• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

12'sinde model, 15'inde hamile

Okunuyor :
12'sinde model, 15'inde hamile

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
12'sinde model, 15'inde hamile Dünya bu olayı tartışıyor...

12 yaşındayken iç çamaşır modelliğine başlayan Soya Keaveney isimli bir genç kız şimdi de 15 yaşında ve 12 haftalık hamile.

Henüz 17 yaşındaki Jake Gray isimli erkek arkadaşından hamile kalan Soya, "İlk duyduğumda çok şaşırmıştım. Ama şimdi alıştım. Bir bebeğim olacak diye çok heyecanlıyım" şeklinde konuşuyor.

Kızının çok disiplinli biri olduğunu söyleyen Soya'nın annesi, "Eminim ki kızım mükemmel bir anne olacak. Çocuklarına da benim onlara verdiğim gibi iyi bir eğitim ve disiplin verecek" açıklamasında bulundu.

3 kardeşi ve annesiyle birlikte aynı evde yaşayan Soya, daha geniş eve çıkmak istediğini çünkü erkek arkadaşı ve bebeğiyle maaile yaşayacaklarını belirtiyor. Küçük yaştan beri manken olmayı hayal ettiğini söyleyen küçük anne adayı, bebeğini doğurduktan sonra tekrardan modellik yapmayı düşünmediğini söyledi.

Hamilelik sırasında aldığı kiloları sıkı bir diyet ve sporla vererek eski formuna kavuşmasının çok kolay olacağını da belirten Soya, "Eskiden hayalim model olmakti ama şimdi çok iyi bir anne, eş ve ev hanımı olmak istiyorum" açıklamasında bulundu.

ONA HER ZAMAN GÜVENDİM

Keaveney'in 48 yaşındaki işsiz annesi Janis durumu destekleyici sözleriyle ebeveynlerden tepki topluyor.

Küçüklüğünden beri kızının mini elbiseler giydiğini ve makyaj yaptığını söyleyen 48 yaşındaki işsiz anne Janis, kızına her zaman güvendiğini belirtti. Soya'nın 7 yaşından beri bara gittiğini de sözlerine ekleyen Janis, "Kızım bana barda ne yaptığını anlatırdı. 12-13 yaşlarında erkek arkadaşlarıyla öpüştüğünü biliyorum. Ama sadece küçük bir öpücüktü onlar. Kızım barda başka bir şey yapmıyordu" dedi.

Kızıyla her zaman gurur duyduğunu söyleyen anne, "Bazı insanlar kızım ilk iç çamaşırlarıyla bir dergiye poz verdiğinde bana karşı aşırı tepki gösterdi. Ama sadece kızım işini yapıyordu ve çok sevimli görünüyordu. Kızım hayatını en doğru şekilde yaşadı ve yanlış bir şey yapmadı" şeklinde konuştu.

aksam gazetesi
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Kızım hayatını en doğru şekilde yaşadı ve yanlış bir şey yapmadı" şeklinde konuştu.
Ne demek efendim yanlış bunun neresinde aaa aşkolsun yani :)
 
Üst Alt