14 Şubat Sevgiliye romantik sıradışı farklı hediye önerileri

Merhaba arkadaşlar. Bu başlığı bize hediye almakta kararsız kalıp zorlanan erkekler için yazıyorum. Öncelikle mutlaka hediye almalısınız., çünkü biz kızlar hediyelere çok önem veririz.

Peki asıl soru nasıl bir hediye almalısınız? Mutlaka ve mutlaka klasik hediyelerden uzak durmalısınız. Ya sıradışı farklı yada kullanışlı bir hediye almalısınız. Bu nedenle lafı fazla uzatmadan hem bir kızı etkileyebileceğiniz derecede farklı hem de romantik hediye önerilerime geçeyim. Emin olun kızlar bu tip hediyelere bayılıyor.

*Linkini bulabildiklerimin linkini yazdım, resim koyabildiklerimin resmini koydum. Zaten googlea yazdığınızda hepsine rahatlıkla ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

ÖNERİLER

Sevgilinizle Resminizi Puzzle Yaptırmak

Bunu normal fotoğrafçılarda 60tlye yaptırabilirsiniz fakat küçük ve dandik olur benim önerim, paraya kıyıp 500 parça yaptırmanız.
Fiyat Aralığı: 250-320 TL

Romantik bir Yağlıboya Tablo

Kaliteli bir yağlıboya tabloya bütün kızlar bayılır.
Fiyat Aralığı: 150-2000 TL

Sevgiliye Web Site.

Türkiyede yeni olmakla beraber Avrupada ve Amerikada çok revaçta bir ürün. Türkiyede zaten bu ürünü yapan çok az firma var. Mantık basit sevgilinizle aşkınızı anlatan bir siteniz oluyor. Yani aşkınız sanalda da sürüyor. Romantizm, farklılık ve özgünlüğün sınırında olmasından dolayı bu hediyeye bayıldığımızı itiraf etmeliyim.
Fiyat Aralığı:130TL
Link: GittiGidiyor

Şu an 14 şubata 1 ay olduğu için yeni hediye gördükçe güncelleyeceğim.
 
Üst Alt