• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

+18..Cihat adı altında yapılan Vahşet!

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
+18..Cihat adı altında yapılan Vahşet!

Masterlord

Kıdemli
Üye
casusmuş cezası kesilmiş
ne var bukadar abartılacak onu anlamıyorum

ihanet etti diye bide madalyamı takılacaktı yani

bunlar öldürmekle bitmiyor
ama işte iret olsun diye yayımlıyorlar bu tür videoları

kuranı dini karıştırmamak gerekir bu işlere
ihanetin hainliğin cezası heryerde aşağı yukarı aynıdır
ha idam
ha kuşuna dizilme
ha gaz odası
farketmez

spartaküs

Tecrübeli
Üye
cidden pes ediyorum artik. maide 33. ayeti cok dogal ve guzel karsilayan, ve bunun gibi cokca ornege ragmen islam ile insan haklarini bir anan kisilere daha ne denebilir. asiri dozda uyusturucuyu cekmis insanlarin farkina varmalari gercekten zor. hala hipnozdan kurtulma imkani, iradesi olan insanlarsa vardir mutlaka ve okuyorlar umarim.

İnci

Kıdemli
Üye
cidden pes ediyorum artik. maide 33. ayeti cok dogal ve guzel karsilayan, ve bunun gibi cokca ornege ragmen islam ile insan haklarini bir anan kisilere daha ne denebilir. asiri dozda uyusturucuyu cekmis insanlarin farkina varmalari gercekten zor. hala hipnozdan kurtulma imkani, iradesi olan insanlarsa vardir mutlaka ve okuyorlar umarim.
Ne tesadüf ben de sizin için aynı şeyi düşünüyordum.Aşırı dozda ateist olan kişilerle
ne İslam dinini ne de Kuran'da bulunan ayetleri ve son olarakta kendi inancımı asla
tartışmam.Benim sizinle İslam dini hakkında tartışmam kör dövüşünden farksız olur.

Bu yüzden pes etmekle en doğrusunu yaptınız.:)

spartaküs

Tecrübeli
Üye
sizinle tartismamdaki amac, sizlere dinin ne oldugunu ispattan cok, hipnozdan kurtulmaya iradesi olan kisilerin okudugunu varsaymamdan. ayrica savundugum dusunceleri, kendimce dogrulugunu bulmak. yoksa uyusturucu asiri dozuda gecmis buradakilerde. siddet sozlerini dahi, hosgoru baris soylemi sanmaktalar. durum bu derece vahim yani. size ne desem bos. ateizmin, din gibi afyon etkisi yoktur. size dunya otesini ve hurileri vaadetmez. ateistler ateist olmayan herkesi musluman sanmaz. sizin musluman olmayan herkesi ateist sandiginiz gibi. ben ateist degilim eflamor. ayrica burada zaten sizin inanclarinizi degil, dini bilginiz olmayan, kendi yorumunuzu din sanan ve yurutemeyeceginiz bir konu hakkinda, yani islam ve siddetin arasindaki bagi tartisiyoruz. sizinde basligin ilk mesajinizdaki gibi tarihi vahsetle dolu olan bir disiplini hosgoru baris dini sanan insanlari uyandirmak icin yaziyorum. sembolu dahi kilic olan bir dini. ilk mesajimdan itibaren kisisel algilamayiniz lutfen sozlerimi.

Üst Alt