• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

2008'de Süper ADSL hızlı internet erişimi devreye giriyor

  • Konbuyu başlatan SMN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
2008'de Süper ADSL hızlı internet erişimi devreye giriyor

SMN

Tecrübeli
Üye
2008'de Süper ADSL hızlı internet erişimi devreye giriyor. Cep telefonlarında Türkçe fonlar kullanılacak, TR uzantılı internet sistemleri kontrol altına alınacacak.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2008 yılı ile birlikte Süper ADSL hızlı internet erişiminin devreye gireceğini, bilinmeyen numaraların kalkacağını, cep telefonlarında Türkçe fonların kullanılacağını ve TR uzantılı internet sistemlerinin kontrol altına alınacağını ifade etti.

Kurban bayramı tatilini geçirmek üzere memleketi Erzincan'a gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yılıdırım, Refahiye ilçesinde hemşerileriyle görüştükten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 2007 yılında Ulaştırma Bakanlığı'nın hava, deniz ve karayollarında yaptığı çalışmalar ve bilişim sektöründeki yenilikler hakıknda bilgi veren Bakan Yıldırım, 2008 yılı içerisinde Bakanlığın yapacağı bazı çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Internet erişiminde Türk Telekom'un yeni yılda yeni bir döneme gireceğine dikkat çeken Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, "Yeni dönemde bugün eriştiğimiz Internet hızının 10-15 katı daha hızlı erişim, Süper Internet dediğimiz, yeni hızlı Internet erişimini de devreye sokacağız. Televizyon yayıncılığında sayısal yayına geçiş kararı aldık ve bunun çalışmaları sürüyor. Teknoloji çok hızlı gelişiyor, bu bilişimde, telekomünikasyonda o kadar hızlı gelişiyor ki, bir şeyi yaparken dünyada yeni teknolojiler devreye giriyor. Türkiye'de bundan mahrum olmaması için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz" diye konuştu.

[YOUTUBE]bVKQjAljHQQ[/YOUTUBE]
 

memedi

Amatör
Üye
gelirse gelsin kardeş ttnet 10- 15 kat daha fazla dolandırır ozaman:Cabreo:ttnet kota bilgilendirme sayfasında 3.648mb yazıyor (4gb kotalı 29ytl) iyi aşmamışım dedim ama fatura geliyor 868mb aştın diyor 55ytlde fatura geliyor ne iş anlamadım adamlar kurmuş tezgahı milleti nasıl dolandırım diye düşünüyorlar benim düştügüm duruma düşen varmı arkadaşlar kusura bakmayın biraz uzattım bu formda ilk mesajım...
 
Üst Alt