• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

14 Şubat Sevgililer Günü hediye önerileri

simqe

Kıdemli
Üye
Seni yalancı seni ..:))
han nerde o "her gün" ben neden göremiyorum...:))
Göremezsin tabii..biz sevginin yürekten gelenini kabul eder ve uygularız..öyle her an sevgi gösterileri yapmayız ama...sevdiğimiz için canımızı veririz..

hadi bugün herkes duysun :)) SENİ SEVİYORUM..,en iyi dost,arkadaş,fikirdaş..(sanalda olsa :)))...)

Guney

Kıdemli
Üye
Göremezsin tabii..biz sevginin yürekten gelenini kabul eder ve uygularız..öyle her an sevgi gösterileri yapmayız ama...sevdiğimiz için canımızı veririz..

hadi bugün herkes duysun :)) SENİ SEVİYORUM..,en iyi dost,arkadaş,fikirdaş..(sanalda olsa :)))...)
ooooooooo 14 şubata dk lar kala alınan en güzel hediye sanırsam bu...
Keyifle aldım mutlu oldum ve akabinde derimki;

SENİ SEVİYORUM....

simqe

Kıdemli
Üye
ooooooooo 14 şubata dk lar kala alınan en güzel hediye sanırsam bu...
Keyifle aldım mutlu oldum ve akabinde derimki;

SENİ SEVİYORUM....
Duygular karşılıklı olunca güzel..ama sevgililer günü'ne karşıyım :)))

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü

Her ne kadar kapitalizmin tüketimi artırmak için kullandığı ve Batı kültürünün doğurduğu bir gelenek olsa da tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de pek çok kişi 14 Şubat'ı Sevgiller Günü olarak kutlamayı tercih ediyor

SUPERMEYDAN.NET olarak tüm sevgililere mutlu, huzurlu, bereketli ve ölümsüz sevgiler dileriz...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgilisi olanın olmayanın..
Olup da yok gibi olanın..
Olmayıp da var gibi olanın..
Olmayıp ÇOK isteyenin..
Oluyo da NOLUYO diyenin..

Olduğu için çok mutLu olanın..

Olmadığı için çok mutlu olanın..

ONSUZ OLAMAYANIN..

OnunLa hiç MUTLU oLamayanın..

Olup da kavuşamıyanın..........

...

...

...

...

hikaye uzar gider...

Herşeye rağmen yüreğinde her daim aşka yer OLanın…

kısacası herkesin hele de bugüne denk düşen kandil günüyle çifte sevgiLiLer gününüz kutLu oLsun!

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
bu gün bir kuyumcu vitrininde gördüm tektaş yüzük 24 taksitle! yav el insaf be esnaf kardeş! kırdın erkek kısmının kolunu kanadını valla. şimdi sağlam bir bahane nasıl üretilecek? hemde 14 şubat'a 5 gün kala...

tntcool

Kıdemli
Üye
bu gün bir kuyumcu vitrininde gördüm tektaş yüzük 24 taksitle! yav el insaf be esnaf kardeş! kırdın erkek kısmının kolunu kanadını valla. şimdi sağlam bir bahane nasıl üretilecek? hemde 14 şubat'a 5 gün kala...
İki sene sonraki 14 şubata kadar taksit ödeyeceksin, hiç gerek yok..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Güzel bir kağıda nasıl sevdiğini,nasıl değer verdiğini yaz,1 tanede kırmızı gül al yeter ne o tektaşlar,5 yıldızlı oteller,lüks yemekler sevgi en pahalı hediyelerle sınanmamalı sevgi emektir,her arkasını döndüğünde orda olmandır bence..

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
Güzel bir kağıda nasıl sevdiğini,nasıl değer verdiğini yaz,1 tanede kırmızı gül al yeter ne o tektaşlar,5 yıldızlı oteller,lüks yemekler sevgi en pahalı hediyelerle sınanmamalı sevgi emektir,her arkasını döndüğünde orda olmandır bence..
sevgili adminim valla çok haklısın.etrafında senin gibi düşünen, senin gibi zeki ve sosyal değerlere saygılı birileri varsa haberim olsun.

ihtiyarladım mı ne? kendi yiyeceğim haltı başkasına havale ediyom ya! :)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
sevgili adminim valla çok haklısın.etrafında senin gibi düşünen, senin gibi zeki ve sosyal değerlere saygılı birileri varsa haberim olsun.

ihtiyarladım mı ne? kendi yiyeceğim haltı başkasına havale ediyom ya! :)
Teveccühünüz sn.tunalı işşallah doğru zamanda doğru kişiyi bulursunuz.:)

tntcool

Kıdemli
Üye
böyle yapsak nasıl olur... :))

TekTas.jpg

Üst Alt