• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

14 Şubat Sevgiliye romantik sıradışı farklı hediye önerileri

Okunuyor :
14 Şubat Sevgiliye romantik sıradışı farklı hediye önerileri

mayhemgirl

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu başlığı bize hediye almakta kararsız kalıp zorlanan erkekler için yazıyorum. Öncelikle mutlaka hediye almalısınız., çünkü biz kızlar hediyelere çok önem veririz.

Peki asıl soru nasıl bir hediye almalısınız? Mutlaka ve mutlaka klasik hediyelerden uzak durmalısınız. Ya sıradışı farklı yada kullanışlı bir hediye almalısınız. Bu nedenle lafı fazla uzatmadan hem bir kızı etkileyebileceğiniz derecede farklı hem de romantik hediye önerilerime geçeyim. Emin olun kızlar bu tip hediyelere bayılıyor.

*Linkini bulabildiklerimin linkini yazdım, resim koyabildiklerimin resmini koydum. Zaten google’a yazdığınızda hepsine rahatlıkla ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

ÖNERİLER
1) Sevgilinizle Resminizi Puzzle Yaptırmak.
Bunu normal fotoğrafçılarda 60tl’ye yaptırabilirsiniz fakat küçük ve dandik olur benim önerim, paraya kıyıp 500 parça yaptırmanız.
Fiyat Aralığı: 250-320 TL
Resim: http://img507.imageshack.us/img507/4456/125ca.jpg

2) Romantik bir Yağlıboya Tablo
Kaliteli bir yağlıboya tabloya bütün kızlar bayılır.
Fiyat Aralığı: 150-2000 TL

3) Sevgiliye Web Site.
Türkiye’de yeni olmakla beraber Avrupa’da ve Amerika’da çok revaçta bir ürün. Türkiye’de zaten bu ürünü yapan çok az firma var. Mantık basit sevgilinizle aşkınızı anlatan bir siteniz oluyor. Yani aşkınız sanalda da sürüyor. Romantizm, farklılık ve özgünlüğün sınırında olmasından dolayı bu hediyeye bayıldığımızı itiraf etmeliyim.
Fiyat Aralığı:130TL
Link: Aşkınıza En Sıradışı ve Romantik Hediye(FvF Ştd) GittiGidiyor'da 74780329Şu an 14 şubata 1 ay olduğu için yeni hediye gördükçe güncelleyeceğim.
 

Mehmet356

Acemi
Üye
Sevgilinizle Resminizi Puzzle Yaptırmak en tatlısı bu gibi ama ben o puzzle ı bozup da oynamaya kıyamazdım
 
Üst Alt