• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

14 Subat Sevgililer Gununuz Kutlu Olsun

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Canı yürekten sevenler icin; bizlere taninmis su kisa yasantimizda her gün bir Sevgililer Günüdür tek yilin 1 günü değil....Değerini Her Zaman Bilelim!

Sevgililer Günü ille sevdigin,sevgilin olsun maksatli degildir ;bu en yakinimiz Annemiz ,Babamiz, Kardesimiz, Bacimiz
Cocuklarimiz, Arkadaslarimiz ve Dostlarimizda olabilir..Yeterki Yürekten Can´dan olsun ....

Tüm Supermeydan ailesinin Sevgililer Gününü Cani Yürekten Kutlariz
“Sevginin ve Aşkın günü kutlu olsun”
14 Şubat Sevgililer Gününüzü Kutlar, hayatınızın her anını sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi dileriz.

Guney

Kıdemli
Üye
Yönetim not:
Sevgilisi olmayaların bu anlamlı muhteşem herkese nasip olmayan gününü kutlamıyoruz...

aslında admine hanım böyle diyor arkadaşlar..:)))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yönetim not:
Sevgilisi olmayaların bu anlamlı muhteşem herkese nasip olmayan gününü kutlamıyoruz...

aslında admine hanım böyle diyor arkadaşlar..:)))
Doğru diyorsun olan var olmayan var pek bir nispet yapar gibimi oldu neyse özellikle tüm sevgilisi olmayanların sevgililer günü kutlu olsun..:)

yahu benim böyle saçma sapan günlerle işim olmazda formaliteler işte neyseki 1 gün gelip geçicek işte sıkın dişinizi..:)

Guney

Kıdemli
Üye
Doğru diyorsun olan var olmayan var pek bir nispet yapar gibimi oldu neyse özellikle tüm sevgilisi olmayanların sevgililer günü kutlu olsun..:)

yahu benim böyle saçma sapan günlerle işim olmazda formaliteler işte neyseki 1 gün gelip geçicek işte sıkın dişinizi..:)
Hah şimdi oldu..:)))

sevgilime ne alsam acaba?..:))))
buda lahana ve perhiz durumu...:))))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hah şimdi oldu..:)))

sevgilime ne alsam acaba?..:))))
buda lahana ve perhiz durumu...:))))
Oooo şimdiden 14 şubat bunalımına girmeyin ya 1 güncük kalan 365 gün feda size..:)
Çook hediye almak istiyorsanda bana al günün anlam ve önemini yitirip iyice bunalıma girme diye diyorum..:)

Üst Alt