18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama mesajı

Çanakkale Zaferi'nin 101. yıldönümünde, Çanakkale Geçilmez sözünü şanlı tarihimize altın harflerle yazan başta Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sevgi, saygı, minnet ve şükran duygularıyla anıyoruz.
 
Bu toprakları VATAN yapan,"ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" diyen başta Ulu Önder Atatürk ve bütün şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz...

Vatan size minnettardır..
Ruhları şad olsun !!!
 
Siteye girmek şimdi nasip oldu biz de saygıyla anıyoruz. Muavenet zırhlısının bir taka olarak gidip de Goliath ı (Kuran-ı Kerim de calut) yerin dibine geçirmesini, anzak askerlerine ileriki tarihlerde kollarına Türk Bayrağı dövmelettirecek kadar Türk mertliğini, düşmana değil herşeye rağmen savaşmayı yalnız Allah(c.c.) için yapanların, üstünlerin zaferini şerefle kutlarız.
P.S.:m.kemal o esnada ulu önder değil basit bir subaydı...
 
Osmanlı kurmayları -Dünyaya Yeni Dünya Düzenini getirmek isteyenlerin kabusları- plan yapar. goliath gemisi ortalığa ateş kusmakta. Bu savaş değil zaten. Savaş meydanda olur, onların ise meydanda ne işi olur..
Muavenet Zırhlısı isimli deniz aracı gece yolda.. goliath a yaklaşmakta. goliath görür ve ışıklarını muavenet e çevirir. bizimkiler denizcilik işareti olarak "hazır ol" hareketini yapmaktadır. ingiliz gemicilerin bizimkileri kendi ajanları sandığı anlaşılmakta. goliath ile muavenet arasında deniz mesafesine göre çok kısa mesafe varken Muavenet 3 torpili indirir goliath a . Koca gemiye ufak 3 torpil. Mert Cengaver işi. goliath dan göğe büyük bir alev sütunu yükselir ve yerin dibine geçer...

Kuran-ı Kerim de Hz. Davud için "Davud calutu öldürdü. Allah, ona hükümdarlık ve hikmet verdi ve ona dilediğini öğretti." Davut aleyhisselam ın bir kuşsapanı ile calut u öldürmesi olayını hatırlatmıştır muavenet in goliath ı üç küçük torpille iptal etmesi. goliath calut demektir.
 
Üst Alt