2. faktorlu kod gelmiyor

Merhaba arkadaşlar benim facebook da 2 faktörlü güvenlik vardı. Telefonum bozuldu ve telefonumu değiştirdim şuan hesabım açıka ama eski telefondan onaylı olduğu için ne başka bir bilgisayardan nede bir mobilden giriş yapamıyorum. Facebook'a mail attım kimligimin örnegini istedi güven söz konusu diye atmadım. Hesabıma nasıl ulaşabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
 

Facebook cep telefon numarasına onay kodu gelmiyor Kodmatik sorunu!!! Çözümler

  1. Mobil cihazınızdan Turkcell için FB yazın 3266 gönderin, Vodafone için FB yazın 3223 gönderin.Bu sayede Facebook’tan SMS ile onay kodu istemiş olacaksınız.
  2. Sim kartınızı,operatörünüzü değiştirmiş iseniz de onay kodunu alamayabilirsiniz. Facebook onay kodunuzu alabilmeniz için geçmiş olduğunuz numarada 1 gün beklemeniz gerekmektedir.
  3. Telefonunuzun ayarlarından herhan gibir SMS engellemesi olup olmadığını kontrol ediniz.
  4. Hattınızı başka bir mobil cihaza takarak deneyin.
  5. Kesin Çözüm: Başka bir Facebook hesabı açın yani ( Fake ) ilgili kısımları doldurun ve kod gelmeyen Cep telefonu numaranızı bu fake hesabınıza yazın ve doğrulayın. Otomatik olarak eski hesabınızdaki telefon numaranıza kod istemeyecektir ve hesabınıza giriş yapabilecekseniz.
 
Önemli bir hatırlatma: Eski numaranızı bir süre facebook eklemeyin tüm ikili faktör doğrulamaları kaldırın.
 
ilkini yaptım mesaj attım yine cevap gelmedi bana. Ama 2. dediginiz denemedim fake hesap açarak onu da deniyecegim. Teşekkür ederim iyi günler.
 
Üst Alt