haline getirir. Bütün dünya yazarken. İlla ki kapalı bir film yapılmak istenirse o da yapılsın o da seyredilsin. Türkiyeyi saymıyorum en az 20-50 milyon izleyicisi vardır yurt dışında, Hiçkimse belki farkında olmayabilir ama bu dizi bizim yabancı ülkelere tekstil satışımızı ve yabancı modacıları etkiliyor. satış yaptırıyor her zaman gerçeğe bağlı kalmak gerekmez mevzu para ise. Türkiye para kazanmalı yıllarca mantıksız brezilya dizisi seyrettik.Bence baltalamaktan ziyade Türkiyenin kazancını düşünmeliyiz. Bu benim kendi düşüncem

Üst Alt