14 Şubat Sevgililer Günü hediye önerileri

Affrodit

Tecrübeli
Üye
Cerrah saçmalamışsınız.Kadınlara gizli saklı hakaretin boyutu sende uçmuş durumda.Neden ilişkilerinin uzun sürmediği açık.Belli ki kızlarımız senin saygısızlıklarına tahammülü yok.Dayanan nasıl dayanmışsa.Gerçi bu nefretinin altta yatan sebebi belli ama neyse.Hrerhalde senin ne kız kardeşin nede annen var.Sevgiyle ve saygıyla büyümediğin açık.Allah ıslah etsin.

arkadaşım kusura bakma ama cevap yazamadan durumadım cerrahın burda kişiye özel bir terbiyesizliğini ve hakaretini gördünmü atışmalar tatlı sert herzaman oda uğraşmak ve eğlenmek amacıyla kimse kimsenin ailesini karıştırmasın özele girer lütfen aile terbiyesi herkesin aldığı kadardır aileyle alakası yoktur saygılarla iyi forumlar

justagirl

Acemi
Üye
almış olmak için hediye almakla üzerinde düşünülmüş değerli bir hediye arasında çok fark war..beni tanıyorsa zaten mutlu edecek bişeyler alır ki buda yeterlidir ama tbi 14şubat hariç hediye fln almayı akıl edemiyorsa kalsın yani..

sheytan

Tecrübeli
Üye
bence marka seyşer yada pahalı seyler yerine ona özel biseler yapmak daha güsell yanii ben erkek arkadasıma sevgililer gününde beyaz bi t-shirt almıstım üstüne baslarda bana yolladığı msjları kırmızı kalemle o t-shirte geçirdim arka tarafına önün en üstüne isimlerimizi altına da seni çok seviyorum yazdım aynı kalemle ve cok hosuna gitmisti bence farklı seyler daha cok mutlu edio

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
sevgilimin bana seni seviyorum demesi en pahallı hediyeden daha değerlidir .... tabiki bana göre böylee :)

banugul84

Acemi
Üye
Aşkımı billboardlara yazarım!

Nihat Doğan gibi girdim söze :)
Sevgililer günü hediyesi düşünen ve billboard tutmak için parası olmayanlara benden gelsin
:alkis:
Vestel - ilan et aşkını! adresine gidin
en güzel mesajı yazın
en çok beğenilen kişinin mesajını istediği bşllboardda yayımlayacaklarmış 🆗

banugul84

Acemi
Üye
alınabilecek en güzel hediye Nihat Doğan gibi girdim söze :)
Sevgililer günü hediyesi düşünen ve billboard tutmak için parası olmayanlara benden gelsin

Vestel - ilan et aşkını!! adresine gidin
en güzel mesajı yazın
en çok beğenilen kişinin mesajını istediği bşllboardda yayımlayacaklarmış

Üst Alt