14 Şubat Sevgililer gününde sevdiğinize ne almayı düşünüyorsunuz?

Sevgililer gününde ne almayı düşünüyorsunuz?

• parfüm

Kullanılan: 0 0.0%
  • pırlanta yüzük

• altın takı

• elbise

• elektronik herhangi bir eşya

• Kullanılan toplam oy
    3

14 Şubat Sevgililer gününde sevdiğinize ne almayı düşünüyorsunuz?​

• canlı gül
  • parfüm
  • pırlanta yüzük
  • altın takı
  • elbise
  • elektronik herhangi bir eşya
  • bir akşam yemeği
  • burada olmayan yoruma açık

Ben bu konuya farklı bir boyutla ele almak istiyorum şöyleki...
Hepimizin bildiği gibi bazı özel günler bahane edilerek bazı insanlarımızın hayatı karartı lmaktadır malesef. Bu kararan körpe hayatların başında hayatın tehlikeleri ile henüz tanışmamış ve saf ... değişik yalan vaadlerle avutulmuş kızlarımız gelir. Bundan dolayı acizane düşüncem bu vartada gördüğümüz ve elimizin yetiştiği o bakılmaya muhtac ve toy gecnlerimizi bilinçlendirmek ve hakiki bir dost gibi onlara kol kanat germe gayretinde olmamız gerektiğini düşünüyorum.
Benim ne yapacağım yada ne alacağımı merak edenler varsa onlar için söylüyorum.

Her türlü melanetin ve rezilliğin işlendiği işleneceği bir gecede... Geçici bir lezzetten sonra hayat boyu gözleri yaş ile islanacağı ve türlü türlü topyekün günahların işlenecegi bir gün yada gecede o rezillikleri işliyecek gurubu taklit etmiyeceğimi... büyük yada küçük hiç bir katkıda bulunmıyacağımı düşünüyor ve o geceyi sevgililer sevgilisine daha fazla kulluk etmekle değerlendirmek istiyorum...

Tüm sevgilileri, sevgi adına,barış adına,kardeşlik adına, 14 Şubat günü ,Gazze'de ''sevgiden mahrum'' mazlum ve mahsun kardeşlerimize yardım etmeye çağırıyorum...

Valla ilk önce bir sevgili edinmem gerekir hediye alabilmek için,kötüsü, bana da hediye verilmeyecek,hemde aynı gün doğum günümken iki hediyeden de mahrum kalacağım..:malesef:

• Etiketler
    14 subat sevgililer günü
  • Üst Alt